Мэри Попкинс• 20 сентября 2023

Що саме для вас важливо і пріоритетно в житті?

Виходить, щоб і вдома сім´я-порядок, багато уваги дітям і т. д. І тут же маючи хорошу професію, маєш бути активною і відповідати соціальним очікуванням, вимогам, званню різнобічна цікава особистість. На практиці одні тримаються за штани, інші більше орієнтується на свій комфорт (за рахунок хорошого годувальника тощо), інші впахують і вдома, і поза домом. А які у вас пріоритети і чому? Виберіть кілька варіантів дякую.
Пост важливий мені, бо бачу, що все не встигаю як хочу потрібно обирати
Результат:
вже голосів: 142
25 (17.61%) Здоров´я своє і рідних
17 (11.97%) Власний комфорт
17 (11.97%) Гарні стосунки у парі, любов
14 (9.86%) Я сама, мої інтереси і прагнен
11 (7.75%) Цікава професія і прибуток
9 (6.34%) Розвиток свій чи дітей
8 (5.63%) Незалежність, воля
7 (4.93%) Сімя, ч і діти задоволені і до
7 (4.93%) Просто жити, без зобовязань
6 (4.23%) Гарний годувальник
5 (3.52%) Влада, кар´єра, гроші
4 (2.82%) Краса, свій стиль, мода
3 (2.11%) Все краще дітям, бути мамою
3 (2.11%) Встигати якось усе і сім´, і р
3 (2.11%) Стати кимось у суспільстві
3 (2.11%) Інше, опишіть
МояХатаЗкраю• 20 сентября 2023
Фінансова стабільність.

Chaterbox• 20 сентября 2023
Чтобы мне было комфортно, уютно, были деньги и время их тратить. Все остальное второстепенно
вре_Динка• 20 сентября 2023
Фінансова стабільність, цікава і улюблена прибуткова робота, гарна карʼєра, гарні стосунки з коханим, успішним чоловіком, життя в комфорті. Цікаве, різноманітне життя
Дітей немає, вони в мене далеко не в пріоритеті
Зубная фея• 20 сентября 2023
Я не профі в українській мові,але якось зі штанами не зрозуміла
Ізраїль терористи• 20 сентября 2023
Я голосувати не буду, забагато варіантів. Значить дитина його здоров´я, і щоб знайшов те що хоче і житті. Моє здоров´я і щоб жити спокійно чим менше стресу і гроші. Хочу бути багатою і не працювати.
автор Мэри Попкинс • 20 сентября 2023
Дякую, я будучи вагітною, відчуваю і в дітях здоров´ї пріоритет і не хочу втрачати можливість заробітків. Хоча чоловік хороший і забезпечує. Мені самій важливо стати кимось, бо я вартую більшого
Шкала Радощів• 20 сентября 2023
Здоров´я і психологічний клімат в сім´ї, без стресів. Інакше здоров´я не буде, а значить і всього іншого.
Шкала Радощів• 20 сентября 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Дитина народиться, все зміниться для Вас, чесно.
Вумна вутка• 20 сентября 2023
Только здоровье моих близких, все остальное решаемо.

автор Мэри Попкинс • 20 сентября 2023
Ответ дляАбу-Касимові капці
Хм, можна обрати все важливе для вас. От і виходить, що нам потрібно обирати весь час. Чоловік же не йде, як правило, в декрет і заточений на кар´єру та досягнення. Мій каже, як я піду, ти ж годувати будеш? І він правий
Все до блиску• 20 сентября 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Ви заганяєтесь. Не треба все робити самій, ступінь запаханості- не показник успішності. Ви маєте організувати собі допомогу адекватну і все буде ок. І з дитиною, і в домі і в карʼєрі. Робота на неповний день, робота віддалено, няня на підхваті з дитиною, сучасна техніка, доставки та помічниця по дому суттєво полегшують життя сучасної жінки.
Просто переосмислити стереотип «не страждала- не мати» і менше перфекціонізму
Котомафия• 20 сентября 2023
Деньги и спокойствие. Для меня самое главное.
Освічую темряву• 20 сентября 2023
Фін стабільність маю, роботу маю, дитина розумна, маю достаток, але чоловік інвалід тепер….
Про що я ще можу хотіли як не підняти його на ноги. Лікарі шансів багато не діють.
Насправді він ходить, з вигляду здоровий, але не надовго ….
Обнемашечка• 20 сентября 2023
Мой приоритет пахать везде. И у моего мужа тоже
Ізраїль терористи• 20 сентября 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Варіанти дивні і не всі зрозумілі) але до вас притензій нема. Яка ще кар´єра. Вибирати пріоритетом в нашому короткому і жалюгідному житті кар´єру, нащо? Жити треба для себе і отримувати максимум задоволення.
Пушап Мі мі• 20 сентября 2023
Мені багато не треба, здорові і щасливі діти. Працювати будувати кар´єру це не моє. Була власна справа не вмію я заробляти нажаль. Тому всі сподівання на чоловіка.
Пошаманю• 20 сентября 2023
Стабильность в отношениях, здоровье, развитие и хороший заработок
Видящие_помогите• 20 сентября 2023
У меня нет никаких приоритетов. Плыву по течению
автор Мэри Попкинс • 20 сентября 2023
Ответ дляВсе до блиску
Дякую, хороша порада дійсно) мабуть потрібно приймати нову реальність

автор Мэри Попкинс • 20 сентября 2023
Ответ дляОбнемашечка
Схоже у нас те саме... не руками, але так, з підробітками всякими...
Директриссимо• 20 сентября 2023
Мне важно чтобы были деньги и чтобы у детей все было хорошо
Скажений гудзик• 20 сентября 2023
Для мене приорітет я , хороший рівень життя, котрий я собі сама в першу чергу забезпечу
Достойний партнер і побудова стосунків здорових з ним
Далі вже можливо прийде бажання дітей, все їм і т д. Поки такого не спостерігаю, можливо не зустріла ще людину, з якою б захотіла народжувати
УраганнаЯ• 20 сентября 2023
Здоровье, гармоничные, тёплые взаимоотношения в семье, интересная профессия и прибыль.
Светка-пипетка• 20 сентября 2023
Отношения с мужем, дети, моя карьера. По факту я успешна достаточно
автор Мэри Попкинс • 20 сентября 2023
Дякую усім хто відповів. Думаю, це було корисно)