Сумка з негодою• 20 сентября 2023
Якщо свідомо йдеш туди, де помреш, це рахується самогубством?
Доброго дня!
Стало цікаво, якщо людина хоче померти, але не хоче вчиняти самогубство, йде туди, де вона помре завдяки іншим чинникам, це рахується самогубством ?
П.С. Під машину/потяг ніхто кидатися не буде, так що інша людина з цим тягарем жити не буде, не хвилюйтесь )
Результат:
вже голосів:
48 (51.06%)
Так, це самогубство
27 (28.72%)
Результат
19 (20.21%)
Ні, це просто нещасний випадок
ЯспАкойнаЯ• 20 сентября 2023
Ответ дляGaleTTa
Знаю два случая когда мужчины после смерти жен пошли воевать. Прозвучало А мне нечего терять, убьют так убьют. Я думаю в их случае это некоторый суицидальный момент
Это порыв,эмоции, инстинкт самосохранения никуда не делся. Возможно потом и пожалели об этом.
Чтооооооооооо?• 20 сентября 2023
Ответ дляGaleTTa
Я знаю навпаки.
У знайомої чоловік на Азовсталі загинув, вони півроку всього одружені були, таке, знаєте, молоде пристрасне кохання. А тепер і вона воює.
После шести ни-ни• 20 сентября 2023
можно пример?
стрыбнуть с обрыва - это самоубийство..
а вы про что?
стрыбнуть с обрыва - это самоубийство..
а вы про что?
Полюю на дрони• 20 сентября 2023
Сейчас самоубийство для меня- это оставаться жить в зоне активных боевых действий. Знаю много случаев, когда живут в такой зоне ещё и с детьми (а это бы вообще назвала умышленным).
После шести ни-ни• 20 сентября 2023
Ответ дляПідмітайло
Хто проголосува за нещасний випадок, аргументуйте.
а как можно голосовать не зная за что?
БоВжеВільна• 20 сентября 2023
Це повне безглуздя, а не самогубство, або нещасний випадок. Людина знає, та йде свідомо, шизофренія мабуть.
Підмітайло• 20 сентября 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
а как можно голосовать не зная за что?
Там все досить чітко написано. Іти свідомо туди, де точно помреш.
После шести ни-ни• 20 сентября 2023
Ответ дляПідмітайло
например, можно ваш вариант что это за место такое?
Сладко-соленая• 20 сентября 2023
Ответ дляБоВжеВільна
Это не шизофрения
Підмітайло• 20 сентября 2023
Ответ дляБоВжеВільна
Чому не самогубство? Самогубці створюють умови для смерті, а десь є вже існуючі і людина туди йде з повним розумінням, що трапиться. Як на мене, чисте самогубство.
БоВжеВільна• 20 сентября 2023
Автор, де Ви є, ми чекаємо на пояснення, за яку саме людину Ваш старпост, та чому людина йде свідомо туди, де реально має померти?
Одна_на_всей_планете• 20 сентября 2023
Що це за місце? Наприклад, йти купатись у ставок з крокодилами - самогубство. А якщо смерть у тому місці не стовідсоткова, то скоріше депресія.
БальзаковскийВозраст• 20 сентября 2023
Ответ дляСтефанія
Тупая тема не более
У умные темы для вас какие? Так ноют, что мужик не подарил цветы или, что не написал первый?
БальзаковскийВозраст• 20 сентября 2023
Ответ дляПідмітайло
=
БальзаковскийВозраст• 20 сентября 2023
Ответ дляПідмітайло
+
БальзаковскийВозраст• 20 сентября 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
а как можно голосовать не зная за что?
Так в теме написали про что
После шести ни-ни• 20 сентября 2023
людина хоче померти, але не хоче вчиняти самогубство...
так что это за место где она умрет без самоубийства?