Редиска Я• 20 сентября 2023

Днепр вакцинация

Добрый день. Посоветуйте частную клинику, где осмотрят и сделают вакцинацию. Может кто то недавно делал бустрикс полио?
Кавуся• 20 сентября 2023
Яка різниця де вливати вакцину?
ЛісАпетная• 20 сентября 2023
Робимо в Мінорі
автор Редиска Я • 20 сентября 2023
Ответ дляКавуся
Яка різниця де вливати вакцину?
Різниця в тому, що в державній клініці тільки індійського виробництва, а я хочу нормальну вакцину.
автор Редиска Я • 20 сентября 2023
Ответ дляЛісАпетная
Робимо в Мінорі
Порекомендуйте лікаря, будь ласка.
ЛісАпетная• 20 сентября 2023
Ответ дляРедиска Я
Порекомендуйте лікаря, будь ласка.
Ми звертаємося до цієї лікарки, но щоб я була задоволена на 100% ні, ми робили вакцинацію не за графіком, прийшлося самій читати і розбиратися. Прочитайте відгуки про лікарів.
автор Редиска Я • 20 сентября 2023
Ответ дляЛісАпетная
Дякую 🌼
Свекруховна• 20 сентября 2023
Сычева Ирина Станиславовна областной иммунолог, поищите где сейчас принимает, на Космичке она тоже принимает. Надо не клинику искать а врача
празники не помню• 20 сентября 2023
А разве можно взять прививочную карту и сделать гдр хочется ?
Перекус беру завжди• 20 сентября 2023
Ответ дляпразники не помню
можна зробити, де завгодно, отримати бланк про те, що зробили з серією вакцини і номером. Лікар і госкліниці просто занесе ці дані у вашу карту.
празники не помню• 20 сентября 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Я думаю наша педиатр на фарш перекрутит за такое)
Перекус беру завжди• 20 сентября 2023
Ответ дляпразники не помню
та ну, це вже перевищення службових повноважень. Ви можете робити, де завгодно.
Гарантую неперелевки• 20 сентября 2023
Я покупала вакцину сама в аптеке при нашей поликлинике, ребенку сделали прививку после осмотра нашего семейного.
автор Редиска Я • 20 сентября 2023
Ответ дляСвекруховна
Спасибо 🌸
dahashutka19• 20 сентября 2023
Мы делали в нашей поликлинике, но вакцину покупали. Либо в JMC у Сурковой
автор Редиска Я • 21 сентября 2023
Ответ дляdahashutka19
Спасибо 🌸