Не банк і не держустанова.
Ответ дляМоре спокойствия
тут проблема не стільки в поліграфі, як в неадекватності того, хто його ввів для найму. Навіть якщо пройдете потім дурдом буде далі, від камер в кожному кабінеті з прослуховуванням, до слідкування хто що на компʼютері робить, по яким сайтам лазить, всі ваші паролі від сайтів та емейлів будуть злиті в компанію, якщо ви на роботі будете в них заходити. Може бути таке, що після роботи в кінці ще будуть перевіряти сумки та кишені, колись було таке на одному підприємстві і це не був якийсь секретний обʼєкт чи щось дуже цінне виготовляли, просто власник так за всім слідкував, була параноя.
от про комп´ютер дякую, люблю сидіти на порадниці
Море спокойствия• 20 сентября 2023
Ответ дляАгафина
Ну в мене був прикол з комп’ютером, начальник в кабінеті одного дня по тихому поставив усім на компи прогу для слідкування, це я здогадався по його поведінці, бо він ніби як знав хто що в конкретний момент робить і я перевірив прогою яка проги шпигуни виявляє, виявилось його прога навіть зчитує що ти на клавіатурі вбиваєшь, тобто прийшлось мені міняти усі паролі власні від своїх пошт, месенджерів, соцмереж і зробити пошту окремо для роботи. Взагалі компʼютери часто відслідковуються, так немає проблем власнику відслідковувати хто і скільки на яких сайтах сидить з робітників, навіть якщо до вай фай підключитись власник теж може відслідковувати трафік, тому для власних потреб краще на своєму телефоні через інтернет на телефоні сидіти, а не через вай фай власника
арина-ветерок• 20 сентября 2023
Ответ дляMary8478580
Добавлю. Рукав сдавливает руку, постоянно меряет давление, напротив белая стена, периодически почти теряешь сознание, потому что рука сдавлена, шевелиться нельзя и от белой стены плывёт в глазах. При этом вопросы по кругу, с разной интонацией. Первые пару часов просто беседа и после этого час-полтора с датчиками
Это при зарплатах от 100 тыс люди на такое издевательство соглашаются?
А зачем постоянно мерить давление? Если человек гипертоник, или просто мнительный, так и инсульт может случиться от стресса.
Ответ дляМоре спокойствия
Mary8478580• 20 сентября 2023
Ответ дляарина-ветерок
Можно на манималку работать, там даже красть можно, не только не проходить полиграф
Если есть проблемы со здоровьем то это указывается и наверное можно отказаться,я не вникала. Знаю что беременные не проходят точно
Кава з перцем• 20 сентября 2023
Поделюсь свои опытом. Как-то предложили мне работу с очень хорошей оплатой, раза в 3 выше моей, но было условие- полиграф.
Я согласилась, прошла полиграф, мне сделали предложение, а я отказалась...
Вот почему- это был мой первый опыт прохождения полиграфа, процедура длительная(около 5 часов) и очень унизительная.
Я потом встала с долбаного кресла, после этих проводков и дурных вопросов, почувствовала себя не человеком, а каким-то дерьмом.
Результаты через дня 3 мне торжественно сладким голосом обьявил руководитель отдела, мол прошли и Вы приняты, но это не помогло мне согласиться...
Ответ дляКава з перцем
пишу в лс
www.polygraph.systems• 21 сентября 2023
Будуть питати чи зраджували свому коханому)
Якщо вам потрібна перевірка на поліграфі детекторі брехні-телефонуйте +38096 96 96 111 96