ПотеряласЯ Я...• 20 сентября 2023

Яка зараз зарплата у держслужбовців?

Цікавить у самого звичайного спеціаліста-початківця, головного спеціаліста просто якогось департаменту.
Хоч приблизно. Знаю, що з початку війни ЗП дуже зменшились, але ж вони все одно більші, ніж посадовий оклад, не мінімалка же?
Дякую за відповіді.
Альфред Шнитке• 20 сентября 2023
Мінімалка
Natali95-95-95• 20 сентября 2023
Гол спец обласного рівня з вислугою 10 р., з премією та надбавкою за складність і напруженість отримую 9 тис. на руки. Але це у мене ще багато))
Цветочница• 20 сентября 2023
Структурний підрозділ ОДА. 24 тис
Natali95-95-95• 20 сентября 2023
Ще оздоровчі є, матеріалка на соціально-побутові і за щорічну оцінку. А загалом не густо)) У нас чомусь всі вважають, що держслужбовці гроші гребуть лопатою, а насправді роботи багато, а зп мізерні
Natali95-95-95• 20 сентября 2023
Ответ дляЦветочница
Структурний підрозділ ОДА. 24 тис
Керівна посада?
автор ПотеряласЯ Я... • 20 сентября 2023
Ответ дляNatali95-95-95
Я в шоці, там же і роботи не мало (( А скільки до війни отримували? Багато ’урізали’?
Комплектувальник на складі без освіти від 15 000 отримує...(
Соображалочка• 20 сентября 2023
Ответ дляЦветочница
Структурний підрозділ ОДА. 24 тис
Киев небось?
Сусідка знизу• 20 сентября 2023
Ответ дляСоображалочка
Киев небось?
Ви знаєте, що таке ОДА?
Соображалочка• 20 сентября 2023
Ответ дляСусідка знизу
Ви знаєте, що таке ОДА?
А вы знаете что такое Киевская область?
Natali95-95-95• 20 сентября 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Тож немало і човпуть зі всіх сторін (( Ще індексація була в минулому році. Премія була 50 % здається.. Різниці суттєвої нема: до війни було 10 копійок, а зараз 9)
Цветочница• 20 сентября 2023
Ответ дляNatali95-95-95
Керівна посада?
Тут питання про гол.спец
Цветочница• 20 сентября 2023
Ответ дляСоображалочка
А вы знаете что такое Киевская область?
А який звязок між Київ иа область?
Ativa• 20 сентября 2023
Головний спеціаліст в громаді без стажу 7000 тисяч
Ответ дляNatali95-95-95
Тоді це Вам ще пощастило. В комунальних підприємствах дуже набагато ЗП зменшились (не у керівного складу, звісно))).
А от як на держ.службі хотілось би почути...
А чи є якісь переваги в тій роботі? Що Вас там тримає за 9 000?
Хочу зрозуміти чи погоджуватись на співбесіду чи ну його одразу.. Бо ніякої конкретики не кажуть..
Цветочница• 20 сентября 2023
Ответ дляAtiva
7 тис або 7000 грн
Natali95-95-95• 20 сентября 2023
Ответ дляЦветочница
Тут питання про гол.спец
Хіба за рахунок економії фонду...
Цветочница• 20 сентября 2023
Ответ дляNatali95-95-95
Хіба за рахунок економії фонду...
Давайте без хіба)
Бо ні
Natali95-95-95• 20 сентября 2023
Ответ дляЦветочница
Давайте без хіба)
Бо ні
Ну, Вам видніше)
Цветочница• 20 сентября 2023
Ответ дляNatali95-95-95
Ну, Вам видніше)
Звісно)
Ativa• 20 сентября 2023
Ответ дляЦветочница
7 тис або 7000 грн
Помилилась, нічого страшного немає
Ответ дляAtiva
Кошмар(( Просто кошмар..
Госпожа Белладонна• 20 сентября 2023
Ответ дляСусідка знизу
Ви знаєте, що таке ОДА?
Конечно нет
Natali95-95-95• 20 сентября 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Кошмар(( Просто кошмар..
Це місцеве самоврядування - не державна служба. Там все трохи по-іншому.
Госпожа Белладонна• 20 сентября 2023
Кошмар, если честно
Natali95-95-95• 20 сентября 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Можете спробувати, якщо нема інших цікавих варіантів.
Чижик Пижик• 20 сентября 2023
Чому сидите, ідіть працюйте в приватному бізнесі. Там ’дуже багато ’ платять і без матеріалок та відпусток (лікарняних).
Дівчина заглядєніє• 20 сентября 2023
Моя колишня начальниця відділу не захотіла працювати з новим керівництвом і її звільнили. Пішла на держслужбу головним фахівцем і отримує 9000 чистими і просто в шоці. Але вже пізно і роботи особливо знайти не може. У нас мала 28000 і незадоволена була, що не піднімають.
Ответ дляNatali95-95-95
Все рівно ті 2000 не спасуть.
В мене знайома до війни працювала в одному з Департаментів (в Києві), головним спеціалістом, ЗП була 22000, але вона там жила, в відпустку сходити була проблема. Друга в Пенсійному фонді, не дуже напружувалась, на роботі не затримувалась, як треба було можно було відпроситись, ЗП була 15000-17000. Але зараз зв´язок не підтримувала і тому телефонувати, щодо ЗП не можу.
Черпак_для_фантазий• 20 сентября 2023
5500 оклад+200 грн за ранг+30%преміі( якщо вона буде) + 50% надбавки за інтенсивність на руки може бути до 12000
Natali95-95-95• 20 сентября 2023
Ответ дляЧижик Пижик
А чому Ви мені вказуєте, куди мені йти? Мене запитали, то я й відповіла.