Летчица• 20 сентября 2023
Перенесення кухні в кімнату, підкажіть
Вітаю! Почала шукати інформацію в Інтернеті, знаходжу тільки інфо по педерації.
Ми зараз в новобудові робимо ремонт. Велика однокімнатна. Зроблено стяжку, штукатурку, санвузол (оснащення ще не встановлено, крім ванни), труби вже зашиті, але в тому місці ми не клали плитку бо все закриється "постирочной" - тобто кусок кімнати (ванна кімната 6 метрів) без кахелю на стіні.
І ось питання: сусід зверху робить ремонт. І в нього над нашою кімнатою буде кухня. Це нормально? Чи буде нам дискомфорт від цього? Завтра спитаю, чи робитиме звукоізоляція, сподіваюся що так.
Друге питання: просить доступ до сантехнічної шафи. Він розбере те все, що зашили, і заново заш´ють та заштукатурять. Бо тепер кухня в нього далеко від стояка, і дуже велика висота для відводу каналізації. І він хоче щоб той тройник був геть низько - тобто у нас зверху. Чоловік погодився, а я чомусь сумніваюся, мені це не подобається. А що саме, не можу пояснити. Окрім "нафіг мені нада".
Буду вдячна, якщо хтось поясне, може й нічого страшного немає, це лише мої таракани.
Барабасиха• 20 сентября 2023
Знаю багато так роблять під здачу квартири в новобудовах. Ніби все ок.
ХуАнита• 20 сентября 2023
поделюсь своей личной историей, живу в крупногабаритной сталинке (114 кв), и у нас у всех перепланировка - сосед затопил меня в спальне так, а у него там кухня и часть комнаты ’бытовой постирочной’, что покупал новую кровать нам - матрас вспух((.
Летчица
• 20 сентября 2023
Ответ дляБарабасиха
Ну то під здачу, а я там буду жити
Страхованная• 20 сентября 2023
Крім того, якщо встановлять пралку на кухні, вам по голові то все вібруватиме.
Летчица
• 20 сентября 2023
Ответ дляСтрахованная
Та отож, але сподіваюся що ні, бо ванна кімната і без цього велика, немає сенсу тулити в кухню -студію пралку. Кімната, яка по плану жила і яку він перетворює - 22 квадрати.
Одна_на_всей_планете• 20 сентября 2023
Ответ дляЛетчица
И ПММ может шум создавать.
Летчица
• 20 сентября 2023
Але ж шумлять: посудомийка, витяжка, подрібнювати під раковиною...забула як називається
Летчица
• 20 сентября 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
И ПММ может шум создавать.
Так, може. Ще може відбівні захочеться о 6 ранку
. Чи будуть часті ’посіделки’ але це може бути і в кімнаті
Борщик• 20 сентября 2023
Ответ дляЛетчица
Блендер, биточки, п’яні посиденьки
Летчица
• 20 сентября 2023
Ответ дляБорщик
Блендер, биточки, п’яні посиденьки
О, точно, блендер! Електрична м´ясорубка, міксер
Короче, капець
сою не люблю• 20 сентября 2023
Ответ дляСтрахованная
И цокать по плитке тапочками в 6 утра прямо над головой)
Борщик• 20 сентября 2023
Ответ дляЛетчица
Короче, капець
Кавомолка, та взагалі кухня шумна
сою не люблю• 20 сентября 2023
Ответ дляЛетчица
Ну если он делает большую кухню, то любит большие компании?)
Летчица
• 20 сентября 2023
Ладно, з кухнею розібралися. Чи давати йому можливість підключати свій трійник до каналізації у нас?
Як_наготую...• 20 сентября 2023
Ответ дляЛетчица
Вот на это я бы никогда не согласилась.
Летчица
• 20 сентября 2023
Ответ длясою не люблю
Та хто зна. Може просто вижимає максимум з однокімнатної? Що робити з каналізацією?
Бо як я зрозуміла, з кухнею нічого не зможу зробити, щойно згадала, квартира продавалася по переуступці з узаконеним переплануванням
Летчица
• 20 сентября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Вот на это я бы никогда не согласилась.
В мене ніхто не питав. І не питатиме.
ДеньгиНеСдаю• 20 сентября 2023
Ответ дляЛетчица
Ви бачили документи?
Це незаконно
сою не люблю• 20 сентября 2023
Ответ дляЛетчица
Я бы отказалась помогать с канализацией, ещё чужих фекалий над головой не хватало....
Летчица
• 20 сентября 2023
Ответ дляГейСюда
Мокрую точку переносить нельзя. Я бы не дала добро соседу.
В мене ніхто не питав, і не питатиме.
Питають лише за тройник до каналізації. Чи як та хрєнь називається.
Страхованная• 20 сентября 2023
Ответ дляЛетчица
Я би не давала. Бо всі комунікації, за які ви несете відповідальність, мають бути там, де до них є доступ. Ви зробите ремонт і гарно собі все зашиєте. Якщо у нього трапиться халепа і виникне проблема, то розбирати це все доведеться у вас. Навіть якщо не розбирати, то майстри будуть шаритися у вас за необхідності. Сусід хоче собі ремонт і дизайнерське рішення за ваш рахунок.
Летчица
• 20 сентября 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Ви бачили документи?
Це незаконно
Ні не бачила. Цю квартиру ми придбали ще під час будівництва. Це довгобуд. Який нарешті добудувався.
Як_наготую...• 20 сентября 2023
Ответ дляЛетчица
В мене ніхто не питав. І не питатиме.
Так зачем тогда у нас спрашиваете, если и без вас уже всё решили?
ДеньгиНеСдаю• 20 сентября 2023
Ответ дляЛетчица
Тобто там неузаконене перепланування, довольні геморойне і небезпечне для вашого ремонту
Що будете робити?
Летчица
• 20 сентября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
В мене питають за трійник! А я все, чим можу аргументувати ’а баба Яга проти’. Бо чоловік нічого в цьому поганого не бачить. Мені треба доказати йому.
А перше питання: хотіла дізнатися, чим все таки це погано, жити під кухнею.