А_мій_самий_самий• 20 сентября 2023

Як його бляха схуднути?

Я зла і засмучена.
У 2021 році схудла на 20кг, важила 72-73кг. Було наче непогано, вага «встала» хоча я продовжувала робити усе як і до того.
Як повномасштабне вторгнення почалося, сиділи у сестри в селі, набрала трохи. Оце вже півтора роки 78кг і ніяк, ну ніяк не можу скинути. У своїх вологих мріях можу замахнутися -20кг, але і десять мене влаштовує.
Я не хочу сидіти голодна, мені фізично погано, я не хочу дохнуть на заняттях, не хочу колоти оту Саксенду.
Чому не можна харчуватися здорово, просто займатися пілатесом 3 рази на тиждень, робити масаж, гуляти свої 7-10км на день і стрункішати? Ну наче ж це сприятливі умови
Дикая Роза• 20 сентября 2023
Автор, я з вами!

175см55кг19лет (она)• 20 сентября 2023
Що замсаксегда ?
Це сексу тоді не хочеться ?
графиняВишенка• 20 сентября 2023
Можна, але ж ви не робите. На пп не голодають.
автор А_мій_самий_самий • 20 сентября 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Та я їм і їм здорову їжу, я харчуюся правильно і смачно.
Трохи злякана• 20 сентября 2023
дефицит калорий
ТигрЛьвович• 20 сентября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
зменшіть порціі

а нашо саксенда, якщо є оземпік?
Ответ дляТигрЛьвович
зменшіть порціі

а нашо саксенда, якщо є оземпік?
Я навіть не буду питати що це ще таке
ТигрЛьвович• 20 сентября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Я навіть не буду питати що це ще таке
на ньому весь Голівуд худне. але він працює тільки поки його приймаєш. далі треба просто менше жерти
Бяки-козяки• 20 сентября 2023
Всегда хотела спросить, но как-то неудобно, чтоб не обидеть...
Ладно 2 - 5 кг, но 20-ть..неужели не замечали, что попровляетесь? В зеркало ж смотритесь каждый день...и вещи наверное приходится большего размера покупать...почему не начинаете худеть сразу...зачем ждать когда наберётся 10 - 15 - 20 килограмм?

Стежиночка• 20 сентября 2023
.
Полонянка SexShop-а!• 20 сентября 2023
Скільки разів в день Ви їсте? Їжте, наприклад, 3 рази на день без перекусів! з невеличким дефіцитом калорій (встановіть програму на мобільний)- буде десь -1-2 кг на місяць, але це мінус! За рік -12 -24кг без перевантажень, зі смаколиками
Хата на мати• 20 сентября 2023
Ответ дляТигрЛьвович
зменшіть порціі

а нашо саксенда, якщо є оземпік?
А ціна оземпіка яка?
Мені б він саме то, маю діабет 2 типу. На вуглеводи й не дивлюся, плюс ІГ. Вага під 100 і майже не йде вниз. Скільки буде, якщо я ще й їсти буду - не уявляю. Підбираємо препарати, але поки що цукор високий і вага дуже поволі йде вниз.
Б´ю байдики• 20 сентября 2023
Не жерти на ніч торт. Якщо шо, я про себе сьогоднішню))
Ответ дляБяки-козяки
Ну я, наприклад, набрала під час вагітності, і чомусь не схудла 🤷🏼‍♀️
Бяки-козяки• 20 сентября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ну, беременность это понятно.. Организм по разному реагирует, гормоны и всё такое...
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Три рази на день.
Вранці 7-8,
В обід 13-13:30,
Ввечері 18-19:00.
Частенько вечерю пропускаю, пью кефір чи ряжанку
ТигрЛьвович• 20 сентября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
скільки вам років?
легко відносно кілограми після вагітності йдуть до 30, а потім - хрєнушки
ТигрЛьвович• 20 сентября 2023
Ответ дляХата на мати
А ціна оземпіка яка?
дорогий.
Гарантую неперелевки• 20 сентября 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Я думала,что весь Голливуд на ПП сидит

Ліньки гуглить• 20 сентября 2023
Вам інтервальне підійде. Раджу Др. Берга на ютубі.
Ответ дляТигрЛьвович
скільки вам років?
Я в першу вагітність набрала дуже багато, а потім буквально за кілька тижнів повернулась до 52кг.
А потім у мене було три вагітності з інтервалом між пологами в 2 роки, можливо організм вирішив що вже можна і не худнути, все одно скоро вагітніти😂
графиняВишенка• 20 сентября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Три рази на день.
Вранці 7-8,
В обід 13-13:30,
Ввечері 18-19:00.
Ви переїдаєте
Гарантую неперелевки• 20 сентября 2023
Ответ дляБяки-козяки
Потому что пока набирается немного,то не очень заметно . Я была вообще тощей лет в 20, при росте 169 см весила 47 кг. После 25 стала набирать вес и обратила внимание только когда уже 70 кг было. Потому что при 65 кг я ещё выглядела норм и пофиг было .
No problems• 20 сентября 2023
Гипотиреоз?
Проблемы с микробиомом?
No problems• 20 сентября 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Ооо, почти моя история(
Вы похудели в итоге?
Полонянка SexShop-а!• 20 сентября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Три рази на день.
Вранці 7-8,
В обід 13-13:30,
Ввечері 18-19:00.
Ну, якщо перекусів немає, тоді спробуйте рахувати калорії. Це гарний дієвий метод, можна і шоколадку собі дозволити, і кусок піци, наприклад,-при цьому будете худнути. А тільки на капусту дивитись- то ніхто не витримає
Гарантую неперелевки• 20 сентября 2023
Ответ дляNo problems
Ооо, почти моя история(
Вы похудели в итоге?
Да,уже снова 64 кг. Стала меньше есть хлеба и сразу начала худеть .
Гарантую неперелевки• 20 сентября 2023
Ответ дляNo problems
Гипотиреоз?
Проблемы с микробиомом?
А что такое микробиом ?
Хата на мати• 20 сентября 2023
Ответ дляБяки-козяки
Я вам годинами можу розказувати. Як не справлялася сама й пішла в Слов´янську клініку, типу до професіоналів. Скинула 10 кг, після закінчення терапії повернулося 15 і жиром. Як мені не могли підібрати дозу гормону для щитоподібної залози і я все росла. Роками я ходила від ендокринолога до ендокринолога і чомусь безуспішно.
Коли інсулінорезисьентність ти можеш їсти нічого і все одно жиріти.
Вже зараз, виїхавши від війни, попала до непоганого діабетолога і з ним потроху маю результат. І за оземпік він мені казав, але ціна якась тупо захмарна і страховою не покривається.
Ответ дляграфиняВишенка
Ви переїдаєте
Коли?
В обід нам привозять їжу на замовлення, там порція 350гр,
на сніданок каша з мʼясом і овочами, тарілка в мене спеціально маленька,
на вечерю рол типу шаурма, чи салат і мʼясо чи взагалі склянка кефіру замість вечері