ЛижТолько• 20 сентября 2023
Якого виду еволюції були Адам і Єва?
Я - людина не віруюча, але завжди вірила в силу космосу, щось надприродне. Біблія мене ніколи не цікавила, із захопленням читала езотерику, Веди, про будизм, індуїзм, каббалу тощо. Якось там більше про життя після смерті , про те, як бути щасливим тут і зараз, про любов до людей, природи, тварин. Про те, як бути здоровим.
З роками взагалі перестала у щось вірити і перетворилась на повного атеїста.
Зацікавила Біблія просто як книга, взялась читати. Якось багато нестиковок. Поясніть мені. Якщо Адам і Єва - це перші люди, від яких з´явилось все людство, то з якої епохи вони еволюції? Австралопітеки, пітекантропи, синантропи, неандертальці, кроманьйонці?😄
Ну дуже багато неспівпадінь про планету і людство в цілому. Що може говорити лише про одне: книгу писали люди, які взагалі нічого не знали про історію і науку і взагалі не мають ніякого уявлення про створення світу.
Тапки
Ms. При теле• 21 сентября 2023
Ответ дляНе любовница
Ви не чули про переслідування, катування ´, вбивства перших християн (перші років триста)?
Я, лично, слышала о6 инквизиции, крестовых походах , кровавом крещении Руси и сжигании ведъм на кострах.
Не любовница• 21 сентября 2023
Ответ дляMs. При теле
Ясно. Перші роки християнства ви проігнорували.
А з приводу всього іншого - Ви користувались радянськими джерелами, інфа 100% ))
Ms. При теле• 21 сентября 2023
Ответ дляНе любовница
Ну , если для Вас гугл - это советские источники, тогда- да, я ими пользуюсь)
Рву и мечу• 22 сентября 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
А что там сложного?
Ночью было минус 5 днем стало +10, на сколько выросла температура это капец сложно? Вы извините, но в 6 лет такое считал ребенок. А тут числа чуть побольше. Ндаа
Да не сложно а тупо.причём ваша температура к тому фото?
Міряно-переміряно• 22 сентября 2023
Ответ дляРву и мечу
При том что это банальный цифровой луч с отрицательными и положительными числами
Рву и мечу• 22 сентября 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Температура это повседневная жизнь норм пример.иагода до и нашей эры это другое,тут и взрослые путаются,потому и спросила какой класс
Міряно-переміряно• 22 сентября 2023
Ответ дляРву и мечу
Еще раз. Это просто цифровой луч с числами. Это про температуру, это про время, это про деньги и т.п. Все. Если взрослые путаются в до н.э и после, ну штош, сложно да
ЛижТолько
• 22 сентября 2023
Ответ дляРву и мечу
Як це при чому? Плюс і мінус. Так само як і до н.е. можна сказати, що це мінус.