ЛижТолько• 20 сентября 2023

Якого виду еволюції були Адам і Єва?

Я - людина не віруюча, але завжди вірила в силу космосу, щось надприродне. Біблія мене ніколи не цікавила, із захопленням читала езотерику, Веди, про будизм, індуїзм, каббалу тощо. Якось там більше про життя після смерті , про те, як бути щасливим тут і зараз, про любов до людей, природи, тварин. Про те, як бути здоровим.
З роками взагалі перестала у щось вірити і перетворилась на повного атеїста.
Зацікавила Біблія просто як книга, взялась читати. Якось багато нестиковок. Поясніть мені. Якщо Адам і Єва - це перші люди, від яких з´явилось все людство, то з якої епохи вони еволюції? Австралопітеки, пітекантропи, синантропи, неандертальці, кроманьйонці?😄
Ну дуже багато неспівпадінь про планету і людство в цілому. Що може говорити лише про одне: книгу писали люди, які взагалі нічого не знали про історію і науку і взагалі не мають ніякого уявлення про створення світу.
Тапки
Tatka Kiev• 21 сентября 2023
Ответ дляНе любовница
Що ж там за задачі?
Ось зверху)

САМ_ТАКОЙ• 21 сентября 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
где Библия и где эволюция, ау
Да, никакой эволюции, только искусственный отбор, только хардкор!
Первая версия женщины - Лилит, вышла настолько мерзкой, шо Создатель несколько прибалдел. Ну и был вынужден клонировать женскую особь из более-менее стабильного образца - Адама.
А дальше...
Миллениалка• 21 сентября 2023
Австралопітеки, пітекантропи, синантропи, неандертальці, кроманьйонці?

А кто доказал что эти виды были в реале? Вы начитались эзотерики, и запудрили себе мозги. Фигня это все. А Библия умная книга, и ее надо понимать не так буквально, в каком году появилась Ева с Адамом. Это же глупо сравнивать вообще.
Хата на мати• 21 сентября 2023
Меня всегда интересовало, их прямые потомки инцестом занимались. Что об этом библия пишет?
Хата на мати• 21 сентября 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Як ’людина невіруюча’, якою називаєте себе ви, авторе, може всерйоз запитувати про Адама і Єву? Чому тоді не про Леля і Полель, Осіріса і Ісіду, чи ще когось?
А це заборонено? Казки люблють всі. Який висновок лише від неї? Не зрозуміло. Лише страх
Просто красавица• 21 сентября 2023
Ответ дляХата на мати
І хто був дружиною Каїна?
Весёлая морковка• 21 сентября 2023
Ответ дляЛижТолько
І до чого це?
Еволюція доказана розкопками. Були древні люди. І вони були перші. Крапка
Вам ще потрібно науку підключити. От ви знаєте, припустимо, що окрім ДНК ядерної, яка наполовину від тата, наполовину від мами, ще є ДНК мітохондріальна, яку ще називають мітохондріальна Єва, і яка успадковується лише від мами. А ще є У-хромосоми чоловіка. за числом їх мутацій можна сказати приблизний час появи на землі перших людей. Цей час на пару тисяч років не співпадає. Моя версія: були якісь людиноподібні мавпи, і прилетіли якісь позаземні люди. Відбулося схрещення і понєслась…🙂
А поговорить?• 21 сентября 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
вірте в кроманьонців
у нас же свобода віросповідання
чи просто півночний шабаш атеістів))
то есть вы верите что бог создал Адама, потом из его ребра Еву и от них пошли все люди?
Тішуся неперетішуся• 21 сентября 2023
Ответ дляА поговорить?
как вы пришли к такому выводу?

Ашолюдискажуть• 21 сентября 2023
Ответ дляЛижТолько
Тож я про це і говорю. Більшість вірять, що пішли від Адама і Єви. Ну а кроманьйонці чим не так угодили?)
Бо нестерпно мабуть для релігійних осягнути, що пішли від мавп))
Ms. При теле• 21 сентября 2023
Автор, что там не понятно. Пришёл какой-то чувак на нашу землю и начал создавать свой народ. Слепил Адама из чего-то, затем клонировал его, сделал Еву. Скорее всего человечество уже 6ыло на земле. Иначе как плодились дети Адама и Евы? Впрочем для этого, так называемого 6ога, инцесты - это о6ычное явление. Не 6ыло никакой эволюции. Посмотрите на древние города, засыпаные землёй. Всегда 6ыла цивилизация.
Seehund• 21 сентября 2023
Библию писали люди, как они понимали мироустройство на тот момент. Ветхий завет писали евреи, народ на то время воинственный и ничем не выдающийся в науках, искусствах и т.д, кичащийся своей богоизбраностью. Потом пришли римляне, а у них была привычка все переделывать под свой образ жизни, естественно народ возроптал и стал ждать мессию. Христиане первые вообще были сектантами из разного сброда, по мнению фарисеев, каждая община чего-то там писала на религиозную тематику, потом это все переработали, упорядочили на вселенских соборах и получился новый завет. Естественно не за всем уследили, поэтому и нелепости встречаются и противоречия. Вера - это не вопрос логики, там думать вообще не приветствуется.
Вумна, аж страшно• 21 сентября 2023
Ответ дляКомиссия50%
сопоставимо.
Если не понятно, как появилась жизнь, то не исключено вмешательство Бога. Многие приходят к этому именно занимаясь наукой.
Многие ученые верят в Бога.
Причем я физиках и математиках
это как две параллельные линии, которые никогда не пересекаются - наука и вера. Конечно же очень удобно все непонятное называть божьим вмешательством.
oboeva• 21 сентября 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Супер тема, одна з небагатьох адекватних
Адекватна чему,человек не знает что такое человек разумный, или что значит полный атеизм.Или считает себя революционером,потому что только что открыла,что книга написана для неграмотных пастухов. Вау, тапки ждет,какие тапки,дамочка?))
Рву и мечу• 21 сентября 2023
Ответ дляTatka Kiev
Ось зверху)
Это какой класс и предмет?история?кто составлял этот учебник...(
как вы учитесь по такому?бедные дети..
Тумба-юмба• 21 сентября 2023
По днк визначили, що всі люди пішли від однієї жінки, цікаво хто та ’Єва’ але ми ніколи не дізнаємось
Міряно-переміряно• 21 сентября 2023
Ответ дляРву и мечу
как вы учитесь по такому?бедные дети..
А что там сложного?
Ночью было минус 5 днем стало +10, на сколько выросла температура это капец сложно? Вы извините, но в 6 лет такое считал ребенок. А тут числа чуть побольше. Ндаа
Спасу мир• 21 сентября 2023
Автор, ну вы ж и сама все знаете. Библию написали люди чтоб управлять массами. Может оно и не так плохо, те же заповеди, некоторым легче психологически от веры.
А вот эволюция уже сто раз доказана, некоторым это не мешает верить в Бога.
Лично я не верю ни в Бога, ни в жизнь после смерти.
Спасу мир• 21 сентября 2023
Ответ дляЛижТолько
Та порадниці всі, вірять , що вони правнучки Єви😄
А как же митохондриальная Ева. Доля правды в этом есть.

Элька-Карамелька• 21 сентября 2023
Ответ дляНе любовница
Ви не чули про переслідування, катування ´, вбивства перших християн (перші років триста)?
Ну зато крестовые походы всех победили
Моторошні троянди• 21 сентября 2023
Дівчата,а мені завжди було цікаво як вченні визначали що ось у такий час були тільки такі люди. Якщо зараз у нас на планеті є японці (по розвитку) і папуаси які бігають з пір ям на причинному місці. А час один .Там мегаполіси ,розвиток ,наука-а у других хіжини,і досі ще на стругану палку рибу ловлять .Я думаю раніше теж так було .Наче світ один,час один а різна реальність .І ще зауважу з Бібліі не жінка з ребра Адама,а дружина. Чоловік і жінка були рівні. А ось чоловік і його дружина ні
Комиссия50%• 21 сентября 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
вспомните Гегеля и его диалектику, там есть понятие абсолюта в теории относительности. Его филосоия - это наука.
Мне как то физик ученый говорил о прочитанной книге, и давал почитать книгу - там много формул, поэтому не прочитала.))
И он сказал, что автор опосредованно приходит к первотворцу, к чему то , что есть вне времени и т.д.Т.е. речь о Боге.
Многие ученые через науку приходят к Богу.
Раньше тоже наука не была препятствием к вере в Бога.
автор ЛижТолько • 21 сентября 2023
Ответ дляTatka Kiev
Ось зверху)
Нда...мені тут пишуть, що я нерозумна, а порахувати ери не можуть.
Tatka Kiev• 21 сентября 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
А что там сложного?
Сама легка це перша, читайте далі
Там треба написати в 3 завданні 3 варіанти, напишіть будь ласка швидко)
Такі всі розумні на порадниці ))))))
Tatka Kiev• 21 сентября 2023
Ответ дляЛижТолько
Хто сказав, що не можуть?
Мабуть і правда ви не дуже розумна)
автор ЛижТолько • 21 сентября 2023
Ответ дляTatka Kiev
Хто сказав, що не можуть?
Мабуть і правда ви не дуже розумна)
А це я мабуть писала? І перебувала ’в шоці’. Отож дійсно шок. Додати теперішній і минулий час
Tatka Kiev• 21 сентября 2023
Ответ дляЛижТолько
То ви прочитали тільки перше завдання саме легке?
Автор навіть не буду коментувати
Вашого посту і відповідей по вашій темі достатньо, щоб скласти свою думку)
Гарного вечора)
автор ЛижТолько • 21 сентября 2023
Ответ дляTatka Kiev
Автор навіть не буду коментувати
Гарного вечора)
Я прочитала всі завдання, мій син вирішував такі у минулому році. Я намалювала йому шкалу і йому вистачило хвилини, щоб розібратися
Tatka Kiev• 21 сентября 2023
Ответ дляЛижТолько
Я дуже рада за вас і вашого сина
Ms. При теле• 21 сентября 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Ну, с наукой тоже не всё так просто))