УраганнаЯ• 21 сентября 2023
Чи є у вашому гардеробі боді?
В кого є боді, розкажіть як носите. Я трошки підвисла побачивши такий варіант. Так теж можна? Чи це не боді?
УраганнаЯ
• 21 сентября 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Ну розстібнутими я не ношу
а так то є різні мені подобається
А чому почервоніли?)
Оскорбляю всячески• 21 сентября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
А чому почервоніли?)
Бо на фото якийсь треш, наче труси звісають
УраганнаЯ
• 21 сентября 2023
Ответ дляОно само купилось
Ага, адын. Мне подарили и он лежит себе ни разу не одеваный.
Я колись міряла, мені не зручна застібка. То може варто зробити так як на фото?
Не кую, не мелю• 21 сентября 2023
УраганнаЯ
• 21 сентября 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Я спочатку не зрозуміла, думала просто нерівний край, а придивилася
Кусачая Я• 21 сентября 2023
Є, використовую коли одягаю трикотажні плаття або одяг з якого випирає живіт. Тобто бодік в мене стягує мій момон))
Бесконечность-не предел• 21 сентября 2023
у меня такой зара, ношу под пиджак, под рубашки, зимой могу надеть под свитер с дурацким треугольным вырезом, по сути я и купила боди под него, свитер классный, а вырез не нравится. но по факту для меня боди оказался даже более функциональной штукой, чем я думала)
Нагайна• 21 сентября 2023
Не ношу, бо не можу підібрати розмір, а так подобаються. Є декілька еротичних, але вони на мені довго не затримуються
УраганнаЯ
• 21 сентября 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
В офіс носила сорочки-боді. Зручно, не вилазило нічого)
Дивилась блузи боді, дуже гарні
УраганнаЯ
• 21 сентября 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Есть, много.
Ношу под одеждой, разумеется, я же не Майкл джексон.
То он воно звідки пішло, але в нього застібнутий
drimka1979• 21 сентября 2023
є білі, чорний, молочний, все хб, ношу взимку під світера, гольфи, сукні теплі.
УраганнаЯ
• 21 сентября 2023
Ответ дляПусин Кукин
О))) Вчера это смотрела. Тоже не поняла высокой моды.
Напевно якась подіумна мода, яка ще не встигла спуститися до широких мас
Пусин Кукин• 21 сентября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Для меня это как трусы поверх юбки. Очень странно, но если человеку ок, то пусть ходит
УраганнаЯ
• 21 сентября 2023
Ответ дляНагайна
Еротичні то не про носити, то про знімати)
Нагайна• 21 сентября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Тому і не ношу ))
УраганнаЯ
• 21 сентября 2023
Ответ дляdrimka1979
Я з застібкою не подружилась, а так боді мені дуже подобаються. Ношу майки)
Все возможно• 21 сентября 2023
Є, зверху як гольф або просто лонгслів. Дуже зручно, але так, як на фото в старт-пості, носити не пробувала, це якось надто екстремально для мене
Пацан к успеху шел• 21 сентября 2023
Я обожаю боди, у меня есть разных цветов и фасонов. Такой как у вас на фото, я видела без застежки(там нет кнопок) а края удлинённые как у бодика
Оно само купилось• 21 сентября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Краще так))) щоб не минтилялось))
Братья Капли• 21 сентября 2023
Як і комбінезон, виглядає прикольно, але потребує кульбітів у вбиральні