cherry_colibry• 21 сентября 2023

Прогнозы событий до конца года.

Девушки со способностями или те кто следит за проверенными астрологами, видящими - какие события нас ждут в ближайшее время, осенью, зимой? Такое отчаяние после вчерашней ночи 😥. Что вы чувствуете, видите? У нас, в мире?

P.S. всех кому тема неинтересна, бесит, очень прошу идти мимо без комментариев. Давайте без яда пожалуйста.
Piracanta• 21 сентября 2023
Ответ дляMoon shine
я слідкую за одною дамою, вона про цей обстріл попереджала. і вона сказала,що живого путіна давно нема. це лише образ.за образом стоїть кільнадцять людей. стосовно прогнозів в неї збувається,починаючи від Херсону. стосовно зими,то написала,що вона не буде такою тяжкою. Кадирка вже здох,це все приховують- отруєння. давно писала про новий вірус,що активно розмножиться до кінця року. Буде ще раз примусова вакцинація,яка зачепить і дітей. стосовно виїхавших чоловіків написала,що хто не повернеться до певної дати(буде прийнято закон якийсь), цих чоловіків буде чекати якесь покарання. Як це буде - чи при перетині кордону,чи там- не розписувала. я слідкую за нею від літа 2022 р. поки промахів не було. Кордони знову будуть закриті і буде карантин,але трохи пізніше. до речі,це вона писала що через 3-4 роки готівки не буде ніякої,щоб готувалися до електронних грошей і встигли придбати на накоплені гроші. бо все може обнулитися. ніхто папірці переводити не буде
Это вы на прошлую осень доллар по 70 обещали под прошлым ником Лорисель? 😄

woman Warrior• 21 сентября 2023
Ответ для__Jane__
Рашкинский карлик доживает последние месяцы своего земного бытия. После его смерти будет переход власти и ,естественно, политический кризис на рашке. Есть несколько групировок/ приёмников ( называйте как хотите) которые могут прийти к власти. Одна из них против войны, т.к. на войну тратится огромный ресурс( который можно с..здить). Вторая - за. С первыми- ясно. В случае если вторая группировка приходит к власти- нам дают 200 штук ф-16( ориентировочно) на февраль. С помощью авиации мы разбомбим группировки врага на своей территории( Крым, Донбас) за считанные часы.
Повторюсь: это мои выводы исходя из того,что я читаю/ слушаю. Не претендую на истину последней инстанции
мда)
ПрИемник у власти лучше телевизора)))
Elena_Kiev_Solomenskiy• 21 сентября 2023
сейчас для рагулей самое лучшее время
WomAnn• 21 сентября 2023
Ответ дляMoon shine
Роблю скрін, щоб потім з вами перечитати цю маячню.
Про чоловіків взагалі і смішно і сумно. Люди купили інвалідність, яка є легальною і буде легальною і надалі, хто і як їх змусить вернутись, а ті хто біг лісами, усвідомлювали що не повернуться ніколи.
Piracanta• 21 сентября 2023
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
сейчас для рагулей самое лучшее время
Кто это такие?
WomAnn• 21 сентября 2023
Ответ дляsunholder
як добре, що васічкіна залишила цю святу землю
А що з нею?
Moon shine• 21 сентября 2023
Ответ дляWomAnn
ну,я написала те,що вичитала в неї.
WomAnn• 21 сентября 2023
Ответ дляMoon shine
ну,я написала те,що вичитала в неї.
Ну так треба ж хоч аналізувати..
mandarin_anna• 21 сентября 2023
Ответ дляsunholder
А що з нею сталося? Я купувала в неі шалик, дуже крутий, мала змогу поспілкуватись, ох, і цікава панянка.

Светлана777• 21 сентября 2023
А шо, 4 октября уже не ждем?
sunholder• 21 сентября 2023
Ответ дляmandarin_anna
а що с нею щось сталося? я думала вона така від народження))
але думаю це не заважає продавати якісні речі)

то у вас лишились гарні враження від спілкування з нею чи ’гарні’?)
Moon shine• 21 сентября 2023
Ответ дляWomAnn
Ну так треба ж хоч аналізувати..
поживем- побачим. про цей гучний обстріл,що був цієї ночі,вона написала 18 числа. щоб обов*язково ховалися ПІД ЧАС нічних обстрілів в найближчі дні,бо будуть людські жертви(багатоповерхівки,великі склади,магазини). Сьогодні написала,що ще не кінець,ще такий буде. Особливо звернути увагу Києву,Вінниці і Зах.Україні.Будуть влучання в житлові будинки. Що з багатоповерхівок виходити! ну і про Черкаси вона не писала ніколи. а це написала. Що лупити по Черкасам будуть.
Filomena• 21 сентября 2023
Ответ дляСветлана777
А шо, 4 октября уже не ждем?
Слухайте, ми тільки від «затишшя» 19 вересня відійшли.
А тут вже 4те. Не женіть коней😁
WomAnn• 21 сентября 2023
Ответ дляMoon shine
Вибачте, але для цього і гадалкою не треба бути.
Всі мої друзі про обстріли кажуть, бо ми гатимо русню, і чекаємо на відповідь, і міста як завжди останнім часом. Ну таке. Ні про що
Moon shine• 21 сентября 2023
Ответ дляWomAnn
ну як вам сказати. просто я мала і особисту консультацію. я вам скажу,що ’впечатляет’. то не просто бовкання. з 2022 р з літа промахів не було. як вона то робить- не знаю. за 3-7 днів попереджає про небезпеку. за 3 чи 4 дні написала про велику небезпеку від води.тоді сталася біда з Херсоном. короче,вона пише мало,коротко і по ділу
LudaSHS• 21 сентября 2023
Не слежу ни за кем.
Но тему почитаю, все прошлые темы пальцем в небо.
Единственное, прочитала нашумевший пост Шарпа и 3 дня круги ходили фейсбуком про осень 24 гг.
LotusA• 21 сентября 2023
Ответ дляFilomena
Навіщо вам прогнози?
Війна триває. Готуйтесь до блекауту.
Хороше ви точно не пропустите.
А обнадіювати себе, то буде ще гірше.
Як в схожій темі точняк писала якась 21 вересня війна скінчиться... бісить таке.
Numerologist• 21 сентября 2023
По поводу астрологов: нету таких, вот нету. Это мунданная астрология, спецов по которой у нас просто нет! Натальщики, делающие прогнозы и несущие их в массы просто ловят хайп. Трактовки в натальной астро и мунданной это небо и земля.

Таро: практикующие знают что это всего вариант событий. События меняются быстро, так как задействовано много людей. Объясните мне как тарологи могут делать прогноз на пару лет вперед?

Словом: херня это все. Когда закончится война +- знают воры у власти ( и я не только про нашу власть).
Moon shine• 21 сентября 2023
Ответ дляWomAnn
написала про віруси. про вакцинацію. що в 2024 р нас крім коронавіруса нового чекає вірус,що буде спотворювати шкіру. отоді і закриють кордони.
ооо,до речі, учора чи позавчора написала,що скоро рашу чекає велика біда з водою і якась їм загроза від води. от можна і перевірити.

LudaSHS• 21 сентября 2023
Ответ для__Jane__
200 нету у союзников
А до 50 ф-16.
LudaSHS• 21 сентября 2023
Ответ дляIrina-5d24
Вам везде матрешки мерещатся? Креститесь
Вы вчера спрашивали как ’ гасить’ польский кризис будут? Сегодня это и делают и с Словакией тоже
LudaSHS• 21 сентября 2023
Ответ дляMoon shine
ну,я написала те,що вичитала в неї.
Вы писали что война в Балканах в том году будет? Я чего запомнила, это как у Фридмана та война в 2030 в книге.
LudaSHS• 21 сентября 2023
Ответ дляFilomena
А тут вже 4те. Не женіть коней😁
А кто писал 19-21 ? соната про жирика?
Numerologist• 21 сентября 2023
Ответ дляСветлана777
А шо, 4 октября уже не ждем?
А что за 4 число говорят? Я нигде не встречала, только гадалки пишут мол не ссыте ничего не будет
LudaSHS• 21 сентября 2023
Вот на память от Шустера.
https://www.facebook.com/100003501582209/posts/pfb...?
Ирина-bbd0• 21 сентября 2023
Ответ дляmandarin_anna
У кого шашлык? У балуты? Она ж говорила.что спасает собак в питомнике .а оно вон чо!
’А как дышала!’(с)
lucky ok• 21 сентября 2023
Ответ дляMoon shine
Скажіть, а якісь позитивні прогнози від неї були? Бо щось геть псується настрій від того, що тут читаю...
Светлана777• 21 сентября 2023
Ответ дляNumerologist
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3404819
WomAnn• 21 сентября 2023
Ответ дляMoon shine
Чекати вже не так довго.
Будете вже в 2024 році знати, чи варто такому вірити, якщо ви досі вірите.
А коли кінець війни, що вона каже?
Ирина-bbd0• 21 сентября 2023
Тьфу.шаааалик😂😂😂😂😂😂
Собаки сиравно под угрозой)))