Дивне створіння• 21 сентября 2023
Ридаю від фільму ((( давно так не ридала ((
В погоні за щастям.
Таке старе кіно, але чомусь мені не попадалося )
Я так розчулилася.
У мене не така біда як в головного героя, але я так само була довго без роботи і емоції у мене були такі ж самі як у нього в кінці фільму)
Себе згадала
Я так розчулилася.
Себе згадала
Дивне створіння
• 21 сентября 2023
Ответ дляЗасомневаю
І як це він мені раніше не попався)
Дивне створіння
• 21 сентября 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Очень хороший фильм
Даааа, взагалі запамʼятається ❤️❤️
Бриджит_Фрикандо• 21 сентября 2023
Я рыдала от дорамы Псих но все в порядке. В тизерах показывали как веселую комедию с забавными моментами. На деле оказался очень глубокий фильм про множество социальных и семейных проблем. Реально плакала над каждой серией.
Дивне створіння
• 21 сентября 2023
Ответ дляЩебетушка
прям вот сидите и навзрыд рыдаете с соплями и заламываниями рук?)
Ну враховуючи що від початку війни я не плачу, то зараз розплакалася від всієї душі. Думала я вже залізна давно
Дивне створіння
• 21 сентября 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Серіал?
Ширли-Мырли• 21 сентября 2023
Теж дивилася його, давно. Хочу передивитися, але пам´ятаю як плакала, то неможу настроїти себе подивитись знов ☹️
Але гарний фільм! Дуже
Дивне створіння
• 21 сентября 2023
Ответ дляШирли-Мырли
Але гарний фільм! Дуже
Справді гарний.
И.О. человека• 21 сентября 2023
І наскільки я пам’ятаю, фільм знято на основі реальних подій...
Дивне створіння
• 21 сентября 2023
Ответ дляИ.О. человека
Так так!!!!!!!
БезВзяток• 21 сентября 2023
Спасибо за наводку! Посмотрю вечером, тоже рыдаю над подобными фильмами.
Дивне створіння
• 21 сентября 2023
Ответ дляБезВзяток
Обовʼязково подивіться! Т
Ластоноша• 21 сентября 2023
Посмотрите фильм Звёздочки на земле. Я рыдала весь фильм. Особенно для мам особенных деток.
Дивне створіння
• 21 сентября 2023
Ответ дляЛастоноша
Бачила ((((
Блакитна устриця• 21 сентября 2023
Я плакала від фільмів ’Зелена миля’, ’Невидима сторона’, ’Лев’, ’З міркувань совісті’.
Цікавий писочок• 21 сентября 2023
Я сопли на кулак наматывала от фильма Мой ангел-хранитель с Камерон Диаз
Сапай вазони• 21 сентября 2023
Я недавно так в розділі ’кращі комедії 2022’ знайшла фільм ’Лулу і Бріггс’. Про собаку - це вже десь натякало, що може бути дещо драматично. Але щоб настільки( Про ветерана війни с птср-ом і травмовану морально службову собаку. В наших реаліях так гостро сприймається, теж були очі на мокрому місці. Комедія так комедія(
Ширли-Мырли• 21 сентября 2023
Ответ дляСапай вазони
Ой, я теж бачила цей фільм саме в розділі ’комедія’. Жах (((
Заела_пластинка• 21 сентября 2023
Я сегодня обрыдалась просто, смотрела турецкий фильм Чудо в камере номер 7