Дивне створіння• 21 сентября 2023

Ридаю від фільму ((( давно так не ридала ((

В погоні за щастям.
Таке старе кіно, але чомусь мені не попадалося )
Я так розчулилася.
У мене не така біда як в головного героя, але я так само була довго без роботи і емоції у мене були такі ж самі як у нього в кінці фільму)
Себе згадала
Засомневаю• 21 сентября 2023
Це чудовий фільм
Смячиком• 21 сентября 2023
да, классный фильм, 2 раза смотрела и эмоции те же
автор Дивне створіння • 21 сентября 2023
Ответ дляЗасомневаю
Це чудовий фільм
І як це він мені раніше не попався)
Вся така шо куди там• 21 сентября 2023
Очень хороший фильм
Ответ дляВся така шо куди там
Очень хороший фильм
Даааа, взагалі запамʼятається ❤️❤️
Щебетушка• 21 сентября 2023
прям вот сидите и навзрыд рыдаете с соплями и заламываниями рук?)
Бриджит_Фрикандо• 21 сентября 2023
Я рыдала от дорамы Псих но все в порядке. В тизерах показывали как веселую комедию с забавными моментами. На деле оказался очень глубокий фильм про множество социальных и семейных проблем. Реально плакала над каждой серией.
Ответ дляЩебетушка
Ну враховуючи що від початку війни я не плачу, то зараз розплакалася від всієї душі. Думала я вже залізна давно
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Серіал?
Бриджит_Фрикандо• 21 сентября 2023
Ответ дляДивне створіння
Серіал?
Да.
Ширли-Мырли• 21 сентября 2023
Теж дивилася його, давно. Хочу передивитися, але пам´ятаю як плакала, то неможу настроїти себе подивитись знов ☹️
Але гарний фільм! Дуже
Ответ дляШирли-Мырли
Але гарний фільм! Дуже
Справді гарний.
И.О. человека• 21 сентября 2023
І наскільки я пам’ятаю, фільм знято на основі реальних подій...
Я такая наивная• 21 сентября 2023
2008го года?
Ответ дляИ.О. человека
Так так!!!!!!!
Ответ дляЯ такая наивная
2008го года?
Так
БезВзяток• 21 сентября 2023
Спасибо за наводку! Посмотрю вечером, тоже рыдаю над подобными фильмами.
Ответ дляБезВзяток
Обовʼязково подивіться! Т
Ластоноша• 21 сентября 2023
Посмотрите фильм Звёздочки на земле. Я рыдала весь фильм. Особенно для мам особенных деток.
Ответ дляЛастоноша
Бачила ((((
Блакитна устриця• 21 сентября 2023
Я плакала від фільмів ’Зелена миля’, ’Невидима сторона’, ’Лев’, ’З міркувань совісті’.
Мюллерная• 21 сентября 2023
Важкий емоційно?
Аnnеt• 21 сентября 2023
’Кит’ в конце растрогал.
Цікавий писочок• 21 сентября 2023
Я сопли на кулак наматывала от фильма Мой ангел-хранитель с Камерон Диаз
Сапай вазони• 21 сентября 2023
Я недавно так в розділі ’кращі комедії 2022’ знайшла фільм ’Лулу і Бріггс’. Про собаку - це вже десь натякало, що може бути дещо драматично. Але щоб настільки( Про ветерана війни с птср-ом і травмовану морально службову собаку. В наших реаліях так гостро сприймається, теж були очі на мокрому місці. Комедія так комедія(
Ширли-Мырли• 21 сентября 2023
Ответ дляСапай вазони
Ой, я теж бачила цей фільм саме в розділі ’комедія’. Жах (((
Леди_в_ночи• 21 сентября 2023
Я рыдала после фильма ’Хорошие дети не плачут’.
Заела_пластинка• 21 сентября 2023
Я сегодня обрыдалась просто, смотрела турецкий фильм Чудо в камере номер 7