Царевна_несушка• 21 сентября 2023
Памʼятаєте я хотіла звільнити ледащу співробітницю?
Та, була така тема де я багато не дорозповіла. Звісно я б її не підсилила, звісно я б мовчала…
Уявляла себе сукою , що розповім все власникам…..
Сьогодні на загальних зборах директорів чую що нею не задоволені. Я ані слова не вставила для цього рішення, ані слова не промовила на нараді директорів.
Але насправді ледачих і незадоволених треба гнати в три шиї. Це мінус для компанії, це демотивує інших працівників, це приносить збитки компанії.
Просто хочу сорокам, які сидять і нудят донести, що рано чи пізно вас приберуть.
Якщо не я, то інші.
Не рахую, а вважаю• 21 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
У вас опус ого го, одне одного краще, ви в Мері Кей працюєте?
Заметьте про тхэквондо ни слова
Любви вам!• 21 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Не тільки пам‘ятаємо, але і занотовуємо. Секунду, дістаю щоденник
Дадите списать? Я пару страниц пропустила.
Царевна_несушка
• 26 сентября 2023
Ответ дляОлечка29
А яка вакансія у вас звільнилась?
Ніяка, мене ввезли штат як нову одиницю. Компанія розширяється