Дівка в намисті• 20 сентября 2023

Як би ви поступили на моєму місці?

Прийшла в компанію, внесла багато цікавого. Оптимізувала процеси. Була дівчинка яка весь час займалася однією роботою і всім казала що дуже занята. Так як керівники не вникали в процес бо їх цікавив сам результат - то вони справді думали що дівчина загрібається і взяли мене, щоб я перейняла половину справ.
За три місяці я зрозуміла що при нормально організованому роб процесі …без триндіння, ниття і якщо вчасно приходити на роботу, то я б могла спокійно робити всю цю роботу за двох і ще б час мала на анг чи малювання ( те що я люблю).
І якби ця дівчина не нила мені, що вона всерівно зашивається, як б ще мовчала….
Але мене вже починає розпирати…
Помеха справа• 20 сентября 2023
Розпирає зробити що?
13чудоСВЕТА• 20 сентября 2023
А що вам дасть якщо її там не буде? В колективі завжди є той хто бісить
Одна_на_всей_планете• 20 сентября 2023
Ответ дляПомеха справа
Розпирає зробити що?
Уволить ту девочку
автор Дівка в намисті • 20 сентября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Не бісить, а робить вигляд що працює, а насправді робота не складна
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Уволить ту девочку
Саме так
Помеха справа• 20 сентября 2023
Ответ дляДівка в намисті
Саме так
У вас є повноваження звільнити?
Глаза_в_3_карата• 20 сентября 2023
Ну идите к директопу и говорите, я сама буду все выполнять и вот ту вторую нужно уволить) а я за двоих буду работать за туже ЗП. На месте директора я бы уволила Вас))))
Одна_на_всей_планете• 20 сентября 2023
То есть вы пришли позже и теперь хотите ,чтобы тот человек ушёл?? Это не вам решать
Ответ дляПомеха справа
У вас є повноваження звільнити?
Моє слово буде значущим. Я не те що маю вплив, але мене прислухаються.
13чудоСВЕТА• 20 сентября 2023
Ответ дляДівка в намисті
Ну і шо? Що змінить якщо її не буде?
Кондуктор автобуса• 20 сентября 2023
Дякувати богу, в мене немає таких колег як ви.
Топтунша• 20 сентября 2023
Это пример того как в коллективах выживают
Одна_на_всей_планете• 20 сентября 2023
Жесть, просто, а не люди
Ответ для13чудоСВЕТА
Ну і шо? Що змінить якщо її не буде?
Я саме спокійно зможу все робити і нити не буду
Впораюсь зі всим• 20 сентября 2023
Ответ дляДівка в намисті
вам років 25?
ви молода і амбіційна, у вас гординя і нестача похвали. хочете показати яка ви молодець поставивши в дуже не гарне становище іншу людину.
але життя дуже скоро обернеться так що ви зрозумієте що ніколи спеціально не треба лізти в чужу роботу і говорити щось про людину коли то прямо не питають.

якщо ви думаєте що вам будуть платити за двох коли дівчину звільнять то ви помиляєтесь) просто будете робити подвійну роботу. а потім вам скажуть «мало ентузіазма»
Для драки• 20 сентября 2023
Ответ дляДівка в намисті
Взагалі-то завдяки тій дівчині вас взяли на роботу.
Ответ дляВпораюсь зі всим
вам років 25?

Ні, просто мене виживали завжди і думаю а може мій час?
Я давно не молода, але амбіційна звісно
Кошка Мурка• 20 сентября 2023
Ответ дляДівка в намисті
Зачем вам это? Работайте на расслабоне и занимайтесь английским и рисованием. Или надо перед начальством выпятиться обязательно?
Впораюсь зі всим• 20 сентября 2023
Ответ дляДівка в намисті
Я давно не молода, але амбіційна звісно
давно не молода а розуму так не набралися. враховуючи що вас виживали то мали б знати як то не приємно.
хай бог милує таку колегу
Глаза_в_3_карата• 20 сентября 2023
Ответ дляДівка в намисті
Это потому, что Вы лохушка и в надежде заработать себе баллы сразу начали вме оптимизировать и пахать за двоих, а завтра ваши идеи закончаться и вы будете не нужны))) всегда нлвичков вот таких типа слушают и делают вид, что они что то решают, потому как новый человек стараеться выслужиться, а потом на вас забьют болт и никакой ваш голос ничего не решает.
Ответ дляКошка Мурка
Начальство давно зрозуміли хто є хто. Її не кличуть на наради, а мене ( хоча я цього не хотіла), питають моєї думки , а не іі. Думаю начальство саме все зрозуміло
Щедрик• 20 сентября 2023
Автор, подумайте, в чому ви виграєте, якщо зіл´єте дівчину. Чи є особисто для вас в цьому якийсь сенс. Можливо, вам додасться роботи і, відповідальності при тій же зарплаті, тоді для чого її звільняти.
Невидимка• 20 сентября 2023
Ответ дляДівка в намисті
Це називається по трупам. Вперед. Але найдеться така марфа, яка і вас посуне. Просто зараз ваш зірковий час.
Жах.
Ответ дляВпораюсь зі всим
вам років 25?

Скажу ще раз. Роботи не багато, процеси не налаштовані просто .
Для драки• 20 сентября 2023
Ответ дляДівка в намисті
От і розберуться без вас.
Глаза_в_3_карата• 20 сентября 2023
Ответ дляДівка в намисті
Я давно не молода, але амбіційна звісно
Ну вот сейчас всем стало понятно почему Вас выжывали, а Вы еще не поняли?????
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Мої ідеї ніколи не закінчуються)
Кошка Мурка• 20 сентября 2023
Ответ дляДівка в намисті
Так вы ж сами напрашиваетесь и выслуживаетесь. Вам повышение за это будет или просто тупо увеличится объем работы?
Ответ дляКошка Мурка
Не виривайте з контексту. Директор підходить і питає, вона мовчить і не знає що сказати…. Мені також мовчати? На неї покластися не можна просто.
Теща дочки• 20 сентября 2023
Ой, бля... В школе с вами наверное тоже не дружили?