Звоночек• 19 ноября 2025
Бали БПР для фармацевтів
Всім привіт) чи є тут фармацевти?)
Нещодавно нам сказали, що до кінця року потрібно набрати мінімум 50 балів, бо інакше диплом анулюється, і я не зможу працювати в аптеці
Ви проходите платні вебінари, щоб набрати ті бали чи шукаєте безкоштовні
Що думаєте з цього приводу? В мене вже паніка до кінця року мало часу
Дюйм оф о4ка• 19 ноября 2025
Смотрите ещё онлайн конференции, бесплатно, наверное, уже ничего нет. А за курсы должен работодатель платить. Чем дольше курсы, тем больше баллов. А ещё я брала курсы, которые не особо спросом пользовались, напр, медстатистика и тп
Вічний двигун• 19 ноября 2025
А якщо людина з фарм.освітою, 15 років стажу, але декілька років не працює за своєю професією, то теж диплом анулюється чи як це? В разі чого людина вже не повернеться в свою професію, бо диплом не дійсний?
Ответ дляВічний двигун
С несколькими годами пропуска стажа просто вернуться будет тяжелее и дороже. Но диплом никто не заберет...
Звоночек
• 19 ноября 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Нам сказав роботодавець що кожен сам за себе
Дюйм оф о4ка• 19 ноября 2025
Ответ дляВічний двигун
Никто диплом не забирает, это глупости, просто после перерыва , сертификат нужно или по новой подтвердить, или просто продлить
Дюйм оф о4ка• 19 ноября 2025
Ответ дляЗвоночек
Обнаглели
Звоночек
• 19 ноября 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Обнаглели
Що саме образливо, що колеги які працюють зі мною без освіти, можуть не паритись ні за бали, ні за що, а тим в кого освіта є, але бали не будуть набраті сказали, що будемо лише голу ставку заробляти, а вони як робили так і робитимуть
Вічний двигун• 19 ноября 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
А якщо я не працюю фармацевтом, то я можу пройти просто ці тести?
Вічний двигун• 19 ноября 2025
Ответ дляЗвоночек
Ось тому я і пішла з цієї сфери 😢 бо повний безлад.
Звоночек
• 19 ноября 2025
Ответ дляВічний двигун
Повний безлад, професія обесцінена, на жаль, я вже думаю над тим щоб змінити професію
Вічний двигун• 19 ноября 2025
Ответ дляЗвоночек
Я не вмію продавати. Я не вмію впарювати, але саме на цьому базується моя зп. Я хочу допомагати людям і рекомендувати лише дійсно працюючі препарати, а не ті за які мені йдуть бонуси до зп. Якісь ноунейми фуфломіцини. Яка може бути довіра людей до нас як до фармацевтів. Раніше я ображалася коли мене називали продавець. Але зараз навіть не дивно і не образливо. Бо з нас дійсно зробили продавців, торгашів. Я 15 років працювала фармацевтом. Але вже декілька років працюю в іншій сфері.
ГендиреХтор• 19 ноября 2025
Думаю что это просто уже на голову не налазит. Работа стала пыткой : как чемодан без ручки.
Есть наказ , читайте его. Скачайте приложение БПР центр и вносите туда сертификаты .
Онлайн тесты проходить можно на сайте академия НСЗУ. Набрать нужно 50 баллов , но только этими тестами вы набрать можете половину.
Тормошите начальство , пусть помогает
ГендиреХтор• 19 ноября 2025
К слову , по сиатриваю новую работу . Но понимаю что ничего больше не умею и бросить жалко. Куда идти ? На кассу в АТБ или Аврору
ГендиреХтор• 19 ноября 2025
Ответ дляВічний двигун
Диплом не аннулируют . Пройдете специализацию и всё. Начнёте потом тоже набирать баллы
Звоночек
• 19 ноября 2025
Ответ дляВічний двигун
Впарювати це по-перше, а по друге які ж у нас умови праці? По 14 годин на ногах працювати, в більшості випадків ще й самому на зміні, бо персоналу катастрофічно не вистачає, ніхто не хоче йти працювати в це болото, переробити купу роботи за зміну, та короче в мене немає слів, як не наберу бали думаю куди піти працювати чи в АТБ чи в Новус на касу, зп однакова фактично🤣
Звоночек
• 19 ноября 2025
Ответ дляГендиреХтор
Я теж не знаю, авторе. Я нічого не вмію крім аптеки, шкодую лише що 6 років на навчання витратила, де купа нервів, грошей і тому подібного. На кого перевчатись, куди йти не знаю
Дюйм оф о4ка• 19 ноября 2025
Ответ дляВічний двигун
Які тести?
Тріль!• 19 декабря 2025
Ответ дляЗвоночек
Медпредставителем. Тоже самое говнецо, но зп в два раза выше и рабочая машина.