Блондинка в Шоколаде• 21 сентября 2023
Поможіть зробити домашку
Дівчата, хто в темі. Поможіть будь ласка зробити домашку. Була б дуже вдячна якби змогли пояснити)
палка-копалка• 21 сентября 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Домашка з інформатики.
Перекладіть саме завдання
палка-копалка• 21 сентября 2023
В першому треба просто додати кінець першого речення і початок другого, чи всі три зліпити в одне речення. Я англійської не знаю, не допоможу. Просто написати між ланими рядками print(’що ви там придумали’)
палка-копалка• 21 сентября 2023
Інше я не зрозуміла, бо англійська така собі. Перекладіть краще перекладачем.
Блондинка в Шоколаде
• 21 сентября 2023
Ответ дляпалка-копалка
Дякую. Так я це вже зрозуміла 😂. А далі ще блін ніяк не можу « догнати»
Блондинка в Шоколаде
• 21 сентября 2023
Ответ дляпалка-копалка
Сша? Який клас?
Англія, 9 клас. В Україні це 8