Підкажіть заклад на правому березі з приємною атмосферою, смачною кухнею і адекватними цінами будь ласка, у мами юбілей.
Забрызжу ядом• 21 сентября 2023
Сьогодні обідала в Мон Шер. Дуже смачно, порції великі. По ціні, подивіться меню, мені важко сказати що таке адекватні ціни)
Забрызжу ядом• 21 сентября 2023
Ответ дляksusha_76
дякую вам, візьму на замітку, на Позняках далеченько
Вони є також на Жилянській 124. Я вам про правий берег писала)
Забрызжу ядом• 21 сентября 2023
Ответ дляFashion_besties
Vero Vero на Подоле
Вони класні, але ціни там зараз не дуже адекватні)
Fashion_besties• 21 сентября 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
В центре нет дешевых хороших ресторанов с атмосферой
Забрызжу ядом• 22 сентября 2023
Ответ дляFashion_besties
Для мене той самий Улюблений дядя і ЖЗЛ атмосферні, але ціни там адекватніші ніж в ресторанах La Famiglia