Дрібка щастя• 21 сентября 2023
Плитка. Дівчата порадьте, хочу таку плитку на кухню, як фартух.
Хочу таку плитку на фартух в кухню, але темну фугу. Буде гарно, як думаєте?
Молчалка• 21 сентября 2023
Ответ дляДрібка щастя
В нас в квартирі стиль сканді. Розумію що плитку мити треба буде частіше, але зараз засоби такі сильні, що наче не проблема. А от з затиркою боюсь прогадати. Бо біла точно може швидко пожовтіти. А чорна- може буде страшною.
Але плитка таааак сподобалася, прям не можу.
Беріть фугу в колір меблів - прив´яжіть її колір до оточуючих кольорів. Плитка класна. Чорна фуга буде грубо,
Вічний двигун• 21 сентября 2023
Ответ дляСусідка зверху
Не у всіх жир бризгає по всій кухні.
И что?
Это не значит что на фартук не будет попадать .
И это будет ужасно.
Вічний двигун• 21 сентября 2023
Ответ дляСусідка зверху
Всі хто задовбується мити жир на плитці? Що ви там робите на тій кухні?)))
Мы делаем такой фартук чтоб не задалбываться.
Но для мазохистов можно и такую плитку .
Вічний двигун• 21 сентября 2023
Ответ дляДрібка щастя
Ось такого плану. Підлога теж «під дерево»
И такая плитка сюда вообще не пляшет. Никак.
Это ж совершенно разные стили.
Дрібка щастя
• 21 сентября 2023
Ответ дляВічний двигун
Это ж совершенно разные стили.
А хіба стилі поєднувати не можна?
Тимпаче, якщо додати текстилю, якихось картин. Може воно заграє іншими фарбами.
Дрібка щастя
• 21 сентября 2023
Ладно, розумію , що все рівно її куплю. Бо вже тиждень на неї дивлюся. І кухню як на фото, вже замовила (передоплату внесла).
Дякую всім за поради. Точно, чорну фугу не візьму)
Сусідка зверху• 21 сентября 2023
Ответ дляВічний двигун
И что?
И это будет ужасно.
Значить. Якщо люди в жиру не готують
Сусідка зверху• 21 сентября 2023
Ответ дляВічний двигун
Там не має чим задовбуватись якщо не готувати жахливої їжі
Дрібка щастя
• 22 сентября 2023
Ответ дляСусідка зверху
Та да . Тимпаче, зараз навпаки, готуємо без додавання масла . (Максимум , це пару краплин, але там немає чому бризкати). Плюс в квартирі тільки електрика, тому від газу копоті не буде.
Ну і гриль або духовка , наше все.
Тану на сонці• 22 сентября 2023
Ответ дляДрібка щастя
)) у мене подібна плитка, чи та сама (керама маразм?) майже 5 років, також переживала замвсе що писали зверху, ідеальна плитка, мию точно так же як і до того звичайну, ’затирку’ тобто фугу ремонтних відмовили взяти сіру, взяла білу і при ремонті два раза пройшлась спец сумішшю по ній, ось вона зараз біля плити, не милась місяця два, руки не доходять.
Дрібка щастя
• 22 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
Ця має назву: PARADYZ Classy Chic bianco.
Яка у вас гарнюща плитка.
Прям дуже)
Яка у вас гарнюща плитка.
Прям дуже)
Дрібка щастя
• 22 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
Я звичайно розумію, що ви можете не пам’ятати . Але раптом …
Суміш, якою покривали додатково, це типу така як на фото?
Тану на сонці• 22 сентября 2023
Ответ дляДрібка щастя
Название не помню, была баночка с жидкостью и я обычной тонкой кисточкой для рисования наносила на швы, обещали что не будет желтеть и вписывать грязь, и пока все ок, даже у такой плохой хозяйки как я