Дрібка щастя• 21 сентября 2023
Плитка. Дівчата порадьте, хочу таку плитку на кухню, як фартух.
Хочу таку плитку на фартух в кухню, але темну фугу. Буде гарно, як думаєте?
Сусідка зверху• 21 сентября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Жир будет попадать и постоянно прийдется драить
Не у всіх жир бризгає по всій кухні.
Дрібка щастя
• 21 сентября 2023
Ответ дляКараПузовна
У бабусі така на грубі була 30 років тому
В мене в дитинстві теж схожа була (тільки коричнева), мабуть тому так подобається .
Асталависта бэйби• 21 сентября 2023
Ответ дляСусідка зверху
Не у всіх жир бризгає по всій кухні.
Я практически не готовлю , а жирный налёт переодически все равно откуда то берётся
Сусідка зверху• 21 сентября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Це від газу
Невидимка Майя• 21 сентября 2023
Ответ дляСусідка зверху
Не у всіх жир бризгає по всій кухні.
Є жир вихований і виключно осідає за чітко вказаними координатами
Блакитне небо• 21 сентября 2023
Не слушайте автор никого. Красивая плитка и узор не шершавый, а это показатель того, что класно и легко моется. А то тут ’ гуру’ напишут, что грязь, жир и т. д.. Почитаешь в темах -техника у всех дорогая, вытяжка, ПМ, духовка сама себя чистит. Откуда может быть столько жира на стенах?! У меня в кухне испанская плитка 40х60 с иммитацией квадратов 10х10. Так вообще никогда не ’ драяла’( как тут говорят. Вытерла и супер . На счет темной фуги не подскажу, наверно сделала бы в тон этой плитки. Темная слишком ’ громкая’ будет для этой плитки. А Вам автор решать самой нужно.
Сусідка зверху• 21 сентября 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Нє, то домовий його розносить
Сусідка зверху• 21 сентября 2023
Всі хто задовбується мити жир на плитці? Що ви там робите на тій кухні?)))
Дрібка щастя
• 21 сентября 2023
Ответ для_Астрея_
Плитка ооочень красива!
В нас в квартирі стиль сканді. Розумію що плитку мити треба буде частіше, але зараз засоби такі сильні, що наче не проблема. А от з затиркою боюсь прогадати. Бо біла точно може швидко пожовтіти. А чорна- може буде страшною.
Але плитка таааак сподобалася, прям не можу.
Меня много• 21 сентября 2023
А яку кухню плануєте під. Таку плитку ? Підлогу ? Меблі , бо це якось прованс чи що ?
Ответ дляДрібка щастя
Я тоже над ней думала в восемнадцатом году. Взяла белую сатинированную.
А затирку смотрите светло-серую. Белую не нужно
Дрібка щастя
• 21 сентября 2023
Ответ дляМеня много
Ось такого плану. Підлога теж «під дерево»
КошкинДом• 21 сентября 2023
Ответ дляСусідка зверху
Я карасів смажу і котлети ,і мойву,і чебуреки
Сусідка зверху• 21 сентября 2023
Ответ дляДрібка щастя
Не підходить зовсім. Це різні стилі. Де тут сканді??))
Сусідка зверху• 21 сентября 2023
Ответ дляКошкинДом
Тоді ясно))
Обнемашечка• 21 сентября 2023
Ответ дляДрібка щастя
Тільки антресоль виступаючу не робіть
Секс-Бомба• 21 сентября 2023
Ответ дляДрібка щастя
Під цю кухню геть не пляше така плитка.
Вам потрібно меблевий фасад не рівний, а хоча б трохи нео-класики.
По темі)) плитка симпатична, але подумайте як розетки туди врізати, щоб не було отворів між пластиком і плиткою. Ну і темна затирка геть зіпсує всю ніжність самого малюнку. Мити, то вже вам самій.
Дрібка щастя
• 21 сентября 2023
Ответ дляСусідка зверху
Я звичайно не дизайнер), але в моїй голові вона схожа на сканді)
А якщо почитати характеристики, то можна і повірити в це):
Серед основних принципів облаштування кухні в скандинавському стилі відзначимо:
присутність лише натуральних матеріалів - дерево, метал, скло, ніякого пластику і вінілу;
переважання світлої кольорової палітри з акуратними яскравими вкрапленнями для створення акцентів;
плитка в якості підлогового покриття;
природне освітлення, велика кількість сонячного світла, великі вікна без фіранок;
лаконічного виду меблі, функціональна (велика кількість систем зберігання), простих форм і строгих геометрій, без нав´язливого декору;
вбудована побутова техніка.
плитка в якості підлогового покриття;
вбудована побутова техніка.
Дрібка щастя
• 21 сентября 2023
Ответ для_Астрея_
Вот белая плитка с серой затиркой, не самой светлой
Прикольно. Геть не кидається в очі. І не біла .