Міряю від одиниці• 21 сентября 2023

Чи розлучать в РАГСі якщо паспорт не був змінений?

В свідоцтві про одруження жінка взяла прізвище чоловіка. Але паспорт так і не замінила.
Чи розлучать так з тим паспортом ще жіночним прізвищем в РАГСі
Метелики на душі• 21 сентября 2023
С какого перепуга?
Четко сказано - паспорт действующий
автор Міряю від одиниці • 21 сентября 2023
*жіночим без «н»
Знаю
Крию матом страшно• 21 сентября 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
*жіночим без «н»
Знаю
Може дівочим?
Ответ дляКрию матом страшно
Може дівочим?
Точно
Хвилююсь просто
Дякую
Ворую вкусняшки• 21 сентября 2023
А месяц после свадьбы уже прошел? :)
Ответ дляВорую вкусняшки
А месяц после свадьбы уже прошел? :)
2 роки пройшло🥲
Liliia-6785• 21 сентября 2023
Ваш паспорт недійсний! Ви маєте змінити документ, якщо взяли прізвище чоловіка. 30 днів дається на обмін без штрафних санкцій, але це не право його не змінювати взагалі. А потім з новим паспортом Ви звертаєтесь в РАЦС для розлучення.
Liliia-6785• 21 сентября 2023
Зараз Ви заплатите штраф, бо невчасно змінили документ. Отримаєте ID карту, бо книжечки вже не видають і потім на законних підставах вирішуєте усі свої справи
Ответ дляLiliia-6785
Щиро дякую Вам за відповідь
-Ань-• 23 сентября 2023
Ответ дляLiliia-6785
Видають паспорт-книжечку. Але тільки через суд.
Liliia-6785• 23 сентября 2023
Ответ для-Ань-
Ну, якщо паспорт потрібен саме в варіації книжечки, то можна додатково заморочитись і звернутись до суду. На загальних підставах - ID карта