Балаболка• 22 сентября 2023
Дві ситуації
Ви живете в Київській обл
1)У вас одна дитина - син 19 років. Син живе окремо з дівчиною.Ви б поїхали без сина жити за кордон?
2)У вас троє дітей, двоє неповнолітніх підлітків і син 19 років. Вивезли б двох дітей і залишили б старшого з бабусею і дідусем?
Файно Замало• 22 сентября 2023
Не пойму почему вы сделали 2 ситуации, в которых количество детей разное, а сын 19 лет есть в обеих?
Балаболка
• 22 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
Це дві різні історії. Моїх подруг
Не худа ні разу• 22 сентября 2023
У моей соседки такая ситуация. Она с младшими за границей, старший 19 лет отказался ехать. Живет с бабушкой, учится
КрестьянинДиор• 22 сентября 2023
19 років - доросла повнолітня людина. Я б лишила в спокої. Якщо лиш сам не проситься на шию, що теж треба вже відсікати
Заставляличка• 22 сентября 2023
Ответ дляБалаболка
Це дві різні історії. Моїх подруг
А ви тут тоді яким боком?
БезникаЯ• 22 сентября 2023
19 років повнолітня людина. Тож якщо хоче - їде зі мною, як не хоче, то не їде, все просто.
Шалена невинність• 22 сентября 2023
Ответ дляБезникаЯ
Сейчас он не может ехать, даже если хочет.
Балаболка
• 22 сентября 2023
Ответ дляБезникаЯ
Не виїздний, війна, можуть забрати служити
Балаболка
• 22 сентября 2023
Ответ дляЗаставляличка
А ви тут тоді яким боком?
Просто цікаво хто як вчинив. Пізніше відпишу, як вчинили вони
Дівчина заглядєніє• 22 сентября 2023
Нет конечно. У меня ситуация наоборот , не могу оставить 19 летнего сына одного заграницей
БезникаЯ• 22 сентября 2023
Ответ дляБалаболка
Так, вірно. У першому випадку поїхала, у другому не знаю.
Забобонний фрукт• 22 сентября 2023
Я в принципі не планую за кордон, живу в Київській обл, маю 1 дитину, не сина), мала б його, навіть 19-річного десь з дівчиною, не залишила, мені спокійніше поряд з усією родиною
Аноним Советчик• 22 сентября 2023
1 - да
2 - если старший сам хочет остаться с бабушкой и дедушкой, то поехала бы
СкумбріяП8• 22 сентября 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
чому?
СкумбріяП8• 22 сентября 2023
я думаю 19 річний може і сам жити, до чого тут бабушка і дєдушка, враження наче йому не 19, а 9.
Дівчина заглядєніє• 22 сентября 2023
Ответ дляСкумбріяП8
чому?
Обустраиваемся в новой стране, хочу чтоб он привык, хочу помочь ему материально и морально, один он у меня)
Балаболка
• 22 сентября 2023
Ответ дляСкумбріяП8
А ви до скількох жили з батьками?
СкумбріяП8• 22 сентября 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
матеріально можна і з іншої країни помагати)
СкумбріяП8• 22 сентября 2023
Ответ дляБалаболка
А ви до скількох жили з батьками?
в 16 поїхала в Київ вчитися і прівєт) приїжала тільки на 2 літніх місяці
фан L.O.S.T.• 22 сентября 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Ну так він би і не виїхав, так як старше 18.
БолеИменее• 22 сентября 2023
В первом случае нет, во втором в зависимости от реакции младших на сирены и взрывы
Балаболка
• 22 сентября 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Ну це інша ситуація. Хлопець навчається в Києві, йому не потрібно жити в іншому місті, він їздить з села маршруткою.
фан L.O.S.T.• 22 сентября 2023
Ответ дляБалаболка
А вам яке діло до тих хлопців?
Балаболка
• 22 сентября 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
А вам яке діло до тих хлопців?
А яке вам діло до моїх питань?