Балаболка• 22 сентября 2023

Дві ситуації

Ви живете в Київській обл
1)У вас одна дитина - син 19 років. Син живе окремо з дівчиною.Ви б поїхали без сина жити за кордон?
2)У вас троє дітей, двоє неповнолітніх підлітків і син 19 років. Вивезли б двох дітей і залишили б старшого з бабусею і дідусем?
Дівчина заглядєніє• 22 сентября 2023
Ответ дляСкумбріяП8
матеріально можна і з іншої країни помагати)
Но я хочу , чтоб он привык и обустроился

КошкинДом• 22 сентября 2023
И первую и второй вариант приемлемы.
Дети в таком возрасте (19 лет) уже должны учиться самостоятельности.
Многие в 16 лет учатся в другом городе живут в общежитии.
Те кто поступают на военку вообще на казарменном режиме и ничего.
БлинчикБезСметанки• 22 сентября 2023
А где в этих историях отцы парней?
автор Балаболка • 22 сентября 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
А где в этих историях отцы парней?
Не приймають участь у вихованні дітей.
СкумбріяП8• 22 сентября 2023
Ответ дляБалаболка
Ну це інша ситуація. Хлопець навчається в Києві, йому не потрібно жити в іншому місті, він їздить з села маршруткою.
Так а в чому іншість ситуації в розрізі питання? Я з 16 років почала жити сама без батьків, а він в 19 типу не зможе жити без батьків чи що.
БлинчикБезСметанки• 22 сентября 2023
Ответ дляБалаболка
Не приймають участь у вихованні дітей.
Тогда женщины имеют право поступать так, как считают нужным для себя. Сыновей они вырастили и отправили в свободное плавание.
Знаю ситуацию где муж невыездной, сын невыездной, родители слабые уже, женщина понятно, что остаётся. Так как вся ее жизнь здесь.
Мастер Пис• 22 сентября 2023
Не поїхала би. Чого за той кордон з Київської області їхати. Там медом всім намазано?
Я би фізично не змогла жити без своїх дітей, не лишила би в Україні, щоб самій прокотись за легшим життям.
До 19-ти річного з дівчиною не лізла би зайвий раз, але знала би, що він поруч.
Мастер Пис• 22 сентября 2023
* прокотись = попертись
Миззери• 22 сентября 2023
Нет и нет

Миззери• 22 сентября 2023
Ответ дляБезникаЯ
19 років повнолітня людина. Тож якщо хоче - їде зі мною, як не хоче, то не їде, все просто.
Ничего что не выпускают ?
Люблю джаз• 22 сентября 2023
Ответ дляБезникаЯ
Якщо хоче - теж не їде, бо 18 вже є, не випустять. В цьому й питання
Люблю джаз• 22 сентября 2023
Ответ дляБалаболка
Просто цікаво хто як вчинив. Пізніше відпишу, як вчинили вони
Кума відправила силою навчатись за кордон. Виїжджав з бабусею інвалідом.
Кума з меншим першокласником в Київі

Я свого відправила за 3 дні до 18 за кордон.
Я з меншою в Києві
Люблю джаз• 22 сентября 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Нет конечно. У меня ситуация наоборот , не могу оставить 19 летнего сына одного заграницей
Почему?
Я свого отправила за пару дней до 18. Долго сомнквпоась, но сейчас мне так спокойнее. Уже там учмтся, и у нас тоже .
Люблю джаз• 22 сентября 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Ви в 16 жили під час війни самі?

У мене син теж жив сам в 17. Але коли 24/02 бахнуло - я ледь таксі знайшла, щоб додому приїхав. І півтори години поки їхали через весь Київ, а я чула,як у них над головою ракети літають - ледь не посивіла.
А коли зрозуміла, що є ймовірність того, що на війну заберуть - відправила за кордон. Мені вистачає нервів за чоловіка і братів військових. Брата вже поховали.
Позаземний розум• 22 сентября 2023
У меня сыну 20, дочери 12. Я не уехала. Прифронтовой город.
КарамбОлька• 22 сентября 2023
Я бы сына вывезла.
Marie-Antoinette2• 22 сентября 2023
Чоловіків ні в кого нема?
Ноу коммент• 22 сентября 2023
Мала подібну ситуацію, не лишила.
Хоча син, певно, і не здогадується.
ПлакалаВАвто• 22 сентября 2023
А мене так кума, одну дитину вивезла а інша 18 р відмовилась їхати, дівчинка. І лишилась з папою тут, зустрічається з хлопцем.

автор Балаболка • 22 сентября 2023
Ответ дляMarie-Antoinette2
Чоловіків ні в кого нема?
Нема
Мастер Пис• 22 сентября 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Кума з меншим першокласником в Київі

Я з меншою в Києві
У Вас ситуація навпаки. Ви вчасно відправили синів, які не зможуть виїхати, якщо треба буде. З меншими дітьми виїдете в будь-який момент.
А в ситуації автора мами лишили не зовсім дорослих хлопців і поїхали в пошуках легшого життя.
автор Балаболка • 22 сентября 2023
Стосовно мене, я б не змогла виїхати у пункті 1 це 100%. У пункті 2 це врятувати двох неповнолітніх дітей і не зламати їм психіку. Хоча скоріш в обох випадках я б не змогла залишити своїх дітей під час війни. Це не з Лівого берега на Правий приїхати на таксі, якщо не дай Боже щось станеться.
У випадку моїх подруг - обидві лишили своїх 19ти річних синів.
Перша викладає сторіс як вона офігенно провела час , кожного дня. Навіть після страшних обстрілів. Вона майже рік живе в іншій країні, син тут під обстрілами, по суті її нічого там взагалі не тримає, вона сама. Я не маю права осуджувати, але ну не розумію я .
Люблю джаз• 22 сентября 2023
Ответ дляМастер Пис
Куминому сину 24/02 вже було 18.
Люблю джаз• 22 сентября 2023
Ответ дляМастер Пис
Я там писала, до я б так не змогла.
Навіть якщо 19 і самостійний.
Мастер Пис• 22 сентября 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Куминому сину 24/02 вже було 18.
Але вона ж відправила його закордон з бабусею, переживає за сина.
Моєму сину 12. Був би він старший, ближче до 18, то виїжджала би з ним.
А чоловік хай їде країну захищати, якщо принесуть повістку.
Люблю джаз• 22 сентября 2023
Ответ дляБалаболка
Ото ж.
У мене в голові до сих пір те таксі. Син їхав з телефоном на голосній. І я чула як над ними ракети летять і водій матюкається на русню. Заспокоювало лише водієві слова ’прорвемся, довезу, у самого син’.

Ми їздили до сина на тиждень. В той час як раз прильот був сильний. Чоловік як раз вдома був. Я спати не могла, ТГ читала, особливо коли розуміла що зовсім поруч - хотілось їхати туди, щоб разом бути.

І я начебто не вразлива.
автор Балаболка • 22 сентября 2023
Ответ дляМастер Пис
Ви не любите свого чоловіка? Вперше чую,щоб відправляла жінка своїми ж руками на війну...
Люблю джаз• 22 сентября 2023
Ответ дляМастер Пис
Звичайно. вони довго шукали як. Оформлювали бабусі інвалідність (діагноз онко був), потім опікунство. Нервували чи вийде. Не знали куди їхати.
Кума і чоловік військові.
Мастер Пис• 22 сентября 2023
Ответ дляБалаболка
Я так само не змогла би відпочивати, знаючи, що моя дитина не виїздна, що можуть на війну забрати, що може прилетіти.
Не розумію таких мамаш.
Мастер Пис• 22 сентября 2023
Ответ дляБалаболка
Люблю звісно. Але якщо обирати між сином та чоловіком, то обрала би сина. Відправила би за кордон сина.
Якщо прийде час, чоловік мусить іти захищати країну. Це дуже боляче звучить. Але, якщо б всі поховалися, то кацапи стояли би вже Києві.
Страшний і болючий вибір.