Поддакиваю иногДА• 22 сентября 2023
Хто живе в США, плануєте повертатись? Як влаштувались
Де працюєте, як мова?
Василина Семеніч• 22 сентября 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Та ні, ви собі навигадували, займайтесь регулярно, все буде
Я думаю про репетиторів, але не знаю. Різниця в часі заважає… я працюю повноцінний робочий день з 9 до 5
Вдома о 6:30, в Україні глибока ніч. Залишаються лише вихідні…звісно треба шукати варіанти
Сяду на шию, дорого!• 22 сентября 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
На самому початку так і було один репетитор з України, інший українка в Америці. Десь місяці 2 пробувала займатися.
Не знаю, здається «мені нічого не допоможе» це якесь психологічне. Всі говорять потрібно потрапити в англомовне оточення і все. Але дивлюся, що зараз знайти таке середовище не реально куди не піди всюди «наші»
Я на початку підробляла в магазині, так там мексиканці швидше почали розмовляти українською мовою ;)
Я більше 10 років тут. Все те саме ’нічого не допомагає’
На слух уже більш менш, але не завжди дослівно незважаючи на те, що щодня дивлюся кіно в обов´язковому порядку)
Говорити, писати - ні
Читаю, розумію вільно
На курсах по моїх відповідях ідіоми і словники звіряють, а що з того. Сказати нічого не можу, написати теж.
Говорити, писати - ні
Читаю, розумію вільно
Идеальная оптимистка• 22 сентября 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Який у вас статус і Штат?
Я навіть на Англ в коледж безкоштовно не змогла попасти. Всі он лайн курси мені не допомагають. Слухаєш викладача і ніякої розмовної практики
Я теж в Англії. Але зустріти англійського викладача це виявляється така фортуна. Тому адаптуємося до індусів викладачів, з риканням. Тепер я зацінила укр репетиторів. Та і не вчать вони тут граматики взагалі, тому всі онлайн вивчають граматику в укр репетиторами
Василина Семеніч• 22 сентября 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Граматика це саме останнє, що мене зараз хвилює. Розмовна мова вона без склпднлї граматики
Василина Семеніч• 22 сентября 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Говорити, писати - ні
Читаю, розумію вільно
Говорити, писати - ні
Читаю, розумію вільно
От і мені кажуть, треба час. А я розумію, що з таким внутрішнім супротивника мені нічого не допоможе.
От не хочу я ніяк будувати тут життя, верніше я не бачу чим тут краще, ніж вдома (війну відкидаємо)
А мені всі кажуть «ти ж в Америці»
Василина Семеніч• 22 сентября 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Говорити, писати - ні
Читаю, розумію вільно
Говорити, писати - ні
Читаю, розумію вільно
Ps а де ви працюєте, якщо вже 10 років тут?
Поддакиваю иногДА
• 22 сентября 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
А мені всі кажуть «ти ж в Америці»
Так кажуть ті хто тут не був.
Сяду на шию, дорого!• 22 сентября 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Я не працюю.
Перші 10 років я дозволу на роботу навіть й не мала
Оно само купилось• 22 сентября 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Пообщайтесь с иммиграционным адвокатом, в США можно остаться если вы восстребованный специалист(по раб визе) или у вас есть деньги на учебу, ну или виза талантов и тд
А замужество ?)
Поддакиваю иногДА
• 22 сентября 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Я не працюю.
Просто цікаво, а де ви мали вивчити мову в такому випадку?
Василина Семеніч• 22 сентября 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Я не працюю.
Значить є спонсор. Це теж варіант.
Оно само купилось• 22 сентября 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
А мені всі кажуть «ти ж в Америці»
Як давно ви в сша ?
Сяду на шию, дорого!• 22 сентября 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
На курси ходила зі змінним успіхом. Волонтерила в лікарні, обирала так, щоб трохи говорити. Брала університетський курс (не з англійською, з іншої гуманітарної дисципліни) одного разу. З сусідами деколи говорю, щоправда недовго. Побутове всіляке.
Василина Семеніч• 22 сентября 2023
Ответ дляОно само купилось
Як давно ви в сша ?
З березня 2022
А так взагалі як турист їздила з 2007 року. В Україні. Робота не була пов‘язана з мовою. Точніше якась термінологія використовувалася в роботі, але не більше. Трохи ходила на курси для себе, щоб не забути, що вчила в школі, інституті. але останні 15 років ніякої практики…
Жерица ночи• 22 сентября 2023
Не планую, працюю у сфері фінансів, мова вільна. Взагалі у планах вийти заміж
Залізна тьотя• 22 сентября 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Какие там визы талантов? ) Вы усложняете. Проще выйти замуж за американца ))
Херсон це Україна• 22 сентября 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
так автор замужем
Стебель березы• 22 сентября 2023
А кто спрашивать будет? По U4U нет пути легализации. Не продлят программу с вещами на выход или нелегалом жить.
Стебель березы• 22 сентября 2023
Ответ дляХерсон це Україна
эхх) если бы только украинцев признали беженцами) я в Канаде, здесь беженец из Афганистана поулчает PR(гринка) в течении 20 дней пребывания, у украинцев обычные условия как у всех иммигрантов. Но мне больше хотелось бы в США, но конечно пугает, что намного тяжелее остаться(практически невозможно).
Бред не пишите про афганцев, если не в курсе. Пр получили только те афганцы, которые сотрудничали с канадской армией в Афганистане. Из специальным самолётом вывозили, когда канадская армия из Афганистана выходила.
Карусель-весель• 22 сентября 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Я з першого дня хочу повернутися, приїхала з дочкою по туристичній візі через тиждень від початку війни. (Нью
Йорк, не на Брайтон).
Я відразу розуміла, що реально самій витягувати такий ритм життя. І я, і дочка 12 років хочемо повернутися. Але дуже страшно, наприкінці 2022 відмовилася від стабільної роботи вдома. Тут себе знайти не можу, бо бар‘єр з мовою. Розумію 70%, а відповісти не можу.
Працюю в офісі, робота «не пильна», але деградую. Захоплююся тими, які задоволені працювати в сфері прибирання та HHA і їх все влаштовує.
Маю надію, що дочка закінчить 8 ий клас і ми повернемося, не хочу зриватися на зиму і кидати школу. Хоча не впевнена чи витримаю ще стільки
PS на початку проживали у сестри. Отримавши більш-менш нормальну роботу зняли «коморку папы Карло» - студія, благо повноцінний поверх, а не basement.
Йорк, не на Брайтон).
А що ви робите в офісі ? Не можу знайти таку роботу. Теж збираюсь повертатись
Бутерброд з ікрою• 22 сентября 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Говорити, писати - ні
Читаю, розумію вільно
Говорити, писати - ні
Читаю, розумію вільно
Я дуже сильно підтягнула розмовну, відвідуючи якісь групові заходи - встановіть meetup і InterNations і спробуйте там щось знайти. Можливо, вам теж цей спосіб підійде
Я_не_аноним_100%• 22 сентября 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Ну вы даете 2 месяца прозанимались и хотите результат.Я только через 2 года заговорила ,занималась в маленькой группе по интернету 3 раза в нед.За 2 месяца никаких результатов не увидите.Просто брать и заниматься дальше.Это имеет накопительный эффект.В какой то момент заговорите и дальше каждый день будете видеть все больше и больше результат.
Херсон це Україна• 22 сентября 2023
Ответ дляСтебель березы
заходите на сайт ircc и читайте как называются афганцы и про гуманитарную программу, украинцы в Канаде не считаются refugee, а афганцы считаются.
Стебель березы• 22 сентября 2023
Мне больше всего прокачало разговорный английский, работа в чисто англоговорящим коллективе. Все эти репетиторы, тем более не натив спикеры, особо не продвинут вас в разговорной речи.
Стебель березы• 22 сентября 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Со мной афганка работает, нет у нее пр. У них программа по типу украинской, а пр сразу получили те кто сотрудничал с канадской армией. Покажите где написано, что афганцам даёт пр за 20 дней. Не распространяйте фейки. И беженство это не пр.
Я_не_аноним_100%• 22 сентября 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Так кажуть ті хто тут не був.
Не правда. Так говорят и те кто приехал и ему нравится.Все разные, у всех свой опыт .
Стебель березы• 22 сентября 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Ottawa, March 9, 2023 — The Government of Canada remains committed to resettling at least 40,000 vulnerable Afghans by the end of 2023, including the extended family members of former language and cultural advisors (LCAs) who supported the Government of Canada during its mission in Afghanistan and are at risk of being targeted by the Taliban.
И ссылка
Херсон це Україна• 22 сентября 2023
Ответ дляСтебель березы
та зайдите на сайт и посмотрите, что помощь украинцам находится в разделе immigration, а афганцам в разделе refugee, если ваша коллега не в курсе что такое гуманнитарная программа и тд это ее проблемы. иммигрант и беженец это два разных статуса, и украинец подпадает под первый.
ЛісАпетная• 22 сентября 2023
мы еще не решили, возвращаться или нет. Нам тяжело привыкнуть, уже старые). Дети живут за городом, для меня все далеко, я не привыкла к таким расстояниям. Сын настаивает сдавать мне на права, что бы ни от кого не зависеть. Английский учим на курсах 5 дней в неделю, тяжело дается, я его в школе не изучала.
По мед. страховке пока все хорошо. Провели все анализы, обследования серьезные. Впервые узнала, что после 45 лет все сдают кал на рак прямой кишки. Так интересно, по почте присылают большую коробку с контейнером и инструкцией, потом все отправить ждать результата. Крови только взяли 14 пробирок, на все что можно. Понятно, что маммография и гинеколог обязательны. Спросили хочу ли я вакцины, от гепатита, пневмонии и рака. Сделала. Муж после инфаркта, тоже назначили полное обследование.
Сами американцы нравятся, отношения до всех хорошее. Может и искусственные улыбки, как любят многие говорить. Но лучше так, чем прямая агрессия.