Пишу_граммотно!• 22 сентября 2023
Підвищення зп
Коли останній раз вам підвищували зп? Ви просили самі чи було планове підвищення? Задоволені своєю сьогоднішньою зп чи хотілося б краще, але звільнятися не хочете у такий час?
Пасхальний тролік• 22 сентября 2023
Ответ дляВерочка 100%
До війни.
Працюю вчителем.11500.
Я тоже учитель, сколько у вас часов?
Vlada-Maria• 22 сентября 2023
Ответ дляБорщичок
С начала года на 30% упала зп))
Ех, не там Ви працюєте)))
Названо зарплати українських міністрів: з початку року виплати значно зросли
Пишу_граммотно!
• 22 сентября 2023
Ответ дляКофе в лобби
Пішов 5-й рік як не піднімали зп.
Ого...А чому? Ви говорили з керівництвом? Це ж не 1-2 роки.
Соображалочка• 22 сентября 2023
Ответ дляВерочка 100%
До війни.
Працюю вчителем.11500.
Репетитор. Підвищила собі сама на 25% з першого вересня
З понеділка на дієті• 22 сентября 2023
Трохи підняли в вересні, до того підіймали майже рік тому, в минулому листопаді. Я підвищення не просила, підіймав директор з власної ініціативи
Винник• 22 сентября 2023
отримую 1000$, прийшла в компанію з початку року, але в нас фрізи на підвищення зп менеджменту (всім, за кого клієнт не платить), тому планую скоро шукати нову роботу
хочу на мінімум +500 перейти
ХуАнита• 22 сентября 2023
Медицина. Приватна клініка. Зп підняли весною на 10%, і ось восени з жовтня обіцяють ще на 10 %.
Верочка 100%• 22 сентября 2023
Ответ дляСоображалочка
Я також’ репетирую’. Треба ж якось жити
inneska-85• 22 сентября 2023
Ответ дляВинник
хочу на мінімум +500 перейти
что такое ’фризы’?
Винник• 22 сентября 2023
Ответ дляinneska-85
что такое ’фризы’?
процес підвищень зп ’заморожений’