Всім привіт!
Стикнулася з такою ситуацією.
Затримка тиждень, купила тест. Зробила його, він показав слабку другу смужку. Після цього купила ще, щоб запевнитися. Вийшло, що перший був зі слабкою смужкою, після цього 2 негативних, а останній знову з другою смужкою.
Відчуття близькі до критичних днів, але є більш різкі спазми внизу живота зліва. Також набряк грудей є незначний.
Чи було в когось таке?
Що було?
Стикнулася з такою ситуацією.
Чи було в когось таке?
Що було?
Весняний Марафон• 22 сентября 2023
Тут тільки хгч допоможе зрозуміти. Бо те що іноді дівчата називають другою смужкою...мене дивує.
ОбережнаЯ• 22 сентября 2023
Сдайте кровь в любой лаборатории на хгч и в тот же день будет 100 %результат
Ms. Скромность• 22 сентября 2023
Ответ для Sunshine
Записалася на понеділок до лікаря, але зараз накручую себе.
Вже весь інтернет перерила🥲
Ви могли завтра зранку здати кров, і не накручувати себе до понеділка
Жена брата Админа• 22 сентября 2023
Ответ для Sunshine
Вже весь інтернет перерила🥲
Та не чекайте понеділка. Завтра здайте і через годину буде результат. Вагітність бажана ?
Глаголиця• 22 сентября 2023
Так к врачу лучше идти с результатами ХГЧ . Завтра идите. Я думаю что у вас была бхб и скоро пойдут мес
Язикувата Хвеська• 22 сентября 2023
Ответ для Sunshine
Зрозуміла, дякую!
А лікар без результатів не зможе на вагінальному узі побачити?
Я просто не орієнтуюся, як можете зрозуміти)
Лікар може побачити якщо хгч вже 1000 і більше, а якщо термін маленький він може бути і 100 наприклад. Здайте завтра хгч і буде вам результат і точно будете знати, там є градація і ви відразу зрозумієте. Зазвичай якщо показник більше 25 то вагітність є, але ще важливо здати цей аналіз в динаміці. Тобто завтра і в понеділок, якщо він збільшується добре, в 2 рази, то значить все ок, вагітність нормальна і розвивається
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Дякую за детальну відповідь!
Ви мене рятуєте просто)