Лівий Локіть• 22 сентября 2023
Життя після викидня
Завагітніла вперше, дуже велика радість була, дитинка бажана. Потім дізналась що знайома теж вагітна. Разом говорили на всілякі темки про вагітність і тд. Але в мене стався викидень ( дуже переживаю ще досі цю втрату😥). У знайомої, слава Богу все добре протікає.
Моя проблема в тому, що як побачу що її животик росте і як вона готується, так сльози на очах… уявляю що це могла б бути я. Шо мені робити🥺Ніяк не можу пережити цю втрату🫣
Будь ласка, порадьте щось, або поділіться своїм досвідом🙏
И.О. человека• 22 сентября 2023
Нічого, оплачете і народите пізніше діточок.
У мене був викидень в 20 тижнів. Викликали пологи.
Після того народила 2 дітей
Вмію заміряти найкраще• 22 сентября 2023
А я не можу завагітніти і це вже стало нав´язливою ідеєю. Недавно знайома народила, а коли ходила вагітною я її прямо бачити не могла. Автор, я вас розумію, але циклитись на цьому не варто. Все буде, всьому свій час. Направте вашу енергію в інше русло
Залатавая• 22 сентября 2023
Мені допомогло купівля песика.
Хоч потім коли народила дитину намагалась і з песиком і з немовлям. Але тоді реально допомогло
Нематрьошка• 22 сентября 2023
Нічого вже не зробиш. Але якщо пригадати, що природа мудра і нежиттєздатні зародки гинуть на ранніх строках, то може це і на добро. Ніхто не знає ЧОМУ так сталося, але ДЛЯ ЧОГОСЬ точно. Цим я би себе втішала, та йшла попросту за другою дитинкою.
Сіточка• 22 сентября 2023
Только принять это! Выплакаться.
Этот ребенок, скорее всего, имел пороки, не совместимые с жизнью. Следующий будет здоровым! Природа мудра. Переключите внимание, займитесь чем-то новым, курсы, волонтерство, что угодно.
Просериарила молодость• 22 сентября 2023
Виплакала, дала дитині ім’я і відпустила. Через рік завагітніла і народила. Потім ще одну дитину. Боляче було дуже, сестра теж Буда вагітна і народила сина і я постійно згадувала. Бажаю вам здорових дітей
Lady Luck 99• 22 сентября 2023
Автор, дети даются тогда когда это надо. У меня двое, не хотите их забрать?))) шутка, младшему год. Не помню я , когда я вставала бы когда хотела, люблю спать до обеда)) Старшей 13, вообще не помню как ее вырастила. Я к чему? Пока Вы свободна, наслаждайтесь этим
Дона Ко Ко• 22 сентября 2023
Я месяца 3 не могла спокойно смотреть на маленьких детей. Еще и некотороые доставали с тупым вопросом чего у нас нет детей, давно пора...
После зб через полгода забеременела.
Автор, значит так надо было. Попринимайте магне б6.
После зб через полгода забеременела.
120-120-120 (не худею)• 22 сентября 2023
Автор, дуже співчуваю. Група на фб Опіка Ангела може допомогти Вам пережити цю втрату. Це група для батьків, які втратили дітей - на будь-якому терміні вагітності або вже народжених.
пу_пугренчик• 22 сентября 2023
Поплачьте, восттановитесь и пробуйте снова. Я была на месте вашей подруги. Мы с приятельницей почти одновременно забеременили, я чуть позже. Но у неё даже не выкидыш был, она на большом сроке потеряла ребёнка(( И я на том же сроке - тоже попала в больницу с угрозой. Я не знаю, то ли совпало, то ли я так сильно переживала из-за того, что она потеряла. По счастью, мне ребёнка сохранили. А через время и приятельница снова забеременела. И во второй раз выносила, родила здоровенькую девочку.
Я в дамках• 22 сентября 2023
Після викидня життя є. Я втратила але на дуже маленькому терміні, тому не встигла усвідомити. Але навіть при цьому дійсно плакала при зустрічі діток, немовляток та ін. Завагітніла вдруге через два роки. Авторе не переймайтеся сильно, так мабуть мало статися(( нажаль( доля.у вас обовʼязково будуть дітки !
Мені здається, що пройшло ще мало часу, якщо подруга ще вагітна. Вам відволіктися на щось потрібно, перевести увагу, а через пару місяців можете дізнатися гарну новину. Потрібно надіятись і чекати) всього найкращого вам, і вашій родині) а ту дитинку потрібно відпустити, вона назавжди у вашому серці, та буде янголом-охоронцем для ваших майбутніх малюків.
P S. є знайомі, які проходили і позаматкову, і викидні, багато хто з них подолав довгий і важкий шлях до материнства. І у вас вийде)
Мааарковная• 22 сентября 2023
Нормально, у меня было два выкидыша.
Вообще не парилась, понимала значит там был нездоровый плод.
Мааарковная• 22 сентября 2023
Да и главное не большой срок, тогда всё ок.
Вот большой срок это больно наверное
Бадабум• 22 сентября 2023
В мене було приблизно так.Подруга завагітніла,я ще ні.Перед цим була завмерла😢
Теж було боляче,уявляла себе на її місці.Вона була на 7 місяці і я завагітніла.В січні народжувати,все добре.
А синочку її стала хресною мамою👼
Скорая помощь• 22 сентября 2023
Автор, це Ваші емоції, це нормально. Я коли 8 років лікувалась від безпліддя... ох, я від кожної реклами підгузків впадала просто в істерику, плакала навзрид...
Все буде, в мене у трьох знайомих були викідні, в всіх уже дітки школярі. Ваша дитинка прийде до Вас у свій час.
Бензопирен• 22 сентября 2023
Автор, вірте, що у вас все вийде. В нас трапилося справжнє диво - я змогла завагітніти попри діагноз, коли вже і не сподівалися з чоловіком. Жили своїм життям, змирилася, що мамою я більше не стану і тут як грім серед ясного неба - вагітність, 8 тижнів...
Красавица писяная• 22 сентября 2023
Только время лечит, по другому никак.
Надо переплакать, пережить это горе.
У меня тоже первая беременность сорвалась на сроке 7-8 недель. Очень переживала, плакала. Задавалась вопросом: почему и за что? Сидела на разных форумах по этой тематике.
Через год решилась на новую беременность. Очень боялась, что потом не будет детей.
Забеременела с третьего цикла, выносила и родила здоровенького ребёночка.
Со временем понимаешь, значит тот плод был с какими-то пороками, значит так лучше.
Но первые, особенно полгода после выкидыша было очень тяжело.
Надо переплакать, пережить это горе.
Дякую_аж_підскакую• 22 сентября 2023
Автор, правильно вам тут пишут, значит плод слабый был, может и к лучшему, родите еще
Бамбарбия! Кергуду.• 22 сентября 2023
Попейте успокоительных, начните восстанавливать организм после выкидыша, настройтесь на то, что скоро вы снова забеременеете и родите здорового ребёнка. И всё получится.