Кому там слова не давали• Изменено 22 сентября 2023
щелепно лицьова хірургія на підвисоцького - чи можна їм довіряти?
у когось є позитивний досвід?
потребую операції на щелепі - виправити вроджене викривлення
Кундалина• 22 сентября 2023
Не на Подвьісоцкого,но 3 года назад после одной крутой частной клиники дочь спасал Давид Кеян.По крайней мере проконсультируйтесь у него
Кому там слова не давали
• 22 сентября 2023
Ответ дляПухнасті штани
Якщо не їм, то кому?!
не знаю, приватні клініки якісь
Кому там слова не давали
• 22 сентября 2023
Ответ дляКундалина
це для дорослих лікар? бо багато хто про дітей пише, я для себе цікавлюсь
Маурита• 22 сентября 2023
Ответ дляКому там слова не давали
не знаю, приватні клініки якісь
Повірте, такого досвіду жодна приватна не має
буреЛОМКА• 22 сентября 2023
Ответ дляКому там слова не давали
не знаю, приватні клініки якісь
С ребенком были несколько раз. Отношение очень хорошее. Все делают, что нужно. Я когда нервничаю, то не ем совсем. В столовой женщина все время заставляла меня есть. Вроде какое ей дело, но она переживала. Спасибо им всем за человечность!
Кондуктор автобуса• 22 сентября 2023
Ответ дляМаурита
Дослухайтесь
Вероятненько• 22 сентября 2023
Ответ дляКундалина
Плюсуюсь, хороший мужик
Кундалина• 22 сентября 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Так, для дорослих, кандидат наук, і ціни в нього були тоді адекватні
Кому там слова не давали
• 22 сентября 2023
Ответ дляВероятненько
Плюсуюсь, хороший мужик
А Кіндрась?
Кому там слова не давали
• 22 сентября 2023
Ответ дляКундалина
дякую
Кому там слова не давали
• 22 сентября 2023
Ответ дляКундалина
а де він приймає? в астра дент?
Вероятненько• 22 сентября 2023
Ответ дляКому там слова не давали
А Кіндрась?
Не підкажу, до Давіда колись випадково потрапила, він допоміг швидко і по людські. А інші пальці загинали, що треба зробити, щоб вони допомогли.
Кому там слова не давали
• 22 сентября 2023
Ответ дляВероятненько
Де приймає Давид?)
Кундалина• 22 сентября 2023
Ответ дляКому там слова не давали
а де він приймає? в астра дент?
Мьі бьіли у него в Университетской клинике на Львовской, где сейчас не знаю, но благодарна ему очень
Кундалина• 22 сентября 2023
Ответ дляВероятненько
В нашому випадку він рятував дочку після халатності іншого хірурга, при тому цю халатність зафіксував документально,що дозволило мені потім відкрити кримінальну справу проти лікарів ’ Медгаранта’ .Фактично ,пішов проти колег.
Кому там слова не давали
• 22 сентября 2023
Ответ дляКундалина
хм..цікаво...лікар з характером, раніше такого не доводилось бачити
Вероятненько• 22 сентября 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Де приймає Давид?)
Не пам’ятаю, мені тоді дали адресу і ми поїхали, бо було дуже терміново.
Сорока-ворона• 23 сентября 2023
Ответ дляКому там слова не давали
А Кіндрась?
Ігор Борисович - один з найкращих! Вам пощастило, якщо до нього потрапили.