НетЕщеНаверное• 22 сентября 2023
Порадьте психолога який працює з проблемами переїдання (онлайн)
Цікавить лише власний досвід.
Комусь допоміг психолог?
Пес Патрон• 22 сентября 2023
Сніжана Сидоренко з Нової Каховки, психотерапевт, спеціалізувалася на розладах харчової поведінки. Але зараз вона ВПО, де приймає, не підкажу, пошукайте її в інстаграмі.
НетЕщеНаверное
• 22 сентября 2023
Ответ дляПес Патрон
дякую, знайшла
Продавчиня кіз• 23 сентября 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
дякую, знайшла
А можна і мені посиання на неї? щось не розумію хто серед них потрібна.