Щебетуха• 1 час назад

1 вересня. Син підліток, 1й курс коледжу. Вишиванка, джинси кеди-норм?

Джинси однотон сірі, широкі, без дірок та ниток
Кеди чорно-білі звичайні
на фото приклади

чи дайте свої ідеї, дівчата
бюджет скромний, тому хочу максимально використати повсякденні речі,
вишиванку треба купити, як ви думаєте, якого кольору до таких джинс та кедів краще буде?
Love_Love_Love_• 1 час назад
Ответ дляЩебетуха
людоньки, звідки стільки яду? де я сказала, що я йому наряд обираю??

за вишиванку він сам спитав, що не впевнений чи буде норм до джинсів
та колір не може обрати

і так, мій син у деяких моментах ще питає поради-це що, ненормально по вашому?

ви чого на мене накинулись? нормальну пораду дати не можете?
В якому ви місті?

Марафетчица• 1 час назад
Ответ дляФима Собак
Мій просто не піде на базар. :)
У нас был опыт. Боксерки, которые после 1 стирки стали прелестными семейками 🤣
Фрикаделька• 1 час назад
Ответ дляОно само купилось
Норм. Вишиванка студенту потрібна будь якому випадку.
Зачем?
Не было,нет и покупать даже мысли не возникает
Svitlo_• 1 час назад
Ответ дляОно само купилось
Для чого?
Svitlo_• 1 час назад
Ответ дляОно само купилось
А в нас носять, при чому, із задоволенням. У декого дизайнерські.
Ті хто носять із задоволенням - нехай носять. А інші до чого, щоб купувати в любому випадку?
автор Щебетуха • 1 час назад
Ответ дляLove_Love_Love_
В якому ви місті?
Одеса
Благоуханочка• 1 час назад
Поговоріть з сином, якщо йому подобається, беріть. Джинси+вишиванка - красиво
Love_Love_Love_• 1 час назад
Ответ дляЩебетуха
Одеса
Тоді у вас на стомому повинні би були бути вишиванки по норм ціні, бачила у вайбері групу Вишиванки від Наталки, там футболки по 550 грн, але чесно кажучи воно виглядає не дуже, я б все ж раз витратилась і купила б вишиванку вони десь +- 2500 грн
автор Щебетуха • 1 час назад
Ответ дляLove_Love_Love_
дякую за пораду, 7й терпіти не можу ) ну не можу я там орієнтуватися вічно блукаю

та й 7й вже не той. з моїх знайомих та друзів вже 100 років там ніхто базар не робить ))
знайду в місті )

автор Щебетуха • 1 час назад
Дякую всім, хто дав людяну пораду )) дякую чату джипити шо він дає більш людяні поради, ніж окремі советчиці ))

всім майбутнім студентам наснаги та успіхів! хай мрії здійсняться!!
Яжбоматусяблін• 1 час назад
Ответ дляЩебетуха

та колір не може обрати

Не звертайте уваги. У людей немає контакту з дітьми, декого діти ігнорують або навіть відверто зневажають. Ще є дурнуваті, які не розуміють доречність одягу на певному заході. Дехто ледве виживає і їм взагалі не до одягу. Тому і пишуть гидоту
На мою думку абсолютно нормально вдягти джинси, кеди та вишиванку. Замість вишиванки можна білу поло якщо хлопець взагалі таке носить.
Мій не такий• 1 час назад
Ответ длямимАпроходила
Можна просто джинси та біла футболка чи вишиванка обов´язкова?
І я за варіант джинси+біла футболка
Яжбоматусяблін• 1 час назад
Ответ дляЩебетуха

Всі варіанти гарні! Хай навчання буде дитині в задоволення!
Файна дівка• 42 минуты назад
Ответ дляЯкаКраля
Если б я своей подбирала одежду в колледже, она б меня прибила
🤣и так с 9 класса
А за вышиванку вдвойне
А что плохого в вышиванках? Они красивые. Много молодежи вижу в них. Очень красиво
Файна дівка• 42 минуты назад
Ответ дляУкраїнська Мрія
Нафиг та вышиванка
Бо гарно
Файна дівка• 39 минут назад
Ответ дляЩебетуха

та колір не може обрати

Бо вони злі. Норм буде під сірі будь яка, обирайте, спираючись на смак та бюджет. Є гарні футболки у такому стилі, рубашки з вишивкою
В гости звали?• 18 минут назад
Отлично!
Вышиванка для парня лучше будет чёрная или тёмно-синяя (чтобы сочеталась со цветом джинсов).
У меня двое детей ходят в среднюю школу - сыну я покупаю тёмные вышиванки и нормально носит (ну подростки - они такие: то хотдог купил и случайно обляпался, то пошёл на кружок туризма и пока лез на скалу с ’кошками’, вымазался - всё нормально дома отстирывается). Дочке я покупаю больше девчачье (вышиванки если, то белые или под заказ розовые) - она их постоянно замазывает где-то трудноотстирываемыми пятнами которые машинка не берет, приходится вручную достирывать за машинкой с замачиванием коричневым хозяйственным мылом и руками достирывать. Нам ещё несколько человек отдали бесплатно свои белые вышиванки (увидели, что мы в таком ходим) со словами ’здесь есть пятна, которые мы не можем отстирать, носите если вам нравится если отстрираете, а иначе вынесите на мусорку’. Я отстирала, конечно, - но светлые вышиванки очень не люблю (хотя дочке нравятся ).