Люблю ХОЛОСТЯКА• 23 сентября 2023
Ваш улюблений вірш Сергія Жадана?
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 23 сентября 2023
Ответ дляИнтимная
Кто это?
Геніальний сучасний український поет. Почитайте, незайве буде...
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 23 сентября 2023
Невже нормальні люди не зайдуть у тему? Я оптимістка, чекатиму)
Научительница• 23 сентября 2023
Автор, Вас хоч не Христиною звати? Прямо здивували Ви своєю темою, так і думала, що зараз напишуть, хто ж це?
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 23 сентября 2023
Ответ дляНаучительница
То все ж який вірш у вас улюблений?)
Научительница• 23 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
То все ж який вірш у вас улюблений?)
Вірша улюбленого нема, в мене син 16ти років любить слухати Сергія, а чоловік товаришує з ним і з Христиною, ну а я особисто не знайома, ні з творчістю, ні як з людиною, проте хоч знаю-)
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 23 сентября 2023
Ответ дляНаучительница
Ваш син молодець!
Лівий Локіть• 23 сентября 2023
Немає такого, не так давно відкрила для себе його творчість, але не читаю, тільки слухаю (мої фаворити Троєщина і Вибори)
Слава Українi• 23 сентября 2023
Творчество на любителя - я так ним и не прониклась, хоть сама с Донбасса, но не мое )
Тумба-юмба• 23 сентября 2023
Ответ дляСлава Українi
И я с Донбасса. Из Луганской области. Никогда о Жадане не слышала до тех пор, пока в Германии не пошла к врачу-украинцу, уроженцу Ужгорода, который эмигрировал уже давно, и он, узнав откуда я, сказал, что его знакомый поэт Жадан тоже из моей области
я для вида покивала, конечно....
Но до сих пор ни одного стиха не прочла...
Леннон_Жив!• 23 сентября 2023
Пливи, рибо, пливи.
Я з Луганська, ще в 2007 в педагогічному університеті на його читання ходила.
Він безперечно феномен.
Ще від душі пораджу Бабкіну Катю послухати/почитати - вона мені чимось близька до ритмів Жадана.
Він безперечно феномен.
БоВжеВільна• 23 сентября 2023
Теж ’Пливи, рибо’ люблю, особливо в виконанні Соломії Чубай.
А ще люблю вірш, який Жадан написав в пам´ять про Міська Барбару з Мертвого півня.
+ + +.
Добрий бог переходу притримає за рукав.
Світло з того боку таке ж пекуче як тут.
Важливіше хто тебе почув, а не кого ти гукав.
Є лише один мотив і один маршрут.
Бачиш цей дитячий малюнок? Так довго старався хтось:
стоять веселі чоловіки, як рядки вірша.
А в одного чоловіка густо покреслене серце, ніби воно не вдалось.
Ось те, що покреслене - це і є душа.
А загалом погано запам´ятовую вірші, але дуже люблю, коли Жадан їх декламує, ритм просто заворожує.
+ + +.
Добрий бог переходу притримає за рукав.
Є лише один мотив і один маршрут.
стоять веселі чоловіки, як рядки вірша.
Ось те, що покреслене - це і є душа.
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 23 сентября 2023
Ответ дляБоВжеВільна
+ + +.
Добрий бог переходу притримає за рукав.
Є лише один мотив і один маршрут.
стоять веселі чоловіки, як рядки вірша.
Ось те, що покреслене - це і є душа.
+ + +.
Добрий бог переходу притримає за рукав.
Є лише один мотив і один маршрут.
стоять веселі чоловіки, як рядки вірша.
Ось те, що покреслене - це і є душа.
Так, я теж люблю цю поезію! Мені ще, крім ’Будди’, дуже подобається ’Це і є життя’. І пісенне виконання!
МаксХмара• 23 сентября 2023
Песни его слышала. Понравились «Мальви», «Вибори».
А стихи не читаю. Не люблю стихи
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 23 сентября 2023
Ответ дляNoel
Я люблю слухати циклами його вірші. Входиш в якійсь транс. Можу порадити на ютубі Марію Гончар, вона чудову читає вірші укоаїнських поетів. І Жадан в її виконанні є
Дякую! Зараз пошукаю.
Кусюче сонечко• 23 сентября 2023
Ответ дляСлава Українi
Он живет в Харькове. Ето другое- Слобожанщина. Причем,как показало последние 10 лет- совсем другое. ПС- я с Краматорска