І за який час? Підозрюю що це вона і є, готуватись в пологовий чи ні швидку
МамаВероничкиМаргаритки• 23 сентября 2023
Оу) Это снова Вы? Как дела с ноющим животиком? Успокоился, видимо, раз спрашиваете о пробке)
Ответ дляМамаВероничкиМаргаритки
Збираюсь зранку до пологового)
Hanna-Hanna• 23 сентября 2023
Як багато слизу. Може бути різного кольору насправді. Я би перевірила, чи забрані сумки, але не гарячкувала. Бо може відійти і за день і за кілька тижнів (у мене, наприклад, так було)
Христина2211• 24 сентября 2023
У мене обидва рази відходила перед родами. Тобто після відходження, починались легенькі перейми, між якими вже був однаковий інтервал, не хаотичні
Ответ дляХристина2211
А в мене пару днів назад почала відходити, видно не вся. Ось зараз весь день живіт здавлює, чи не предвісник це
Христина2211• 24 сентября 2023
Ответ дляМарина -dd09
Все може бути. Приготуйте сумки до пологового. І чекайте, коли почнуться справжні перейми ви відчуєте, вони болять трохи більше тренувальних і мають однаковий інтервал.