Говорю відверто• 23 сентября 2023
Спеціальність "Міжнародні відносини" у кого діти вчаться чи самі закінчували
В якому вузі, чи задоволені, з яким балом вступали (якщо бюджет).
Похваліть чи навпаки свій вибір.
Рассказница• 23 сентября 2023
а где и кем потенциальный студент думает потом работать, хоть примерно
Оскорбляю всячески• 23 сентября 2023
Ответ дляВкаблучках
Где эта специально сть применима в жизни? Где потом работают?
Лет 5 назад друг мужа попросил взять на работу его дочь, выпускницу факультета МО. Устроили ее в отдел ВЭД. И там ноль, абсолютный. Английский посредственный, у нас непрофильные менеджеры лучше разговаривали, никаких знаний, применимых на практике нет. Какие-то теории, фантазии.
Тумба-юмба• 23 сентября 2023
Я закінчила років 20 тому, працювала в міжнародній компанії в відділі закупівель, потім пішла в бухгалтерію. Що дало навчання: дві мови англійська й базово німецька( в житті знадобилась), зовнішньо-економіча діяльність, вивчали і економіку, і основи бухгалтерського обліку. В нас працював митним брокером хлопець, який теж закінчував МЕВ.
Говорю відверто
• 23 сентября 2023
Ответ дляВкаблучках
Як мінімум там же де і лінгвісти, бо мови там на максимальному рівні. Плюс великі можливості міжнародного стажування. Це широка спеціальність, на відміну від багатьох, де, якщо вивчився - то одна дорога...
Говорю відверто
• 23 сентября 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Це не спеціальність, а дочь друга
Сапай вазони• 23 сентября 2023
закінчила менеджмент зед в нухт.
гарна підготовка, працювала за фахом.
вчилась на бюджеті, але то було 15 років назад.
гарна підготовка, працювала за фахом.
Ермолайчик• 23 сентября 2023
Ответ дляГоворю відверто
Ця спеціальність «про все і ні про що конкретно». Мови вчаться не в інституті це 100%.
Говорю відверто
• 23 сентября 2023
Ответ дляСапай вазони
закінчила менеджмент зед в нухт.
гарна підготовка, працювала за фахом.
Дякую, але донька розглядає не міжнародну економіку чи ЗЕД, а саме дипломатичний напрям
Говорю відверто
• 23 сентября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
З мовами і до інституту все добре. Донька обрала, що їй цікаво, а це головне. Питання було в іншому.
Ермолайчик• 23 сентября 2023
Ответ дляГоворю відверто
І далі що? Ви думаєте всіх так і займають в МЗС або дипломатично-консульські установи?
дамаАмстердама• 23 сентября 2023
Ответ дляРассказница
это какая-то неприменимая в жизни специальность, имхо
Если папа дипломат есть смысл,а иначе нет)
ТебеОноНадось• 23 сентября 2023
рекомендую международную экономику
обращаю внимание, что все кто тут пишет о неприменимости этой специальности не имеют к этой сфере никакого отношения и приводят примеры каких-то неудачников
не знаю какой универ планируется, нужно будет заниматься языками, английский обязательно и второй иностранный обязательно
Ермолайчик• 23 сентября 2023
Ответ дляГоворю відверто
Мій чоловік закінчував КІМО заочно. Для нього це була друга вища освіта. Але він вже працював в цій галузі. Мав юридичну освіту. І потрібний був ще диплом зі словом «міжнародна…». Для міжнародників - це профільний ВУЗ, але ціна і шанси вступу…(((
Говорю відверто
• 23 сентября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Блін, до чого тут це, донька вже працює онлайн на міжнародних платформах. Вона в офіс не піде. скоріше за все буде і далі розвиватися саме в міжнародній онлайн співпраці. Обрала спеціальність, де їй цікаво буде вчитися. Я питала про якість навчання у ВНЗ , де які +/-. А не пораду, куди йти дитині.
Ермолайчик• 23 сентября 2023
Ответ дляГоворю відверто
Я Вам вище написала: профільний найкращий ВУЗ доя міжнародників - КІМО. Є ще Академія дипломатів. Але то точно для «обраних»
дамаАмстердама• 23 сентября 2023
Ответ дляГоворю відверто
Работает онлайн дипломатом в 17 лет?😂
ТебеОноНадось• 23 сентября 2023
хвалю КНЕУ, сама заканчивала
этот вуз в буквальном смысле открыл мне массу возможностей
Говорю відверто
• 23 сентября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Дякую! Академія дипломатів не потрібна, а КІМО буде пробувати мабуть.
Говорю відверто
• 23 сентября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Работает онлайн дипломатом в 17 лет?😂
До чого тут дипломати? У вас дуже вузьке мислення.
Ермолайчик• 23 сентября 2023
Ответ дляГоворю відверто
Якщо донька вже працює як варіант - заочка. Думаю розбереться, що їй потрібно. Там бувають (принаймні раніше були) дні відкритих дверей. Моніторингу на сайті або зателефонуйте
ТебеОноНадось• 23 сентября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
это вы расскажите студентам КИМО
Говорю відверто
• 23 сентября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Ні, сподіваюся піде на денне, нехай ще хоч трохи побуде ’дитиною’, і так в 16 років школу закінчує. Працює вона по 2-3 години.
Треба щоб більше можливостей у неї в голові сформувалося.
дамаАмстердама• 23 сентября 2023
Ответ дляГоворю відверто
У меня узкое?Международные отношения факультет это для работников посольств
А языки это на романо германскую филологию
дамаАмстердама• 23 сентября 2023
Ответ дляГоворю відверто
Кем работает?
Говорю відверто
• 23 сентября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Так, звісно, а випускник лінгвістики може працювати тільки перекладачем, а вчитель іноземної мови - тільки вчителем
Ермолайчик• 23 сентября 2023
Ответ дляГоворю відверто
Успіхів! Нехай в доньки все вийде!
Говорю відверто
• 23 сентября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Кем работает?
В компанії підбору IT спеціалістів, формує вакансії, спілкується з роботодавцями і т.д..