Королева Сарказма• 23 сентября 2023
Ви б придбали такі кросівки на осінь?
Мурзилка• 23 сентября 2023
Ответ дляYana_pl
Ніякої. Просто, судячі по смайлам, багато хто не миє взуття))))
Я не мою каждый день. Задолбаешься мыть и сушить, если за день несколько раз выходишь из дому
Весела пiсенька• 23 сентября 2023
Ответ дляЩебетушка
З чорним мороки менше
На черных грязь виднее, а некоторые ещё и кремом мазать надо.
Язвочка• 23 сентября 2023
Ответ дляYana_pl
Я ввечері своє взуття мию , підошву , зверху протираю, всередені протираю вологою серветкою, для мене це норма речі у чістоті держати))) чоловік своє, діти своє Це просто. На ранок в мене білі кросівки чисті. Чого мені ганяти по 7 разів на вулицю? Ну і авто є, щоб по магазинам не наярювати пішки. Ви так пишите, наче всі тут мами з купую дутей, які тільки і роблять, що по 7 рвзів бігають на вулицю))))
У мене і машина є, і живу в місті,і діти, і собака,і кіт) взуття не маю потреби мити кожен день.
Бентливуман• 23 сентября 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Я купила себе пуму за 70грн и Нью беланс за 36грн
Помыла они как новые
Та вы шо, прям как новые 😂😂😂😂
Щебетушка• 23 сентября 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Пил дуже видно, особливо якщо суха осінь на чорних. Але в білому дратують шнурівки, їх треба часто прати чи міняти зовсім, і нитки, якими прошите взуття з часом вже не відмиваються. Кожному своє)
Щебетушка• 23 сентября 2023
Ответ дляYana_pl
Пилюка і бруд іншої структури липне? Чистіший?
Шнурки не чорніють))))
Щебетушка• 23 сентября 2023
Ответ дляYana_pl
Ви можете не мити, то ваша справа. Я мию, бо це моя справа. Чогось думала люди не залишають брудні речі з пилом і брудом. Це ж просто підошву помити і протерти.
Ми ліниві
Мама фіфті цента• 23 сентября 2023
Ответ дляYana_pl
1. Відвести дитину до школи
2. Сходити на пошту по роботі
3. Забрати дитину
4. Відвести на гурток
5. Забрати з гуртка
6. Сходити в магазин
7. Сходити в зал
8. Погуляти з дитиною
9. Поставити авто
Це Мінімум, при цьому маючи тільки 1 дитину. Це без офісу, манюкюрів/педикюрі/косметологів/, подружок, прогулянок із чоловіком і купи інших справ, які є.
2. Сходити на пошту по роботі
3. Забрати дитину
4. Відвести на гурток
5. Забрати з гуртка
6. Сходити в магазин
7. Сходити в зал
8. Погуляти з дитиною
9. Поставити авто
На_оба_рот• 23 сентября 2023
В этих мне не нравится подошва. Они какаие-то плоские. Мне было бы неудобно. Я беру себе друного типа.
А так - красивые.
Весела пiсенька• 23 сентября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
1. Відвести дитину до школи
2. Сходити на пошту по роботі
3. Забрати дитину
4. Відвести на гурток
5. Забрати з гуртка
6. Сходити в магазин
7. Сходити в зал
8. Погуляти з дитиною
9. Поставити авто
2. Сходити на пошту по роботі
3. Забрати дитину
4. Відвести на гурток
5. Забрати з гуртка
6. Сходити в магазин
7. Сходити в зал
8. Погуляти з дитиною
9. Поставити авто
Обязательно каждый раз домой заходить?
Играю у края• 23 сентября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Кожен день перете чи в брудному ходите?
Я бачу, як це виглядає на вулицях і який воно має вигляд у повсякденному житті.
Це точно не на кожен день бігати по магазинам. Вигляд - відповідний
У мене не одна пара взуття, як і у всіх.
Я працюю вдома, геляю з дитиною на майданчиках і в лісі.
Кросівок багато білих.
Протираю їх щодня. Перу приблизно раз на тиждень або як забрудняться.
Ось сохнуть одні дитячі
Цим четвертий сезон
Кросівок багато білих.
Ось сохнуть одні дитячі
Цим четвертий сезон
Ответ дляМурзилка
Я не мию їх глобально: підошву, платформу, зверху протираю і всередені вологою серветкою по необхідності. Це дуже бистро. Їх можна відразу обувати. Є спеціальні серветки для взуття, навіть окремо для білого. Це полегшує життя.
Чого б я його прала кожен день в машинці, просто змиваю бруд після вулиці. Я на полиці грязне не ставлю.
Мама фіфті цента• 23 сентября 2023
Ответ дляИграю у края
Я закидаю все в машинку, потім ставлю на балконі сушити і на наступний день можна взувати.
Нас 4-ро.
Білі приблизно раз на тиждень перуться, інші рідше. Протираються щодня.
Перу так багато років. Улюбленим білим років 10.
Нас 4-ро.
Я можу тільки уявити, як виглядаю взуття, яке перуть мінімум 30разів на рік у продовж 10років.
300 циклів прання між іншим 🫣
Играю у края• 23 сентября 2023
Ответ дляЩебетушка
Скільки всього пар кросівок маєте?
Три. Білі, рожеві, і сірі спортивні для спорту - в них не гуляю.
Стигла полуниця• 23 сентября 2023
Мама фіфті цента• 23 сентября 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Обязательно каждый раз домой заходить?
Ахахаха
Дійсно. Працювати ж не треба. Як і інші справи.
Вийшов і пішов. До вечора. Ви теж на вилиці працюєте/готуєте?
Кукусикиииииии• 23 сентября 2023
Ответ дляИграю у края
Кросівок багато білих.
Ось сохнуть одні дитячі
Цим четвертий сезон
Кросівок багато білих.
Ось сохнуть одні дитячі
Цим четвертий сезон
У вас ребенок не поменял размер обуви?
Ну и выглядят они уже убитыми
Вся така шо куди там• 23 сентября 2023
Ответ дляYana_pl
Какой кошмар, у вас явно пунктик на этом, детей жалко только. Я вообще не мою обувь, стираю кроссы только в машинке в конце сезона, смысл её мыть если по улице ходишь каждый день
Весела пiсенька• 23 сентября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Ахахаха
Можно ж как то сгрупировать походы, а не каждый отдельно
Мама Чели• 23 сентября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
1. Відвести дитину до школи
2. Сходити на пошту по роботі
3. Забрати дитину
4. Відвести на гурток
5. Забрати з гуртка
6. Сходити в магазин
7. Сходити в зал
8. Погуляти з дитиною
9. Поставити авто
2. Сходити на пошту по роботі
3. Забрати дитину
4. Відвести на гурток
5. Забрати з гуртка
6. Сходити в магазин
7. Сходити в зал
8. Погуляти з дитиною
9. Поставити авто
Весела пiсенька• 23 сентября 2023
Ответ дляИграю у края
Кросівок багато білих.
Ось сохнуть одні дитячі
Цим четвертий сезон
Кросівок багато білих.
Ось сохнуть одні дитячі
Цим четвертий сезон
Щебетушка• 23 сентября 2023
Ответ дляИграю у края
А я свої білі кеди вбила за літо) щоденним носінням. Закінчиться сезон, закину в пралку. Боюсь не виживуть))))
Ответ дляЩебетушка
Ми ліниві
Мені так всерівно, хто як живе)) я ніколи не осуджую людей, бо це їх справа. Але чого всі так всполошилися, що я мию. Невже я одна мию черевики? Багато де по гостях ходили, то у всіх друзів і знайомих на полицях вимите взуття. Думала, це норма, не ставити в шкафи взуттєві грязне. Ось і все.
Мама Чели• 23 сентября 2023
Ответ дляYana_pl
Им некогда мыть. Они постельное через день стирают))