Королева Сарказма• 23 сентября 2023

Ви б придбали такі кросівки на осінь?

Yana_pl• 23 сентября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
1. Відвести дитину до школи
2. Сходити на пошту по роботі
3. Забрати дитину
4. Відвести на гурток
5. Забрати з гуртка
6. Сходити в магазин
7. Сходити в зал
8. Погуляти з дитиною
9. Поставити авто

Це Мінімум, при цьому маючи тільки 1 дитину. Це без офісу, манюкюрів/педикюрі/косметологів/, подружок, прогулянок із чоловіком і купи інших справ, які є.
Навіщо мені цей перечень? В мене інше життя.

Мама фіфті цента• 23 сентября 2023
Ответ дляYana_pl
Ви можете не мити, то ваша справа. Я мию, бо це моя справа. Чогось думала люди не залишають брудні речі з пилом і брудом. Це ж просто підошву помити і протерти.
Після цього треба вимити кожен раз:
- міску, в якій ви помили взуття
- туалет, тому що це вуличне брудне взуття
і бризки точно будуть на унітазі
- раковину і сантехніку, в якому ви помили ту міску
ОйЙой• 23 сентября 2023
Ответ дляYana_pl
Я ввечері своє взуття мию , підошву , зверху протираю, всередені протираю вологою серветкою, для мене це норма речі у чістоті держати))) чоловік своє, діти своє Це просто. На ранок в мене білі кросівки чисті. Чого мені ганяти по 7 разів на вулицю? Ну і авто є, щоб по магазинам не наярювати пішки. Ви так пишите, наче всі тут мами з купую дутей, які тільки і роблять, що по 7 рвзів бігають на вулицю))))
У всех свой ОКР
У вас проявляется так, у кого-то по-другому
Скіфська пектораль• 23 сентября 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Ну якщо сухо, то яка різниця що літом в білих чи восени
Автор,а Ви хочете придбати чи продаєте?Цікаво скільки такі в нас коштують?Бо бачила їх на Алі за 550 грн.
Yana_pl• 23 сентября 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Какой кошмар, у вас явно пунктик на этом, детей жалко только. Я вообще не мою обувь, стираю кроссы только в машинке в конце сезона, смысл её мыть если по улице ходишь каждый день
Ну не всі люблять брудне взуття. Без пунктиків)))
Мама фіфті цента• 23 сентября 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Можно ж как то сгрупировать походы, а не каждый отдельно
Це вже вони згруповані. І багато яких походів взагалі не написано. Я ж написала)
Або не читаєте, або не розумієте ☺️
Мама фіфті цента• 23 сентября 2023
Ответ дляYana_pl
Ваше- це ваше.
В інших- таке 😉

Yana_pl• 23 сентября 2023
Ответ дляМама Чели
Им некогда мыть. Они постельное через день стирают))
Я замітила, що тут осуджують тільки тих, хто прибирає, миє, ходить в чістому))) Якийсь інший світ)))
Щебетушка• 23 сентября 2023
Ответ дляYana_pl
Мені так всерівно, хто як живе)) я ніколи не осуджую людей, бо це їх справа. Але чого всі так всполошилися, що я мию. Невже я одна мию черевики? Багато де по гостях ходили, то у всіх друзів і знайомих на полицях вимите взуття. Думала, це норма, не ставити в шкафи взуттєві грязне. Ось і все.
У вас дуже гарна звичка. Перед виходом з дому взуваєш одразу чистеньке і побігла, і сміття менше на полицях. А всполошились, бо миють, напевно, всі по різному. Для мене біле взуття в дощ табу, а так залюбки бігаю
Yana_pl• 23 сентября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Після цього треба вимити кожен раз:
- міску, в якій ви помили взуття
і бризки точно будуть на унітазі
О, Боже))) яке вам діло до мене?)) Таке враження , що це все робите ви. Як можна осуджувати чуже життя, якщо вас це не стосується.
Чого мені все рівно, хто не миє, а вас всіх трясе, що я мию?))) Поясніть цю аномалію.
Стигла полуниця• 23 сентября 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Фото в студию!
Пумы ещё не помыла
автор Королева Сарказма • 23 сентября 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Хочу придбати, теж на Алі, вже три дні думаю, не можу опреділитися...
Весна, літо вже два роки відходила в білих , а от на осінь не знаю . І не звертала уваги чи багато хто ходить восени в білих
Мама Чели• 23 сентября 2023
Ответ дляYana_pl
Неа.
Создайте тему аля, как часто надо стирать куртку, раз в сезон достаточно?
И наслаждайтесь ответами))
Щебетушка• 23 сентября 2023
Ответ дляМама Чели
Лишилось тему створити і розвести срач як часто треба мити взуття. Бо всі інші мийки ніби вже обговорили
Играю у края• 23 сентября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Я можу тільки уявити, як виглядаю взуття, яке перуть мінімум 30разів на рік у продовж 10років.
300 циклів прання між іншим 🫣
Вище фото. Цим 2 роки.
Фото вийшло тьмяним, стоять на білому підвіконні для розуміння
Yana_pl• 23 сентября 2023
Ответ дляОйЙой
У всех свой ОКР
А у вас що? Ви замітили, що вам моє життя і що я мию не дає покою?)))) Я вам не заважаю, тим що мию взуття?))) Мені всерівно, що у впс не мите і діагнози я не роздаю. Що вам не так?)))
Мама Чели• 23 сентября 2023
Ответ дляОйЙой
У всех свой ОКР
Ставить чистую обувь на чистую полку- это не окр!
Щебетушка• 23 сентября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Після цього треба вимити кожен раз:
- міску, в якій ви помили взуття
і бризки точно будуть на унітазі
Давайте по старому, просто вологою ганчіркою протерти
Ліплю вареники• 23 сентября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Ні. Їх треба мити 4 рази на день в наших реаліях
Все сейчас ходят в белой обуви, зайдите в магазины, все завалено белыми городскими кроссовками и туфлями. Уже не первый год это тренд. В ваших реалиях тропические ливни и грязища по колено, что ли? В наших нет

Yana_pl• 23 сентября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Ваше- це ваше.
В інших- таке 😉
Я так і пишу. Покажіть, де я хоч одну людину осудила в цвй темі? Або написала, що це погано не мити? Я пишу про себе. А ви всі про мене)))
Играю у края• 23 сентября 2023
Ответ дляКукусикиииииии
У вас ребенок не поменял размер обуви?
Ну и выглядят они уже убитыми
Выросла за это время на размер.
А обувь купили больше под ортопедическую стельку. Сейчас без стельки носит, с обычной.
Весела пiсенька• 23 сентября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Або не читаєте, або не розумієте ☺️
А что тут понимать? Судя по пунктам у вас в сутках намного больше чем 24 часа. иначе какая работа, пришел разулся и надо уже обуваться, чтобы ваши пункты все выполнить, фантазёрка.
Крию матом страшно• 23 сентября 2023
только если они не одни и носить на сухую погоду, иначе стирка каждый день
Крию матом страшно• 23 сентября 2023
Ответ дляYana_pl
Ну так і чорні мити прийдеться, і рожеві, і фіолетові. Ви ж, як приходите, любе взуття миєте, а не грязне ставите на полиці.
не, мою раз в месяц, нормально и так)
Я-ваш шанс• 23 сентября 2023
Ответ дляYana_pl
Та часу не вистачає, я мию повністю кросівки 1 раз в 2 неділі, у мене 3пари, я чергую, я не ношу 1 пару 2 неділі, от берукросівки мию руками у ракрвині, перший раз у відрі, а на кожен день у мене є вологі серветки, ними протираю перед виходом взуття.
Играю у края• 23 сентября 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Четыре сезона в одной обуви?
У нее не одна пара обуви. А этой да, четвертый сезон. Нога за эти время выросла на размер всего. А обувь я выше писала, брали больше чтобы поместилась ортопедическая толстая стелька. Сейчас стельку убрали.
Кукусикиииииии• 23 сентября 2023
Ответ дляЛіплю вареники
В Днепре грязь и пыль,даже в центре
Мама фіфті цента• 23 сентября 2023
Ответ дляYana_pl
Що?
Де вас засуджували?
Чому ви вийшли з рівноваги на рівній поверхні?
Ви написали «Це ж просто підошву помити і протерти.»
Вам розписали процес миття. При якому миється не тільки взяття, але і миска до чутого взуття, туалет після зливання брудної води в унітаз, миється раковина із сантехнікою після миття цієї брудної миски в раковині.
Чи ви просто в раковину змиваєте той пісок і бруд із взуття та ніхто потім не миє нічого?
Це вас зачепило?
Ліплю вареники• 23 сентября 2023
Я прямо сейчас в белой обуви. Это после недели носки от последнего мытья, не мыты за неделю ни разу
Бентливуман• 23 сентября 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Да , пуму ещё не мыла
Это по вашему как новые? 😂😂😂😂