Від всього класу? Можливо є у вас ідеї.
Карапулька• 23 сентября 2023
Ответ дляMissdior_22
Тогда не просите уделить именно вашему ребёнку внимания и любить его тоже не требуйте. Детей у меня нет и что такое педагогика и образование я очень хорошо знаю
А нашо воно мені? Вчитель забовʼязаний вчити мою дитину, як інших - не більше, і не менше, не ображати, поважати, не обзивати жлобом його батьків. А любити його буду я.
Карапулька• 23 сентября 2023
Ответ дляMissdior_22
Не дарю. Поздравляю. Если бы у меня были друзья-медики тоже бы дарила.
А батьки ваших учнів, ваші друзі?
ВільнаНазавжди• 23 сентября 2023
Ответ дляMissdior_22
Ну я не понимаю в чем унижение учителя подарком?или в чем коррупция?можете не дарить но это элементарное уважение подарить от класса классному руководителю подарок
Повага до вчителя проявляється у хорошій підготовці до предмету або хоча б підтримці дітьми нормального рівня дисципліни в класі. Але не принизливими букетиками і подаруночками.
Сьогодні, наприклад, міжнародний день шашок. Ви багатьох аматорів і фахівців цієї гри привітали і обдарували?
Missdior_22• 23 сентября 2023
Ответ дляКарапулька
Почитайте претензии к учителям только на этом форуме и любить это наименьшее что хотят родители от учителя) на самом деле я не учитель,но в моей семье педагоги,сама я частный репетитор
Missdior_22• 23 сентября 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Вам не приятно было бы получить ппосто так букет и конфеты?поверьте,подарки бывают самые разные, а не только ограниченные фантазией цветы и коробки конфет)
Карапулька• 23 сентября 2023
Ответ дляMissdior_22
Тоді і ви, будьте ласкаві, подаруйте кожному з батьків щось на його проф свято. Думаю, що ви про професії багатьох з них і не здогадуєтесь.
А з ДН вас мають вітати чи ні?
ВільнаНазавжди• 23 сентября 2023
Ответ дляMissdior_22
Мені було приємно, коли діти приходили на уроки в гарному настрої і з елементарною повагою до мене як педагога. Це головний вияв уваги і найкращий подарунок, а не пакетики і букетики. Вчителі зрозуміють, про що йдеться)
Missdior_22• 23 сентября 2023
Ответ дляКарапулька
А з ДН вас мають вітати чи ні?
Да,вскгда поздравляли,когда знали, в коллективе тоже.то нормально
Карапулька• 23 сентября 2023
Ответ дляMissdior_22
Что?
Ви пишете, що якби мали друга медика, тоді б дарували йому подарунок. Отже, батьки ваших учнів, то ваші друзі, якщо мають вам щось дарувати.
Missdior_22• 23 сентября 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Ну то ваше право
Дякую дівчатка що відгукнулись. Але я не думала що простий подарунок викличе так багато негативних емоцій. Я теж не за те щоб розмножувати корупцію але це не підкуп учителю а просто звичайний подарунок привітання від всього класу тому і вирішила тут запитати як краще щоб не було схоже на підкуп а просто привітання. І я одна нічого не вирішую батьки всього класу вирішили щось дарити тільки деякі хочуть подарувати сертифікат а Єві я думаю що це якось не занадто.
Missdior_22• 23 сентября 2023
Ответ дляКарапулька
С чего вдруг родители учеников мои друзья?откуда я знаю кто кем работает?
Missdior_22• 23 сентября 2023
Ответ дляТая-bd12
Хорошо,что вы адекватная
Вам телефонограмма• 23 сентября 2023
Чомусь тільки тут читаю такий негатив щодо подарунків вчителям.
А в реальному житті всі здають гроші аж бігом, ще й індивідуально подарунки приносять вчителям. У кого б з подруг не питала - всі щось купують и дарують, і ніхто не обурюється.
Карапулька• 23 сентября 2023
Ответ дляMissdior_22
Це зомболенд якийсь🙈
Ми зараз живемо за кордоном. Мої діти не знають, коли др у вчителя. Маленькі подарунки дозволені, особливо, зроблені своїми руками, от малий зараз сидить листівку на Різдво вишиває своїм вчителям, бо він так захотів, а якщо б не захотів, то можна і без листівки. Але, різниця в тому, що вчителі тут заробляють достатньо, щоб прекрасно жити. І їм ніякі додаткові благодійні подачки від батьків не потрібні, вони і без них розуміють свою цінність, коли зп на карту отримують.
Карапулька• 23 сентября 2023
Ответ дляMissdior_22
Ви який вчитель? Який предмет чи молодші класи?
Карапулька• 23 сентября 2023
Ответ дляMissdior_22
Тут чого тільки не пишуть. Наприклад от ви - за останні 30 хв ви обізвали батьків жлобами, збрехали про те, хто є насправді.
Ms. Iphone• 23 сентября 2023
Ответ дляMissdior_22
Я сама учительница
Це скасовує необхідність мати почуття гідності?
БЦАшка• 23 сентября 2023
Ответ дляMissdior_22
Я сама учительница
Тоді у мене для вас погані новини. Ну або хороші, якщо ви не маєте сили духу звільнитись самостійно.
Зараз за прийом подарунків а тим паче конвертів (за скаргою батьків, наприклад, в прокуратуру) у вчителя починаються такі розборки, що легше буде звільнитися за власним, аніж далі працювати в тій школі.
У нас в молодшій школі так вчительку «ушлі». Просто написавши заяву, зі скрінами з батьківського чату, де НЕ жлоби регулярно збирали на якісь конверти, подарунки і тд.
Бронетапці• 23 сентября 2023
Капец, автор сама не ожидала таких яростных споров в теме))
Минутка юмора от соседей!
Лукашенко не видит никаких проблем в сборе денег с родителей на нужды школы. Об этом он сообщил 21 сентября во время совещания по вопросам образования.
Диктатор подчеркнул, что деньги в стране на школы найдутся.
— Но если родитель будет участвовать в этом какой-то своей копейкой, страха я в этом абсолютно не вижу. У нас люди уже не бедные, — отметил Александр Лукашенко.
Минутка юмора от соседей!
Missdior_22• 23 сентября 2023
Ответ дляКарапулька
Я частный репетитор
Missdior_22• 23 сентября 2023
Ответ дляКарапулька
Я сказала потом кто я)и учителей наблюдаю в семье и про ситуации в школе знаю
Missdior_22• 23 сентября 2023
Ответ дляMs. Iphone
Причём тут это?)
Missdior_22• 23 сентября 2023
Ответ дляБЦАшка
Цирк😅