Ms. Iphone• 23 сентября 2023
Варшава_Київ FlixBus
Можливо хтось нещодавно їхав автобусом флік бас Варшава-Київ, як довго переходили кордон? Бачу пару рейсів, які за графіком досить швидко, якщо вірити графіку, за 14-ть годин доїжджають в Київ. Як "туалетні питання " вирішіються, за графіком 1 зупинка в Любліні, на 5 хвилин.
ПоЗиТиВнАя• 23 сентября 2023
Туалет в автобусі. Назад їхала, водії взагалі маршрут змінили. В Житомирі стояли 40 хв, хоч мали 10.
Ms. Iphone
• 23 сентября 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А на кордоні довго стояли ? Вагаюсь між потягом (заморочки зі стиковками ) і автобусом (тут не зрозуміло скільки займає перехід кордону).
ПоЗиТиВнАя• 23 сентября 2023
Ответ дляMs. Iphone
3 години, не велика черга але якось все неспішно.