Штора с кисточкой• 23 сентября 2023

Тільки вип´є написує

Мужчина абсолютно не проявляє інтересу, або ж гарно зкриває
Знайомі місяця 4 приблизно. При останній зустрічі я зрозуміла що він активно слідкує, розпитує про факти із мого життя
Помітила, що тільки вип´є починає написувати і просити про зустріч.
Потрібен погляд зі сторони. Напишіть хто що про це думає.
Куда ж без меня• 23 сентября 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Швидше за все це я його ’мариную’, він хоче більшого, а я поки що не готова.
Мало ще його знаю.
Якось так
Ну тогда надо чаще видеться,чтоб узнать алкаш он или нет.
Но вы же писали,что интереса он не проявляет.

Бронетапці• 23 сентября 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Ну якось так.
Ні не алкаш, швидше за все стрес після робочого тижня знімає. В основному це по п´ятницях , відбувається
Значит алкаш таки, уже есть периодичность же, с которой он выпивает, уже есть график - это самая низшая ступень зависимости, а Вы оправдываете. Не алкоголики - это те, кто не пьют вообще, даже по поводам и без повода, остальное уже зависимость, если Вы не знали
Бронетапці• 23 сентября 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Мало ще його знаю.
Якось так
Откуда знаете, что хочет большего, если он не ппоявляет интерес - Вы сами так написали в стар-посте.
Плюс вопрос ’зкриває’ - шо делает?
Куда ж без меня• 23 сентября 2023
Ответ дляБронетапці
Плюс вопрос ’зкриває’ - шо делает?
скрывает интерес)
D_A_V• 23 сентября 2023
Ответ дляБронетапці
А с какой целью? Для чего писали вообще? Чтобы что?
в тому і суть: без будь якої мети під впливом емоційним та мтаном сп´яніння
Куда ж без меня• 23 сентября 2023
Ответ дляБронетапці
те,кто не пьет вообще очень подозрительные и скучные люди
Бронетапці• 23 сентября 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Это потому, что у нас к такому не привыкли, потому что считают, чио пить по пятницам в конце рабочего дня - это нормально

к.Буланова• 23 сентября 2023
Як часто написує?
Бронетапці• 23 сентября 2023
Ответ дляк.Буланова
Як часто написує?
Когда выпью. А пью я каждый день. - как в анекдоте. Только тут по пятницам))
Вилосипедниця• 23 сентября 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Ви мені прям допит влаштували .
В розмові так і говорить
Говорить, що п´яний?
Вилосипедниця• 23 сентября 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Мало ще його знаю.
Якось так
Ну да, 4 месяца это не 4 года, стоит еще помариновать
автор Штора с кисточкой • 23 сентября 2023
Ответ дляк.Буланова
Як часто написує?
Пише і в інші дні, а от прям про бажання побачитися то от по п´ятницям
Ответ дляВилосипедниця
Говорить, що п´яний?
Ні, каже приїхати на автомобілі не можу бо вже випив. Давай зустрінемось або ж на таксі заїду.
Ответ дляБронетапці
Плюс вопрос ’зкриває’ - шо делает?
Детально писати не буду, але натяки серьозні.