Лунтик-паунтик• Изменено 2 часа назад

На море нет света уже 5 дня в апартаментах

Бронировала апартаменты через букинг на Лазурном берегу. В комнате единственной нет света. Есть свет на балконе и коридоре и кухне. Уже 3 дня подряд приходит ко мне парень собственник после своей работы в 18.00 и пытается отремонтировать. То он не ту лампу купил, вот сейчас опять пришел - проблема не в лампе, а глубже. И вот сейчас он пытается ее устранить. Я теряю свое время с ребенком, мы ждем его и сидим дома.

Если не сделает сейчас - что мне делать? Меня задолбало это уже

Он такой милый и вежливый, но это не моя вина. Он не проверил свет перед заселением нашим-так и сказал
Видна міленіалка• 2 часа назад
Інших кімнат немає?

автор Лунтик-паунтик • 2 часа назад
Ответ дляВидна міленіалка
Інших кімнат немає?
Это одна
Я одна с сыном 7 лет
Кнопус• 2 часа назад
Скидку пусть делает и найдет нормального электрика, он экономит за ваш счет.
Ганцю в кєдах• 2 часа назад
Йдіть гуляйте, а він нехай розбирається. Не думаю що він вкраде ваші труси
автор Лунтик-паунтик • 2 часа назад
Ответ дляГанцю в кєдах
Та неудобно как-то

Вчера так и сделали, уехали на целый день гулять, он приходил в наше отсутствие
Радостина• 2 часа назад
Треба було в Одесу їхати там все є
Ганцю в кєдах• 2 часа назад
Ответ дляЛунтик-паунтик
Та неудобно как-то

Це жарт? Це йому має бути незручно, ваші гроші вилітають в трубу , бо ви замість насолоджуватись відпочинком, займаєтесь вирішенням побутових питань
Море Щастя• 2 часа назад
Ответ дляЛунтик-паунтик
Это одна
Я одна с сыном 7 лет
У вас. Свет есть , переспать свет не нужен
Неначасі• 1 час назад
Ответ дляЛунтик-паунтик
Это одна
Я одна с сыном 7 лет
прям такая проблема? купите пару свечей в магазине и будет вам счастье
чай можно ан кухне выпить, со светом

Кнопус• 1 час назад
Ответ дляЛунтик-паунтик
Та неудобно как-то

Почему неудобно. зачем там ваше присутствие?
автор Лунтик-паунтик • 1 час назад
Ответ дляНеначасі
чай можно ан кухне выпить, со светом
Т е я кучуденег заплатила за апартаменты

И я должна свечи покупать?

Я что бесплатно живу?
автор Лунтик-паунтик • 1 час назад
Ответ дляНеначасі
чай можно ан кухне выпить, со светом
Меня просто сам факт бесит

Он сдает квартиру

Ну так проверь ты свет перед сдачей

Люди заезжают
Принцепесочка• 1 час назад
У Франції сонце заходить біля 22:00, до цього часу нема потреби вмикати світло. У вас лише верхнього світла нема? Якщо розетки працюють, то вмикайте настільну лампу чи торшер і все. У деяких французьких квартирах у вітальні не передбачене верхнє освітлення, а користуються торшером.
Звичайно, що торшер і настільну лампу у вашому випадку надає власник приміщення.
БезПаспортаНеПродаю• 1 час назад
Ответ дляЛунтик-паунтик
Та неудобно как-то

Удобно. Ему нормально такое гавно сдавать, а вы должны тратить свое время и нервы?
БезПаспортаНеПродаю• 1 час назад
Ответ дляЛунтик-паунтик
Меня просто сам факт бесит

Он сдает квартиру

Ну так проверь ты свет перед сдачей

Люди заезжают
Потом ему отзыв оставите. А сейчас начинайте не улыбаться, а себя отстаивать.
Ангел-предохранитель• 1 час назад
я нервная. мне все эти ’невдобно’ до жути бесят. за мои гроши мне делают невдобно?! один день, два дня, три сука дня, ЧЕТЫРЕ МАТЬ ЕГО ЗА НОГУ ДНЯ!!!!! ПЯТЬ!!!! ПЯТЬ ПЯТЬ ДНЕЙ7! ЗА МОИ ГРОШЫ МНЕ НЕВДОБНО? АААААА!!!!!

авторка, вы на каких-то препаратах? я бы там уже голос сорвала от ругани.
БезПаспортаНеПродаю• 1 час назад
Ответ дляПринцепесочка
Какая разница, когда оно заходит, он не бесплатно пустил пожить, это его бизнес. Пускай чешется быстрее и зовёт электрика или переселяет в другую свою квартиру, если есть, или скидку дает. Наглость такое счастье, но он за деньги эти живет и пускай думает тогда и проверяет перед сдачей
БезПаспортаНеПродаю• 1 час назад
Ответ дляАнгел-предохранитель

Поддерживаю.
Принцепесочка• 1 час назад
Ответ дляГанцю в кєдах
Не драматизуйте. Власник не вимагає присутності автора під час ремонту і по речам її не полізе. Так трапилося, що світла у кімнаті нема. Але він насправді не дуже потрібний, якщо працюють розетки. До 22 години на вулиці світло, о 21:30 ще сонце є. Тому автор робить скандал на пустому місці. Хай увімкне торшер/настільну лампу і буде їй щастя. Частина французів так все життя живе) Для них це цілком нормальна ситуація, як і приймати душ замість ванни. Завжди можна домовитися, а ось наїжджати не потрібно)

Принцепесочка• 1 час назад
Ответ дляАнгел-предохранитель

Щойно ви підняли б голос - вам би повернули невикористану суму і попросили піти. І знімали б ви готель вдвічі дорожче, хоча і там спробували б підвищити голос на персонал - і вас би вигнали. Бидло стайл у Франції не пройде.
Принцепесочка• 1 час назад
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Автор може повернути гроші за невикористані дні і виселитися. Але ж не хоче.
Ангел-предохранитель• 1 час назад
Ответ дляПринцепесочка
Та я вас умоляю... Не смешите. Я юрист. Со мной такое не прокатит. Вот это всё потерпите, голос не повышайте, бойтесь, а то выселят...
БезПаспортаНеПродаю• 1 час назад
Ответ дляПринцепесочка
А владелец не хочет перестать экономить и вызвать мастера? Автор не обязана вообще эти все процессы видеть за свои деньги
БезПаспортаНеПродаю• 1 час назад
Ответ дляПринцепесочка
А у вас только молча включать торшер или орать варианты?
Непогодка• 1 час назад
Ответ дляЛунтик-паунтик

И я должна свечи покупать?

Я что бесплатно живу?
Просіть знижку
Сонячний зайчик• 1 час назад
Ответ дляЛунтик-паунтик

И я должна свечи покупать?

Я что бесплатно живу?
А чому ви не скажете це власнику? Попросіть скидку , він піде назустріч
Принцепесочка• 1 час назад
Ответ дляАнгел-предохранитель
Нє ну якщо юрииииист, та ще й з самої України! То звісно, цим ви дуже налякаєте персонал
Ви напевно не були у Франції, або з мовами на Ви. Інакше б знали, що абсолютно у всіх установах у Франції є оголошення для ’юристів’ - у випадку любої агресії у бік персоналу вас не будуть обслуговувати і за потреби - притягнуть до відповідальності. Вас. Не персонал. Ніхто не має права бикувати. І вам не дозволять підвищувати голос на персонал лише тому, що ви клієнт. Персонал має право на повагу - для вас це написано французькою)))
Ангел-предохранитель• 1 час назад
Ответ дляНепогодка
Просіть знижку
Я бы требовала торшер на удлинителе пока они свет не починили.

Какая-то ситуация идиотская. В чём проблема осветить комнату? Нет розеток в соседних помещениях
Полюю на дрони• 1 час назад
Я б закатила істерику, щоб зробив знижку, купила б подовжувач і вмикала торшер з кухні або коридору. Але автору він подобається, мабуть вона мати одиначка і не проти роману з молодим господарем квартири на лазурному березі)))))
Принцепесочка• 1 час назад
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Я впевнена, що автор без проблем може повернути гроші і піти в інше місце. Власник - не чарівник. Якщо ви не в курсі - 14 липня у Франції національне свято. Половина Франції з понеділка у літніх відпустках. Тут виклику майстра можна тижнями чекати у звичайну пору, а у період відпусток і через місяць може прийти. Всі терпляче чекають. Кого не влаштовує - ремонтують самі чи шукають інше житло. Спокійніше треба ставитися до життя. Тим більше що відсутність верхнього світла взагалі не проблема.