Чекаю завтра• 23 сентября 2023

Спотовая торговля. Крипта

Всем привет) Спотовая торговля, есть смысл в ней? Кто так же покупает монеты и доход ваш в нем растет или нет?
Я новичок и хочу попробовать. Если не секрет, какие монеты держите в Споте?)
Бабка-байкерша• 23 сентября 2023
Лохотрон это
автор Чекаю завтра • 23 сентября 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Лохотрон это
Почему? Расскажите пожалуйста
Дама с собачкой• 23 сентября 2023
Изучайте несколько месяцев, а лучше 1+ год перед тем как начать торговать на реальном счете. У меня сейчас эфир куплен по 1800, а текущая цена 1590, это - 4000 долларов, жду пока поднимется.

Всего около 10к заработано на бирже (спот, бивалютка, стейкинг).
Малая Налегке• 23 сентября 2023
На споте держу топ 20 монет и плюс ещё десяток перспективных проектов. Уже 3 года торгую, портфель плюсовой.
автор Чекаю завтра • 23 сентября 2023
Ответ дляДама с собачкой

Большое, спасибо. А то первый коммент меня напугал.
Малая Налегке• 23 сентября 2023
Тот кто тыкает «ржущий» смайлик под каждым сообщением видимо не очень умный человек.
автор Чекаю завтра • 23 сентября 2023
Ответ дляМалая Налегке
Спасибо, что написали) С первого комментария отлягло))
Малая Налегке• 23 сентября 2023
Ответ дляЧекаю завтра
Сходу не стоит скупать все и совет про изучение очень правильный. Паттерны показывают на то, что мы сейчас по многим монетам находимся в районе глобального минимума и это хорошая точка входа, но лучше уделить время и разобраться в вопросе что бы потом не жалеть и не винить никого.
У меня монеты разделены на долгосрок и среднесрочное хранения. То, что закупалось с долгой перспективой иногда докуплю на просадках. Среднесроком торгую на локальных хаях и докупаю на просадках. Это то, на чем делаю оборот.
Котя_люлю• 23 сентября 2023
Може хтось порадить форуми, групи що почитати?
А я с Рио-де-Житомира!• 24 сентября 2023
Спот - найбезпечніше в торгівлі криптою. Можна називати це інвестиціями (на мою думку інвестиції - це коли ти вкладаєш сотні тисяч $ на довгострок), можна спекуляціями (якщо скальпінг чи короткострокова торгівля).
Що тут головне: ваше терпіння, не кредитні/не останні гроші, чітка ціль (де будете продавати), правильний перерозподіл портфелю, а також знання крипторинку (поки не розберетеся, що до чого, навіть не лізьте). Сенс є. Бо можна дуже добре заробити. А можна й втратити навіть на споті, якщо бракує терпіння і знань.
Псевдоаналітиків і криптоблогерів вистачає, але ніхто з них насправді не знає, де лежить той gem на 1000+ % (дорогоцінний камінь, який збагатить вас на все життя). Всі криптани плекають надію його віднайти, але вдається одиницям.
Крипта - це ризик, б´є боляче. Говорю зі свого багаторічного досвіду. Психологія і самодисципліна відіграють значущу роль, іншими словами треба навчитися тримати себе в руках. А на це підуть роки.
Зараз ринок хороший для купівлі, переважна більшість альтів на низах, є й такі, що впали до -90%. Але очікується ще один дамп, маю на увазі фондові ринки, а вони потягнуть і крипту. От тоді можна закуплятися all in. Бо як не як, але bull run не за горами.
Звертайте більшу увагу на альти із топ-50, можна прикупити трошки менше із топ 50-100, і ще менше дуже ризикових із топ 100-200-300 і т.д. з низькою капіталізацією (але їх треба самому вивчати, досліджувати, бо саме там може ховатися та монета, яка вистрілить більше за всіх і перекриє всі ваші мінуси, якщо такі будуть).
Ті хто сміються, називаючи крипту лохотроном, поняття не мають, про що йде мова. Я колись теж так сміялася. Згодна, що на крипторинку багато шарлатанів і скампроєктів. Тоді і банки можна назвати скамом. коли вони банкротяться і не повертають вклади. Чи не так?
То щоб не було смішно і страшно, галузь треба вивчати, заглиблюватися в неї, тратити дуже багато часу. В крипті не буває легких грошей.
автор Чекаю завтра • 24 сентября 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Большое спасибо! Читала и читать хотелось вас) Все четко и красиво написали) Буду пробовать и учиться
Марфа Українівна• 28 сентября 2023
Я всего 2 месяца как положила в крипту деньги. Немного, 3300 евро. В биток и внв. Просто чтобы лежали) две недели как балуюсь на коротких срезах. 300 евро плюсом. Меня устраивает, это копилка, а не основной доход.
сЛАдКОежКА• 28 сентября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Круто
сЛАдКОежКА• 28 сентября 2023
Девочки, подскажите пожалуйста как с валютного долларового счета в банке перевести доллары на биржу?
А я с Рио-де-Житомира!• 28 сентября 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
На Binance P2P обиріть $ і Україну, купа пропозицій. Або ж на місці, де живете, з рук в руки.
сЛАдКОежКА• 28 сентября 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Дуже дякую !
Ответ длясЛАдКОежКА
Дуже дякую !
Забула уточнити, обирайте ту країну, чия картка у вас. Бо, наприклад, якщо ви у США, то Україна не підійде. Якщо українська, то на Р2Р є опції також і через різні платіжні системи. Той самий Wise. Закиньте на нього валюту, а на Р2Р прямо обміняєте.
сЛАдКОежКА• 28 сентября 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
У мене кошти на рахунку в українському банку. Дякую дуже за пораду!