Просто Фіфа• 23 сентября 2023
Художня реставрація, вініри, що краще?
Яка різниця (крім ціни) між реставрацією та вінірами? Коронками? Хочу зробити гарну посмішку, але спилювати зуби нема бажання
І зорієнтуйте в цінах, коли останній раз запитувала вініл коштував десь 300 ує
Петриківна• 23 сентября 2023
А спил роблять після удаленным нерву? Чи як воно, то ж мабуть больно?
Просто Фіфа
• 23 сентября 2023
Ответ дляПетриківна
Ні, вініри ставляться на живий зуб
Просто Фіфа
• 23 сентября 2023
Щойно відписав стоматолог з Тернополя, керамічна реставрація 450 євро - один зуб
Занадто дорого як на мене
Эта_Шикарна)• 23 сентября 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Занадто дорого як на мене
Зробіть по 150 і буде те саме. У техніків ціни +- однакові у всіх. А далі ціну визначають апетити лікаря
Засомневаю• 23 сентября 2023
не трогайте свои зубы без надобности.
пусть некрасивые,но целые и свои.