Викупана• 23 сентября 2023
Квартири за 2-3 тисячі у.о. Дійсно є такі на українському ринку нерухомості?
В стрічці новин з´явилася інформація про квартири, які буцімто можна придбати в нас за кілька тисяч умовних одиниць... Ясно, що не обласні центри і навіть не містечка, а глузі села, але ж все одно дуже´е цікаво, це дійсно правда? Черкаська область була в тій статті, і ще кілька, тимчасово окуповані території звісно до уваги не беремо.
Дама с собачкой• 23 сентября 2023
Зайдіть на той же олх та самі подивіться. Навіщо вірити статтям чи анонімам на форумі?
Викупана
• 23 сентября 2023
Ответ дляДама с собачкой
На олх далеко не завжди достовірно вказують ціни. Це я з досвіду знаю.
Найщасливіша• 23 сентября 2023
В Кривом Роге были очень низкие цены, ну просто неприлично низкие на некоторые квартиры.
НеВРотик• 23 сентября 2023
ну, купили вы хату в селе за 2 тыс уе. там три такие же покосившиеся. до автобуса идти 5 км. до рай центра час ехать. оно вам надо? за 5 уже ближе к цивилизации есть
Глаза_в_3_карата• 23 сентября 2023
В сёлах всегда такое было.
И хаты за 15 тысяч гривен с участком
Звожу з розуму• 23 сентября 2023
Ответ дляНеВРотик
и в лучшем состоянии
заварний look• 23 сентября 2023
Я в городке в харьковской области купила комнату в общежитии 20 кв.м за 18 тыс гривен.
Жинси на дитину• 23 сентября 2023
Жовті Води Дніпропетровська область. Там навіть до війни можна було придбати квартиру за пару тисяч у.е. ще й з меблями. Моя сестра придбала там до війни. Батько мій звідти родом і живе там. До речі їх ні разу не бомбили за всю війну
Зайченя• 23 сентября 2023
В Че області такі ціни тільки на розвалюху,в прямому сенсі слова,за участок.ціни високі
ОйЙой• 23 сентября 2023
За 4000дол и за 5000дол есть в пгт на севере Николаевской области, сама смотрела и удивилась. Хороший посёлок, все необходимое есть, очень много переселенцев.
Почекуха• 23 сентября 2023
Двушка в Ватутіно за 9000 продати не змогли, максимум 6000 дають. Но це в не глухе село
Викупана
• 23 сентября 2023
Ответ дляПочекуха
Зацікавили)Яка це область?
ОйЙой• 23 сентября 2023
Ответ дляНайщасливіша
На сколько неприличные?
НеВРотик• 23 сентября 2023
Ответ дляОйЙой
Первомайск, что ли?
Найщасливіша• 23 сентября 2023
Ответ дляОйЙой
На сколько неприличные?
Трехкомнатная квартира 74 кв.м. в хорошем районе, но в доме 1976 года 10000 долларов.
Зайченя• 23 сентября 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
В сёлах всегда такое было.
И хаты за 15 тысяч гривен с участком
+переоформлення,за документи як за хату)))
КоролеВешна• 23 сентября 2023
Житомирська область, хата майже розвалюється , зручностей нічного немає , сусіди купили за 2 тис дол,там роботи капець , криша зруйнована
Звичайно хочеться щоб було дешево, але таких цін немає
ОйЙой• 23 сентября 2023
Ответ дляНеВРотик
Первомайск, что ли?
Нет, Врадиевка, в Первомайске дороже квартиры.
Прилипало• 23 сентября 2023
Ми продали хату в Возсіятському Миколаївська обл.Біля річки, город, сараї, хата, клуня, газ.За 15 тис.грн, т.б за 500 у.е.
ОйЙой• 23 сентября 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Від 2500 у.е
Да ладно... как такое может быть? 1 квартиры от 2500уе?
ОйЙой• 23 сентября 2023
Ответ дляНайщасливіша
Это очень дешево, надо глянуть на олх.
НеВРотик• 23 сентября 2023
Ответ дляОйЙой
в Первомайске квартиры дороже, чем до войны. это факт
Викупана
• 23 сентября 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Там явно работы нет. Это зря выброшенные деньги.
Є ж ситуації, коли робота дистанційна.
ОйЙой• 23 сентября 2023
Ответ дляПрилипало
Вознесенкий район? На берегу Южного буга?
Чеширская кошечка• 23 сентября 2023
Ответ дляОйЙой