Викупана• 23 сентября 2023

Квартири за 2-3 тисячі у.о. Дійсно є такі на українському ринку нерухомості?

В стрічці новин з´явилася інформація про квартири, які буцімто можна придбати в нас за кілька тисяч умовних одиниць... Ясно, що не обласні центри і навіть не містечка, а глузі села, але ж все одно дуже´е цікаво, це дійсно правда? Черкаська область була в тій статті, і ще кілька, тимчасово окуповані території звісно до уваги не беремо.
Звездолётчица• 23 сентября 2023
Ответ дляВикупана
Є ж ситуації, коли робота дистанційна.
Интернет по рельсе получать будем?))

Щепотка_совести• 23 сентября 2023
Ответ дляВикупана
Зацікавили)Яка це область?
Питали не мене , але це Черкаська обл..

В місті проживало 16 тисю осіб , а зараз за переселенцями - біля 20 тис. осіб . От правда з роботою як там - не знаю : державних підприємств там немає . Але молоді в місті не мало : одних шкіл тільки чотири .
автор Викупана • 23 сентября 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
https://www.olx.ua/d/obyavlenie/prodayu-odnokomnat...
Малосімейка, крихітна..
ОйЙой• 23 сентября 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Там явно работы нет. Это зря выброшенные деньги.
Ну не совсем так, аренда в месяц 3000грн, согласитесь при вложение. 5000 дол это не плохая инвестиция
автор Викупана • 23 сентября 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Интернет по рельсе получать будем?))
Робота не пов´язана з інтернетом, принаймні немає необхідності в постійному зв´язку. Хендмейд, наприклад.
автор Викупана • 23 сентября 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Питали не мене , але це Черкаська обл..

А місто чи селище яке саме?
Звездолётчица• 23 сентября 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
С горно- обогатительным комбинатом под носом. Экология должна быть просто супер.

НеВРотик• 23 сентября 2023
Ответ дляВикупана
Є ж ситуації, коли робота дистанційна.
вы представьте, если в этом селе столб упадет, через сколько свет починят
Локшина на вухах• 23 сентября 2023
Мабуть за 5 уо можна хату купити в селі. Якщо повезе то і газ буде підведений до двору і вода.
Звездолётчица• 23 сентября 2023
Ответ дляВикупана
Ваш приклад подразумевает тесную работу с инстаграмом.
Чеширская кошечка• 23 сентября 2023
Ответ дляВикупана
Малосімейка, крихітна..
Ну питання ж в ціні. Є більші за площею, але дорожче. Ви питали за 2-3 тисячі.
Бриджит_Фрикандо• 23 сентября 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
так долг по коммуналке есть (пишут), а он может быть вдвое больше стоимости квартиры
Щепотка_совести• 23 сентября 2023
Ответ дляВикупана
А місто чи селище яке саме?
Це місто . Відносно молоде ( біля 70 -років ) будувалось , колись , як шахтарське , але з часом шахти себе вичерпали .
автор Викупана • 23 сентября 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Та за 5 і в на розвалюшку з комунікаціями можна придбати) Мене зацікавила саме інформація про квартири.
автор Викупана • 23 сентября 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Ні, не обов´язково. З Інстаграмом, як і з іншими майданчиками презентації виробів, працює інша людина, не виконавець. Але довго пояснювати, та й не хочу, чесно кажучи.
Чеширская кошечка• 23 сентября 2023
Ответ дляЗвездолётчица
А де в нашому КР екологія взагалі? Чим відрізняється повітря на Червоній від повітря на Севгокі?
автор Викупана • 23 сентября 2023
Ответ дляЩепотка_совести
То ж назву скажіть))
ОйЙой• 23 сентября 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
А вас дуже бомблять?
Чеширская кошечка• 23 сентября 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ну так подивіться інші варіанти, вони не набагато дорожчі. Є двушкі по 3500.

Щепотка_совести• 23 сентября 2023
Ответ дляВикупана
То ж назву скажіть))
Так писали ж вже вище ))) - Ватутіне . Але зараз в процесі перейменування - буде Богачеве .
НеВРотик• 23 сентября 2023
Ответ дляВикупана
вам никто по всей Украине не ответит. выбирайте регион, город, и ищите. но лично я сомневаюсь, что в ПГТ можно купить квартиру за 2-3 тыс
Бриджит_Фрикандо• 23 сентября 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
мені в Києві треба)
Звездолётчица• 23 сентября 2023
Ответ дляВикупана
Лучше не пояснять, то в чем не разбираешься.
автор Викупана • 23 сентября 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Так, звичайно. В моєму заробітку ви безперечно розумієтеся краще, ніж я сама, я вже зрозуміла..
Звездолётчица• 23 сентября 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
А долг по коммуналке не смущает?) И сколько туда надо ещё вложить дене, что бы привести в пригодное для жилья состояние?)
автор Викупана • 23 сентября 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Залежно який розмір боргу і який стан житла.
МадамОхмури• 23 сентября 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Интернет по рельсе получать будем?))
Старлінк
ОйЙой• 23 сентября 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
мені в Києві треба)
От 40 тыс дол пожалуйста на выбор.
Звездолётчица• 23 сентября 2023
Ответ дляВикупана
Там при ближайшем рассмотрении могут ещё интересные детали вылезти, типа ещё одного владельца со справкой из дурдома.
Бриджит_Фрикандо• 23 сентября 2023
Ответ дляОйЙой
От 40 тыс дол пожалуйста на выбор.
в мене все як завжди. На те, що подобається, не вистачає коштів. А те, на що вистачає, не подобається)))