Кидаю курити• 23 сентября 2023

Объясните про лазерную эпиляцию

Хочу ноги до колен. Когда начинать, чтобы совсем не было проблем к следующему лету? Это волосы нужно отрастить? Как выбирать салон и +/- цена какая сейчас актуальна?
Есть варикоз, ничего страшного?
Заранее благодарю.
Голубка миру• 23 сентября 2023
З варикозом небажано, але всю відповідальність за стан Ваших кінцівок Ви берете на себе.
Починати можна будь-коли. На весь курс піде 1,5-2 роки. Волосся перед процедурою треба поголити.
А вибір салону - це везіння. Куди би я точно не ходила - це в великі мережі салонів.
автор Кидаю курити • 23 сентября 2023
Ответ дляГолубка миру
Ого, к следующему лету, значит, не видать мне гладких ног.
А между процедурами эпилятором можно? Бритвой я не могу, жесткая щетина отрастает
Баба_Воля• 23 сентября 2023
автор,епілятор не треба, затягнете весь процес, номально буде вам наступного літа
єдине, будьте готові що десь після 4 разу починають рости як ненормлаьні волосинки, але це нормально, бо багато хто кидає через це

мені подобається лазер з вакуумом, робила в лазерхаусі, я як раз би не робила в маленьких салонах, хз що там за обланання..
Найщасливіша• 23 сентября 2023
Починайте зараз, щоб до наступного літа був ефект. Варикоз - проконсультуйтеся з флебологом. Роблю на александритовському зону бікіні, ефект хороший. Обирала би саме по обладнанню, в маленьких «домашніх» салонах незрозуміло що там, та й не вкладають вони великі гроші в обладнання.
ПотеряласЯ Я...• 23 сентября 2023
Ответ дляКидаю курити
Яким епілятлром?
Вумна вутка• 23 сентября 2023
Якщо зараз почнете то якраз до літа будуть гладенькі ноги) там інтервал між процедурами постійно збільшується. Наприклад, вперше ви пішли 1 жовтня, значить друга у вас буде через 4 тижні, третя через 6(після другої), четверта через 8 тижнів(після третьої) ну і тд. Тобто останніх дві ви зробите аж через рік майже. Я лазер зробила ще в 2018році, досі не маю клопоту. Десь якась волосина проросте то я її пінцетом вириваю)
Голубка миру• 23 сентября 2023
Ответ дляКидаю курити
Ну пару місяців ноги точно будуть гладкі до наступної процедури.
Епілятором не можна взагалі, бо зведете всі процедури нанівець. Та і взагалі за пару місяців до лазерки треба перестати використовувати епілятор, щоб якнайбільше волосся відновилося. Тільки гоління бритвою і перед і між процедурами.
Області пітьми• 23 сентября 2023
Моїй доньці 13. Вона така щаслива що розпочала цю процедуру і я за неї щаслива.,
Ранковий базар• 23 сентября 2023
Ответ дляВумна вутка
Може пам´ятаєте імя прізвище майстра?
Бо явно чудовий спеціаліст. А це головне
Вумна вутка• 23 сентября 2023
Ответ дляРанковий базар
Може пам´ятаєте імя прізвище майстра?
Ну я незнаю чи вона ще там працює)
Київ,Лазерхауз на Басейній
Черпак Наталя Василівна
Директор Пляжу• 23 сентября 2023
Ответ дляБаба_Воля

Скажите пожалуйста, вот Вы пишете после 4го раза. У меня после 5го так началось и уже 9й должен быть, а они прут и прут. Эффект как на нет сошел. Это вариант нормы? Бикини и ноги
ПАЦАНКА О• 23 сентября 2023
Ответ дляКидаю курити
Стільки статтей написано про це. Ну зробіть пошук та почитайте.
Тільки бритвою голити. Інакше який сенс?
Деякий лазери взагалі не працюють, судячи з відгуків.
#Пойду_кгадалке• 24 сентября 2023
Ответ дляОбласті пітьми
В сенсі, з 18 років
Області пітьми• 24 сентября 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
В сенсі, з 18 років
Звісно ні.
Баба_Воля• 24 сентября 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
тут я вам не підкажу...але вам же мав то пояснити майтстер який робить вам, а те що на 9 сеанс прут - то тут дивно дуже, а як робили - які інтервали, чи приймали шось з препаратарів чи висмикували між процедурами заміть голінн?
Пластилин_Колец• 24 сентября 2023
Дівчата, порадьте, будь ласка, салон та майстра у Києві чи Львові
Директор Пляжу• 24 сентября 2023
Ответ дляБаба_Воля
Не, ничего не принимала. Интервалы месяц первые 5 раз, потом 6 недель, и 8 сейчас. Мовео. Волосы тёмные.мастер удивляется
Баба_Воля• 24 сентября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Київ Люменіс, Львів роблю в Лазерхаусі
все влаштовує