40ка• 23 сентября 2023

Гарний?

Женя Стельмах, модель
Веде блог, в якому вчить, що чоловіки теж мають доглядати за обличчям, користуватися кремами, масками, ну, ви розумієте
Результат:
вже голосів: 69
30 (43.48%) Свій варіант
25 (36.23%) Нормальний
9 (13.04%) Гарний
5 (7.25%) Занадто гарний
HupBaHa• 23 сентября 2023
никакой , почему нет такого варианта?

Белоснежная• 23 сентября 2023
Недобрутальный (есть такое слово?!) для женщин, а для мужчин может даже самое оно
Марипосса285747• 23 сентября 2023
Страшило
Еленнн• 23 сентября 2023
смішно дивитись,як хлопчик з лицем -попка новонародженого, розказує про догляд. По Станіславському- -НЕ ВІРЮ. ( Зайшов би якийсь мужик ,під 50..то можливо..,а так... )))))))). )
snegusja• 23 сентября 2023
Якийсь коник (кузнечик срасіянською)
автор 40ка • 23 сентября 2023
Ответ дляЕленнн
Тому й таке обличчя, що доглядає.
Чоловік під 50, якби доглядав, теж був би гарний
автор 40ка • 23 сентября 2023
Ответ дляЕленнн
У вас такий патріотичний суржик
ЮлияL• 23 сентября 2023
Все моложе и моложе. В 40 будут школьники?
HupBaHa• 23 сентября 2023
посмотрела на мальчика этого, вспомнилось, похожи даже))).... тоже модель нового поколения, красивая до.... ужаса ...Моли Бэйр

автор 40ка • 23 сентября 2023
Ответ дляHupBaHa
У Жені класичні пропорційні риси, але ви смієтесь і з нього, і з Моллі.
Так, вона страшко, але сонце всім однаково світить
HupBaHa• 23 сентября 2023
Ответ для40ка
потому что он сам как девочка, на мужика не тянет
автор 40ка • 23 сентября 2023
Ответ дляЮлияL
Якби я була чоловіком, ви з розумінням поставилися б
Підвійні стандарти в 2023
автор 40ка • 23 сентября 2023
Ответ дляHupBaHa
У вас якщо страшний, жирний, лисий, зморшки, то чоловік.
А я люблю гарних
HupBaHa• 23 сентября 2023
Ответ для40ка
А я люблю гарних
у меня нормальный. а если у вас такой, как на фото, искренне соболезную)))
автор 40ка • 23 сентября 2023
Ответ дляHupBaHa
А чим на фото не нормальний?
Такі, як він, для мене стимул
HupBaHa• 23 сентября 2023
Ответ для40ка
А чим на фото не нормальний?
Такі, як він, для мене стимул
нравится так нравится. выше уже писала, немужественный, больше на девочку похож, как по мне
ЮлияL• 23 сентября 2023
Ответ для40ка
Підвійні стандарти в 2023
Если бы мужик под 40 каждый день создавал темы с молоденькими девочками, а в перерывах спрашивал, какие картинки слать брату, который занят даже для того, чтобы общаться, я бы решила, что у него с головой беда.
автор 40ка • 23 сентября 2023
Ответ дляЮлияL
Тобто у вас не по суті, а просто аби до людини вчепитися?
Якщо не подобаються мої теми, але ви все одно їх читаєте, то висновок...
ДокторТ• 23 сентября 2023
Очень смешно! Представляю его аудиторию: этакие 50-то летние дяденьки с небритостью. Сидят и слушают гуру!

автор 40ка • 23 сентября 2023
Ответ дляДокторТ
Так, в 50 років починати доглядати за собою справді пізно
Тому його контент для молодих
Еленнн• 23 сентября 2023
Ответ для40ка
У вас такий патріотичний суржик
). наш чистий варіант звучить не так смішно.
ЮлияL• 23 сентября 2023
Ответ для40ка
Каюсь, читаю. Вчера зашла после трехмесячного перерыва и охренела. Столько тупых тем сразу от одного автора не видела давно. Но, слава админам, теперь есть афигенная функция, блокировка. Так что мы больше не встретимся
автор 40ка • 23 сентября 2023
Ответ дляЕленнн
Ну змушена визнати, що буває