ПотеряласЯ Я...• 24 сентября 2023

Скільки грошей ви витрачаєте в місяць на сім´ю?

Нас троє ,в 15 тисяч вже ледве вписуємся,це лише продукти.А ще комуналка і все інше то окрема стаття витрат
Каяспер• 24 сентября 2023
Від 1 до 2 тис намагаюсь вписатись.
Доктор Хаос• 24 сентября 2023
2.5 -6
автор ПотеряласЯ Я... • 24 сентября 2023
Ответ дляКаяспер
Від 1 до 2 тис намагаюсь вписатись.
Гривень
Ответ дляДоктор Хаос
2.5 -6
А скільки вас
Каяспер• 24 сентября 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Гривень
Ну яких гривень)) дол.
Голубец• 24 сентября 2023
Лучше не считать
Кофе в лобби• 24 сентября 2023
Живу одна, в місяць виходить +-15 тис, з яких 2тис на кота, і 1.5-2 комуналка. На решту живу
Ковбой Хагис• 24 сентября 2023
На питание тоже 15 тыс. всего около 26 в августе вышло. Это со школой. В сентябре будет примерно так же. Нас трое, подросток, две собаки и кот.
Ответ дляКофе в лобби
Тоді у нас на трьх ще нормально виходить
Ответ дляКаяспер
Ну яких гривень)) дол.
А тоді ясно
Клин_Кляйн• 24 сентября 2023
На двоих 40 тис приблизно. Але туди входит тільки комуналка, їжа і покупки для дому. Одежу, медицину, всякі засоби кожен сам собі купляє
Тихомандражная• 24 сентября 2023
35-40. Трое
Каяспер• 24 сентября 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
А тоді ясно
Ну от чисто теоритично зрозуміло ж що на 1-2 тис грн не прожити і не вижити
Ответ дляКлин_Кляйн
Значить ми ще економно живемо
Кофе в лобби• 24 сентября 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Та ціни зараз скажені, тому 15тис на 3 на їжу це ще норм
Купи слона• 24 сентября 2023
Ответ дляКовбой Хагис
А як ви так рахуєте? Це якась програмка в яку ви вносите витрати?
Ковбой Хагис• 24 сентября 2023
Ужжааас! За сентябрь уже 36 тыс!! 😨
тянитолкайка• 24 сентября 2023
Двое, минимум 50 .
Клин_Кляйн• 24 сентября 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Значить ми ще економно живемо
Я б сказала що це ми живемо не дуже економно бо можна було би меньше замовляти в закладах і більше готувати вдома.
Ковбой Хагис• 24 сентября 2023
Ответ дляКупи слона
Это аналитика привата
Доктор Хаос• 24 сентября 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
А скільки вас
Купи слона• 24 сентября 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Это аналитика привата
Аа, я просто не завжди карткою розраховуюсь і рідко саме привітом
Ответ дляКофе в лобби
Так ціни космос ,вчора зайшла в Єву і Сільпо,і там ,і там залишила більше 1000,купила тільки все необхідне
Купи слона• 24 сентября 2023
Ви ж розумієте , що в кожного різні доходи, тому не бачу сенсу порівнювати себе з кимось
В мене знайома заманливо потратиии може більше ніж ми за тиждень, а для деяких знайомих і ми мажорим , бо на їжі ніколи не економимо
Знову Я• 24 сентября 2023
Ответ дляКаяспер
Від 1 до 2 тис намагаюсь вписатись.
$?
Пускаю бісики• 24 сентября 2023
Ответ дляКаяспер
Да ну, у нас пенсия в стране 2к, значит норма.
Каяспер• 24 сентября 2023
Ответ дляЗнову Я
$?
Ну да. Зтормозила, а редагувати пізно було
Ковбой Хагис• 24 сентября 2023
Ответ дляКупи слона
Я только картой, заказываю доставку. Наличкой еще вода 240 грн в мес 3 бутыли и дочке карманные 1000 грн. Ну еще чаевые иногда.
Ответ дляКупи слона
Розумію звісно,ми з невиликого обл .центру.Зарплати тут смішні.
Затишне кубло• 24 сентября 2023
Нас трое, на питание тыс до 20ти, одежда, косметика, аренда, коммуналка, кружки, ещё тыс 20 где-то