У росіян у мережі традиційно почалася істерика після вибухів і підтвердження, що під ударом опинився штаб командування Чорноморського флоту росії у Севастополі. Більшість цинічно почала закликати до терористичних ударів по території України, вимагаючи, щоб загинули мирні українці.
Частина росіян почала істерити через ’червоні лінії’, про які так полюбляють говорити у Кремлі. Жартома користувачі мережі вже говорять, що ’червоні лінії’ вже давно стали ’коричневими’, адже влада ніяк не реагує на такі атаки. Один із користувачів пригадав, як у червні 2023 року російський міністр Шойгу заявив, що буцімто використання ракет Storm Shadow по російських військових об´єктах означатиме ’втягування у війну США та Великої Британії’.
Крім істерики через атаку, росіяни у Криму також панікують через укриття. Окупаційна влада Севастополя після атаки рекомендувала громадянам пройти в укриття, втім, цю ідею не підтримали. Деякі користувачі істерять, що укриття давно занедбані й у них ’бояться заходити навіть безпритульні’.
Елена10001• 24 сентября 2023
Ответ дляElena1823
Будут лупить по нему, а потом захватят.
Не захватят, а освободят!
Mrs.Ochmonek• 24 сентября 2023
Ответ дляVlada-Maria
хвалились оркойоби, що одна ікона уціліла
Часом не ікона з царьом Ніколаєм?)) )