miya ya• 24 сентября 2023

"Кто защітіт Сєвастополь?" Крыму хана при любых раскладах? Что думаете?

У росіян у мережі традиційно почалася істерика після вибухів і підтвердження, що під ударом опинився штаб командування Чорноморського флоту росії у Севастополі. Більшість цинічно почала закликати до терористичних ударів по території України, вимагаючи, щоб загинули мирні українці.

Частина росіян почала істерити через ’червоні лінії’, про які так полюбляють говорити у Кремлі. Жартома користувачі мережі вже говорять, що ’червоні лінії’ вже давно стали ’коричневими’, адже влада ніяк не реагує на такі атаки. Один із користувачів пригадав, як у червні 2023 року російський міністр Шойгу заявив, що буцімто використання ракет Storm Shadow по російських військових об´єктах означатиме ’втягування у війну США та Великої Британії’.
Крім істерики через атаку, росіяни у Криму також панікують через укриття. Окупаційна влада Севастополя після атаки рекомендувала громадянам пройти в укриття, втім, цю ідею не підтримали. Деякі користувачі істерять, що укриття давно занедбані й у них ’бояться заходити навіть безпритульні’.
Елена10001• 24 сентября 2023
Ответ дляElena1823
Будут лупить по нему, а потом захватят.
Не захватят, а освободят!

Elena1823• 24 сентября 2023
Ответ дляVlada-Maria
Захватує чуже москальня. а українці повернуть своє
Не придерайтесь к словам, смысл тот же.
vihola• 24 сентября 2023
Ответ дляElena1823
Не придерайтесь к словам, смысл тот же.
Загарбник і визволитель це різні поняття.
Elena1823• 24 сентября 2023
Ответ для vihola
Для меня захватить СВОИ территории это тоже самое что вызволить, освободить, отвоевать. Игра слов. Смысл один.

Вы что то хотели?
vihola• 24 сентября 2023
Пишуть, в Севастополь щойно знов прилетіло.
mitoto• 24 сентября 2023
Ответ дляSofia Tatra
Ага) знаю одну девушку , все 8 лет в Севастополе сидела , ща в Германии 😂
Я тоже знаю несколько таких семей. Сейчас в Швейцарии, Ирландии, Канаде.
ol_kin• 24 сентября 2023
Ответ дляElena1823
Будут лупить по нему, а потом захватят.
Звільнять, а не захватять
Elena1823• 24 сентября 2023
Ответ дляol_kin
Звільнять, а не захватять
Может еще раз напишите? Тут мало написали раз
Mrs.Ochmonek• 24 сентября 2023
Ответ дляVlada-Maria
хвалились оркойоби, що одна ікона уціліла
Часом не ікона з царьом Ніколаєм?)) )