Ластоноша• 24 сентября 2023
Діти і спорт
Матусі спортсменів, як переживаєте невдачі в змаганнях? Сьогодні син був на фіналі з футболу, грав один на один з противником і програв всі матчі ( 1 матч всього 4 хвилини), в червні він виграв півфінал і пройшов до фіналу, сьогодні змагання були обласні, футболом лише рік займається. Він так готувався до цього фіналу, брали приватно уроки у тренера, а нічого не вийшло. Дуже переживав і стресував, був розгублений, взагалі як не він на полі. Це перші такі великі змагання. Такі мрії в нього були, а тепер боюсь, що захоче кинути футбол......Як налаштувати дитину перед змаганнями? Може є якісь психологічні прийоми?
Техпаспорт на медузу• 24 сентября 2023
Психологическая настройка перед и разгреб после - дело тренеров, они умеют. Ну и спорт. психологов, если такой в команде есть.
Вы как мать должны дать понять, что любите его вне зависимости от выигрыша или проигрыша.
Ластоноша
• 24 сентября 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
у нас тренер дуже класний, вона його і заспокоїла краще за мене, я теж зі своєї сторони нормально на це реагую, хотів хоча би в п’ятірку війти, але не сталося.......
double-mama• 24 сентября 2023
Автор, головне- не зупинятися. Для перемоги важливий досвід. Маючи досвід, дитина навчиться не нервувати і поводити себе адекватно, не стресувати
Бриджит_Фрикандо• 24 сентября 2023
Всі програші - це величезний досвід. Мій зараз у дорозі з Берліна зі змагань. Без медалей ( Все попереду. Йому 8. Вдома легко даються перемоги, міжнародні - важче все значно. Працюємо далі 💪
Ластоноша
• 24 сентября 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
а что это за футьол 1 на 1?
ему сколько лет?
9 років, турнір 1*1, звичайний футбол, тільки 2 гравця, маленьке поле і двое воріт. Він грає в звичайний футбол, але є ще такі змагання
Сизоока бестія• 24 сентября 2023
Мой сначала страдал, но тренер привела в чувства. Сейчас он приводит других в чувства, это задача тренера вообще
Джулияробертс• 24 сентября 2023
У нас не футбол, а бальні танці, але теж поразки бувають, і не рідко через суб´єктивне оцінювання.Спочатку поганенько,потім забувається. Якщо дитина любить футбол,то не покине,навіть через програш. Не хвилюйтесь, ваші перемоги попереду. І програші добре стримують!
Ластоноша
• 24 сентября 2023
Ответ дляДжулияробертс
ох ,гірше немає, коли оцінки ставлять субєктивно. В футболі мабуть легше, або забив гола, або ні, інших варіантів немає
Джулияробертс• 24 сентября 2023
Ответ дляЛастоноша
Хотіла написати стимулюють, а вийшло стримують)У нас теж і індивідуальні заняття, і тренування постійні, але перемога час від часу, дуже багато моментів є. Але навіть супер чемпіони програють і це нормально, головне любити те, чим займаєшся.