Конфиденциальность• 24 сентября 2023

Чому колишній чоловік після початку війни платить меньше аліментів.

До війни він платив 1/4 від середньої зп по Києву.. це було десь біля 5000 грн... цю суму вираховували із офіційного сайту статистики.. після війни дані не оновлювалися на цьому сайті...і після початку війни колишній став платити 2000 грн.. я звернулася у виконачу службу, але та дівчина яка раніше працювала уже не працює там, я подзвонила сама у виконавчу службу, там мені дали номер телефону іншого чоловіка, який має займатися моїм ділом.. але я йому і звоню. І на вайбер пишу .. і він не відповідає.. лише запитав один раз у вайбері яке імя боржника... і на тому все..

Таке питання.. кому також платять аліменти від середньої зп по регіону, як зараз вираховує виконавча служба суму аліментів, якщо сайт статистики не працює?
Жерица ночи• 24 сентября 2023
А як у вас написано у виконавчому листі? Скільки має платити?
автор Конфиденциальность • 24 сентября 2023
Ответ дляЖерица ночи
1/4 від усіх доходів. Так як він був оформлений тоді як фоп, то вони рахували йому ао середній зп по Києву.
Секс-Бомба• 24 сентября 2023
Он должен больше платить, а не меньше
Бывшие жены тех кто на передке по 30 тыс алиментов получают
Жерица ночи• 24 сентября 2023
Він офіційно працював і враховували з зп до війни? чи платив вам просто переказ на карту?
Жерица ночи• 24 сентября 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Он должен больше платить, а не меньше
Где-то сказано, что он военный?
Едимнаморе• 24 сентября 2023
Так, може, офіційно не працює більше.
Ответ дляЖерица ночи
Він працював як ФОП і платив мені на пряму на карту.
Жерица ночи• 24 сентября 2023
1. Ви не контактуєте з ним, аби спитати?
2. Там певне ще вказано у вас в виконавчому листі, що сума має бути не менше 50% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку.
Ось він і платить цю суму
Едимнаморе• 24 сентября 2023
Ответ дляЖерица ночи
Ось він і платить цю суму
Ще й навіть трохи заокругляє в більший бік.
У мене так вказано - 3000 на двох дітей платить. Безробітній.
Ответ дляСекс-Бомба
Он должен больше платить, а не меньше
Ну на передову він точно не піде. Він з тих хто ждав руского міра і коли ми були одружені то завжди читав російські новини і розказував мені що украінского язика нікогда не существовало.. і його придумали.. це я вже вспоминаю.. ми за довго до початку війни розлучились..
Ответ дляЖерица ночи
Ось він і платить цю суму
Ні. Не контакту.ю. і дитині він тільки раз в рік дзвонить на день народження і навіть подарунок не дарує.
Кошка Мурка• 24 сентября 2023
Раньше он не работал официально, поэтому исполнительная начисляла алименты от средней зарплаты по региону.
Теперь он устроился официально, отчисляет 1/4 от официальной зарплаты 8т.
Жерица ночи• 24 сентября 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Ну він вам платить мінімальну суму аліментів, що встановлено законом.
І трохи округлює ще в більшу сторону.
2833×50% наче має бути мінімальний платіж
Квітка папороті• 24 сентября 2023
Подайте скаргу на свого виконавця - якщо він не виконує своїх обов´язків. Цих треба пхати в зад, інакше не пошелелиться.
А щодо розміру аліментів вам правильно написали - може він безробітний зараз і розмір виплат зменшився.
Можете подати в суд на тверду грошову суму, якщо впевннені в його доходах.
Ответ дляКошка Мурка
Він працював і раніше офіційно, просто був оформлений як фоп. А ФОПів так же рахують, як і безробітних.
Жерица ночи• 24 сентября 2023
Ответ дляКвітка папороті
Ну вона звертається на особистий номер мобільного якогось виконавця.
Подати скаргу, що він не відповідає їй зі свого особистого номеру?
Вона письмово не зверталась в виконавчу службу для уточнення інформації. От коли звернеться і не отримає відповіді, то можна скаржитися
автор Конфиденциальность • 25 сентября 2023
Ответ дляКвітка папороті
Тут річ трішки в іншому. Якщо навіть він безробітний, то має платити 1/4 від зп по регіону. Але той офіційний сайт статистики не оновлювався з початку війни. І немає офіційних даних звідки, я так розумію, рахувати виконавчій ті цифри..
Квітка папороті• 25 сентября 2023
Ответ дляЖерица ночи
Тому я написала - якщо не виконує обов´язків.
Жерица ночи• 25 сентября 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Почитайте ще раз ваш виконавчий лист.
Залежить від його доходів.
Почитайте закони уважно.
Ознайомтесь з інформацією
Ответ дляЖерица ночи
Почитайте ще раз ваш виконавчий лист.
Залежить від його доходів.
Почитайте закони уважно.
Ознайомтесь з інформацією
Написано що 1/4 від усіх видів доходу. Але не більше 10 розмірів прожиткових мінімуми, та не менше 50% прожит. мінімуму на дитину відповідного віку.
Жерица ночи• 25 сентября 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Ну от порахуйте мінімум, що вказано у виконавчому і порівняйте зі своєю суммою
Ответ дляЖерица ночи
Ви хочете сказати, що поки не запрацює офіційний сайт статистики, то виконавча не може йому порахувати скільки йому потрібно платити? І він платить зараз мінімалку щоб його не чіпали..
Мама Карло• 25 сентября 2023
Може і зовсім не платити.
З роботи чел платив 7к грн аліментів, потім х новою родиною родив дитину, нова жінка пішла на роботу а він в декрет. Тобто зараз нічого не платить.