Марина -dd09• 25 сентября 2023

Як назвати дівчинку? Запропонуйте імена

Хто у вас в родині називав дитину? Хочу доручити це чоловіку, він як тато гарний, мені приємно буде, але читала що ім´я дитині повинна давати мама. Відчуваю її Златою. Але така відповідальність називати дитину на все життя)
Щаслива 832• 25 сентября 2023
Ответ дляDElenka_
Марійка, Гануся, Катруся будут в саду и школе
Тільки не Ганна.

В паспорті записати Анна.

Я так записана, дуже задоволена своїм ім´ям.

Зменшувально-пестливі форми імені: Анюта, Анночка, Анечка, Аннушка, Аннуша, Аннуся, Анюша, Ануся.

Юния13• 25 сентября 2023
автор, я планувала назвати Алісою,й всю вагістнітсь ходила з цим іменем, але коли народилась зрозуміла, що воно їй зовсім не пасує, назвали іншим-зараз дитина підросла їй воно дуже подобається для мене це головне....зараз мені ще подобається Ванеса
Pole• 25 сентября 2023
Ответ дляGuzelli
Очень нравятся имена : Амина, Варвара и Маргарита.
Мою дочь зовут Ева, свое имя до сих пор не люблю меня зовут Антонина всю жизнь ассоциации с деревенской хозяйкой коровы🤷‍♀️😄
Нагадали, була в мене знайома Антоніна, по-батькові Адольфівна...її друзі жартома Антоніною гітлерівною звали.
ОленаЯ• 25 сентября 2023
Назвіть нормально, яка ще Злата. В мене чоловік доньку назвав, а сина - разом. Нормальні, людські імена.
Bejza• 25 сентября 2023
Ответ дляOlenka_y
Зоряна, Аделіна, Євангеліна
Для мене це сільський шик
Bejza• 25 сентября 2023
Ответ дляЩаслива 832
Самые простые, наши имена, они самые нежные, хорошие, подходят ко всем отчествам отлично.
Машенька,
Аннушка,
Юлечка,
Катюша ,
Алинка и т.д.
Якісь матрьошкінські
Guzelli• 25 сентября 2023
Ответ дляPole
Ахаха)) Антонина Адольфовна - это прям Джек пот)))
OlikMP85• 25 сентября 2023
Марія, Соломія, Юстина. Якщо в мене буде дівчинка виберу з цих.
Alex -f7cf• 25 сентября 2023
Стефанiя))

margaritavoronina1• 25 сентября 2023
Я хотіла Емму,або Катрусю,чоловік не дозволив. Тепер жалію що не настояла на своєму
Кава з перцем• 25 сентября 2023
Соломія, Ярина, Зоряна, як на мене, красиві українські імена
tanya1281• 25 сентября 2023
Якоби в мене була дівчинка, я б назвала Олександра. Ще дуже подобається Катерина, Віра, Ольга. Сучасний масмаркет типу Єва, Злата, Мілана не подобається. У мене син Михайло.
Ксения З.• 25 сентября 2023
Ответ дляДавидушка_1
В класах у обох моїх дітей є Злати. Чомусь так співпало що обоє дівчаток не сприймаються колективом. Такі діти - собі на розумі. Що не говори а ім´я відбиток накладає, щось спільне у власниць є.
Это просто совпадение
Анжелика1• 25 сентября 2023
Ответ дляlisulya
У Лен постоянные траблы ’Олена-Єлена’. Что-то им вечно не нравится. Знаю двоих, которые меняли написание имени в паспорте
Да, и ещё знаю нескольких Елен-Олен-Алён . Моя одноклассница в детстве была Еленой (Леной), потом Алёной, а сейчас переименовалась в соцсетях на Олену
Ukrainika• 25 сентября 2023
Ответ дляOlenka_y
Зоряна, Аделіна, Євангеліна
Божечки…
Ukrainika• 25 сентября 2023
Ответ дляmamadoma
В мене Мар´яна, називала я
І в мене. На щастя це рідке ім’я!
A-Tan• 25 сентября 2023
Ответ дляМарина -dd09
Який
святки))) никогда этого не понимала чтобы называть ребенка как в календарике непонятно кто понапридумывал.
старшего ребенка я сама назвала.
а младшего мы всей семьей каждый составил список из пяти имен, участвовали я, муж, старший ребенок и мои родители, уже знали что будет девочка. и одно имя присутствовало в каждом списке, остальные разные были. помню, что когда придумывала имя для старшего, то гормоны очень мешали.

и еще подумайте, когда детки маленькие их хочется называть ласково, в Америке по менталитету им ласково задвоить согласный и И в конце: Эмми, Лиззи, Долли, Молли. А у нас в менталитете чка и юша, яся, ня, нька. Златочка, Златюша, Златяня, Златонька.
Кстати имя Злата у многих ассоциации не с золотом, а злом, но многим другим нравится, они не задумываются, что эти слова однокоренные...
Но вы тут никого не слушайте, только своих близких и себя))))
Ukrainika• 25 сентября 2023
Ответ дляA-Tan
старшего ребенка я сама назвала.

У мене також Злата зі злом і з циганами асоціюється. :)
A-Tan• 25 сентября 2023
Ответ дляtanya1281
В первом классе у дочки были 2 Миланы и Милена, мамаши скандалили, что окружающие путают кто из них кто)))

MrsQueen• 25 сентября 2023
Ответ дляA-Tan
Ну то и понятно . Хотели ж единственными быть на всю школу, наверное))
olga_ran• 25 сентября 2023
Ответ дляkissaniya
Мелания, Милена, Милана, Малена... астанавитесь!
Не ліпіть сюди вже все шо попало)) хоча навіть якби були до вподоби усі, шо ви написали, то здавалося б дорослі люди наче мали б розуміти, що в кожного свої погляди і вподобання)) але ж ні, твердолобість👍
lola007• 25 сентября 2023
Катерина
Vika26• 25 сентября 2023
Діана, Дарина, Стефанія, Аліна, Аліса, Олександра, Мар’яна, Вероніка, Ніка, Аріана, Анна, Катерина, Мирослава, Марія, Анісія, Олівія, Ксенія, Ніна, Ангеліна. Мені багато жіночих імен до вподоби. А от з чоловічими ніколи не могли визначитись.
shiestakovochka• 25 сентября 2023
Ніка, Мілана, Яніна
Кава з перцем• 25 сентября 2023
Є така прикмета, якщо називати дівчат іменами великомучениць, то важка доля у них буде, але це сильні особистості, сильний захист.
Це до пикладу Марина, Ірина, Варвара, Віра, Надія, Любов, Софія, Параскева, Катерина,Тетяна.
Але це тільки прикмета
KSENK@• 25 сентября 2023
С мужем искали варианты, как назвать сына. Приснилось мне 5 имён. Перед родами осталось 2 имени: родился и дали одно из них. Муж предлагал варианты, но они отсеялись сами.
С дочерью имя пришло ещё до беременности. Когда узнали пол, то я предложила, а муж не сопротивлялся.
Пыталась найти др.варианты, но ничего не нравилось.
По сути двоих детей назвала сама.

Имя может прийти само. Когда ребёнок родится, тогда уже и посмотрите подходит имя или нет.
Или методом исключения: какое-то да останется(для того чтоб хотя бы были варианты к ПДР, если не пришли к единому мнению)
Йцфыяч• 25 сентября 2023
Любов
Дождливая• 25 сентября 2023
Ответ дляЩаслива 832
Тільки не Ганна.

В паспорті записати Анна.

І я Анна записана. Ніяких ганнусь
Lika1019• 25 сентября 2023
Ответ дляSunshineDiamond
Автор, а вы с мужем светлые?
Злата должна родиться русой или рыжей златовлаской, брюнетам с какими глазами это имя вообще не идёт.
Злата Огневич, прекрасно ей идет это имя, а она кареглазая брюнетка
Інно4каа• 25 сентября 2023
Ответ дляЩаслива 832
Машенька,
Аннушка,
Юлечка,
Катюша ,
Алинка и т.д.
кацапські імена! особливо Маша і Катя