Марина -dd09• 25 сентября 2023

Як назвати дівчинку? Запропонуйте імена

Хто у вас в родині називав дитину? Хочу доручити це чоловіку, він як тато гарний, мені приємно буде, але читала що ім´я дитині повинна давати мама. Відчуваю її Златою. Але така відповідальність називати дитину на все життя)
fruhling007• 25 сентября 2023
Мені подобається ім´я Дана (якщо повне - Богдана). Але, якщо буде дитина, то називатиму якимось інтернаціональним іменем. Емма сподобалось із варіантів вище.

Руда Сова• 25 сентября 2023
Ответ дляkristi_ana
В Польше встречала имя Калина, правда мама русская, может это их имя. Больше нигде не слышала.
Сестру отца так звали
kristi_ana• 25 сентября 2023
Раньше мне нравилось имя Эмилия, но сейчас уже часто встречается. Ещё из редких нравится Майя.
kristi_ana• 25 сентября 2023
Ответ дляtanya1281
Якоби в мене була дівчинка, я б назвала Олександра. Ще дуже подобається Катерина, Віра, Ольга. Сучасний масмаркет типу Єва, Злата, Мілана не подобається. У мене син Михайло.
Так Саш зараз теж багато серед дівчат. В нашому класі дві. Катя, Оля настільки приїлися за радянських часів, що аж аскома. Хоча зараз знову до них повертаються.
kristi_ana• 25 сентября 2023
Ответ дляUkrainika
І в мене. На щастя це рідке ім’я!
Та ладно, на ЗУ багато хто з таким іменем, як і Соля, Стеша...
tanya122-89• 25 сентября 2023
У меня Настя, Вика и Лєра 🥰
Щаслива 832• 25 сентября 2023
Ответ дляPole
Тю, я знаю 19-річну Тамару. Ніни теж досить молоді зустрічалися. Ім´я не від віку залежить, а від вподобань батьків.
Так, особисто знаю 21 рік Наталка , 6 років Віра, 7 років Надя і ще багато чула по знайомим подібних імен
Екатерина27• 25 сентября 2023
Мои фавориты среди женских имен: Эмма, Эмилия и Анастасия. Была. Была бы у меня дочка, назвала бы Эмма. Еще нравится имя Нина и Лидия. Но это так, просто на слух мне милозвучны.
Марочка18• 26 сентября 2023
Ответ дляРоза Амалия
У меня дочка Марианна, но очень многие почему-то называют Марьяной.
Это же разные имена, верно?
В некоторых источниках про имена, пишут, что Марьяна, это сокращенная форма имени Марианна.
Ваша дочка в документах записана как Марьяна, это ее полное имя? Ее Марианной не называют? Как Вы называете ее ласково, Марьяша?
Я Марина . Как меня только не называли ...
И Мария ,и Маруся ,дедушка в детстве Марыся ,и это ещё не весь список

mamadoma• 26 сентября 2023
Ответ дляРоза Амалия
Это же разные имена, верно?
Записана саме Мар´яна, Маріанной ніхто не кличе, ласкаво Мар´янка, Мар´яша, але, якщо розібратися, то походження однакове - поєднання імен Марії і Анни
Юния13• 26 сентября 2023
Ответ дляРита-7778
А як Ви назвали ?
Каміла